
Doping kibiców Legii w Niecieczy - wideo
12.05.2026 22:55
(akt. 12.05.2026 22:58)
W niedzielę do Niecieczy zawitała pokaźna grupa kibiców Legii, choć chętnych było znacznie więcej, ale ograniczona liczba biletów wymusiła selekcję. W sumie około 400 kibiców dotarło do Małopolski samochodami. Mecz nie porywał, była jedna okazja do wybuchu radości, ale doping stał na przyzwoitym poziomie. W ekipie gospodarzy pojawili się ultrasi, którzy z młyna intonowali przyśpiewki obrażające Legię.

Emiliano Martínez na celowniku Juventusu. Trwają rozmowy z bramkarzem...

Kacper Urbański może opuścić Legię. Znamy wycenę

Enzo Fernandez jasno wyceniony przez Chelsea, Real Madryt gotowy...

Marcin Włodarski zostaje w Podbeskidziu Bielsko-Biała do 2028 roku

Christian Eriksen już w domu i mówi: To nie to samo co w 2021


Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.