fot. Kasia Dżuchil

Futsal: Legia odpadła z gry o mistrzostwo

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

10.05.2026 19:15

(akt. 10.05.2026 19:23)

Legioniści odpadli z walki o futsalowe mistrzostwo Polski. Warszawiacy przegrali na wyjeździe aż 0:12 z Constractem Lubawa w decydującym, trzecim meczu 1/4 finału MP. Dla Wojskowych to koniec sezonu.

PIERWSZY MECZ 1/4 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI: LEGIA WARSZAWA – CONSTRACT LUBAWA 3:7 (1:4)
Alves (4. min), Storożuk (33. min), Tkaczenko (36. min) – Gabriel (2. min,, 38. min), Licznerski (5. min – k., 25. min), Adriano (14. min), Kaniewski (17. min), Pedrinho (21. min)

DRUGI MECZ 1/4 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI: CONSTRACT LUBAWA – LEGIA WARSZAWA 2:2 d. 3:3, k. 1:4
Mataja (3. min), Raszkowski (13. min), Lemos (48. min) – Sylla (27. min, 50. min), Pinto (35. min)

TRZECI MECZ 1/4 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI: CONSTRACT LUBAWA – LEGIA WARSZAWA 12:0 (6:0)
Gozi (8. min), Silva (10. min), Mataja (11. min, 19. min), Możejko (14. min – s.), Raszkowski (17. min, 24. min), Licznerski (25. min), Sendlewski (27. min, 28. min), Henrique (32. min), Gabriel (37. min – k.)

 

Komentarze (2)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.