
Futsal: Legioniści wracają do gry
23.09.2025 09:30
(akt. 23.09.2025 09:33)
Po przerwie na mecze reprezentacji narodowych futsaliści Legii wracają do gry. W najbliższą sobotę w hali przy ul. Gładkiej18 legioniści zmierzą się z ekipą Rekordu Bielsko-Biała. Ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie.
Legioniści rozpoczęli sezon od dwóch wygranych, ale później przyszły dwie porażki. Szczególnie bolesna była ta ostatnia w Katowicach. Aktualnie Legia zajmuje 9. miejsce w tabelo Futsal Ekstraklasy. W sobotę do Warszawy przyjedzie Rekord Bielsko-Biała, majacy dwa punkty więcej i zajmujący 6. miejsce.
Zapraszamy do zakupu biletów.
Bilet normalny - osoby od 17 roku życia.
Bilet ulgowy - dla osób w wieku od 4 do 16 lat.
Dzieci do lat 3 będące pod opieką dorosłych oraz osoby z niepełnosprawnościami wchodzą na nasze mecze za darmo.
Bilety to koszt 25 i 15 zł






Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.