
Kobylak był blisko GKS-u
02.06.2026 18:21
(akt. 02.06.2026 18:22)
Gabriel Kobylak był blisko GKS-u Katowice, ale uszkodził łąkotkę. Potrzebny był zabieg, po którym 24-letniego bramkarza czeka kilkutygodniowa przerwa – informują Meczyki.
– W efekcie jego przyszłość stoi obecnie pod dużym znakiem zapytania. Na razie trudno powiedzieć, czy temat jego gry dla "GieKSy" jeszcze wróci – czytamy.
Kobylak ma kontrakt z Legią do połowy 2027 roku.

Kanada pisze historię: pierwszy punkt na mundialu po 36 latach oczekiwania

Arabskie kuszenie Raphinii – Brazylijczyk podjął decyzję w sprawie...

Barcelona planuje sprowadzi Cucurellę jeśli sprzeda Balde

Wisła Płock ma już następcę Mariusza Misiury

Cyle Larin ratuje Kanadę. Remis gospodarzy z Bośnią i Hercegowiną

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.