
Konrad Paśniewski odejdzie z Legii Warszawa
23.04.2026 19:50
(akt. 23.04.2026 19:57)
Konrad Paśniewski odchodzi z Legii. Kierownik zespołu kilka miesięcy temu złożył wypowiedzenie, jego obowiązki od marca stopniowo zaczął przejmować Paweł Feliciak. Paśniewski z końcem sezonu pożegna się z Legią Warszawa. Pracował w klubie od września 2014 roku czyli blisko 12 lat. Dziękujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie kariery.

Atletico Madryt stawia sprawę jasno. Nie będzie transferu Juliana...

Alvaro Arbeloa bliski objęcia Fulham

Real i Barcelona rywalizują o Gvardiola

Czarna lista Jose Mourinho. Pięciu piłkarzy może opuścić Real Madryt

FIFA tłumaczy zamieszanie przy karnym Szwajcarii. Wyjątkowa sytuacja...

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.