Patryk Kun
fot. Marcin Szymczyk

Kun i Alfarela wykreśleni z listy zgłoszonych

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: X

02.09.2025 21:24

(akt. 03.09.2025 01:17)

Paweł Mogielnicki (90minut) poinformował w serwisie X, że we wtorek Legia zgłosiła czterech zawodników do rozgrywek Ekstraklasy, a wykreśliła trzech.

Stołeczny klub zgłosił Kamila Piątkowskiego, Noaha Weisshaupta, Antonio Colaka i Kacpra Urbańskiego. Legia wykreśliła za to Jean-Pierre’a Nsame (poważna kontuzja), Migouela Alfarelę i Patryka Kuna, z którym chętnie by się rozstała, o czym informowaliśmy już dwa tygodnie temu. Trzech wykreślonych nie znajdzie się również na liście zgłoszeń do Ligi Konferencji. 

W ostatnim czasie Alfarela był łączony z różnymi klubami. We wtorek Goal.pl przekazał, że Racing Santander (lider La Liga 2) chciał sprowadzić 27-latka, ale wypożyczenie zostało zablokowane z powodu urazu Nsame. Być może temat odejścia Francuza wróci.

Komentarze (209)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.