
Kun i Alfarela wykreśleni z listy zgłoszonych
02.09.2025 21:24
(akt. 03.09.2025 01:17)
Paweł Mogielnicki (90minut) poinformował w serwisie X, że we wtorek Legia zgłosiła czterech zawodników do rozgrywek Ekstraklasy, a wykreśliła trzech.
Stołeczny klub zgłosił Kamila Piątkowskiego, Noaha Weisshaupta, Antonio Colaka i Kacpra Urbańskiego. Legia wykreśliła za to Jean-Pierre’a Nsame (poważna kontuzja), Migouela Alfarelę i Patryka Kuna, z którym chętnie by się rozstała, o czym informowaliśmy już dwa tygodnie temu. Trzech wykreślonych nie znajdzie się również na liście zgłoszeń do Ligi Konferencji.
W ostatnim czasie Alfarela był łączony z różnymi klubami. We wtorek Goal.pl przekazał, że Racing Santander (lider La Liga 2) chciał sprowadzić 27-latka, ale wypożyczenie zostało zablokowane z powodu urazu Nsame. Być może temat odejścia Francuza wróci.






Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.