
Legia nie zagra w el. Ligi Konferencji
23.05.2026 19:31
(akt. 23.05.2026 23:24)
Jeszcze 30 kwietnia Legia zajmowała 15. miejsce w Ekstraklasie i była poważnie zagrożona spadkiem, ale w ostatnim meczu sezonu (34. kolejka) wygrała u siebie 4:0 z Motorem Lublin. Wydawało się, że Wojskowi uplasują się na 5. pozycji i latem wystąpią w el. Ligi Konferencji, ale GKS Katowice zepchnął ich z tej lokaty dzięki bramce w doliczonym czasie, na wagę remisu z Pogonią w Szczecinie (1:1).
Multimedia

Bouaddi zachwyca na mundialu. Real bacznie obserwuje pomocnika

Czym Korona skusiła Patrika Hellebranda?

Bartłomiej Pawłowski żegna się z Widzewem Łódź

FC Barcelona rozważa transfer młodej gwiazdy Manchesteru City

Philipp Schulze blisko transferu do Górnika





Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.