kibice Legii
fot. Kasia Dżuchil

Legia wystartuje z nowym programem lojalnościowym "Moja eLka"

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

14.06.2026 13:00

(akt. 14.06.2026 12:51)

Krótko przed startem sezonu 2026/27 Legia Warszawa uruchomi nowy program lojalnościowy „Moja eLka”, który zastąpi dotychczas funkcjonujący program „Legiony”. W ramach poprzedniego projektu kibice zbierali punkty za obecność na meczach i różnego rodzaju aktywności. Mogli je następnie wymieniać na nagrody, bilety, gadżety z FanStore oraz unikalne doświadczenia klubowe, takie jak obecność na treningu pierwszego zespołu czy możliwość zwiedzenia stadionu.

Nowy program „Moja eLka” będzie oparty na własnej walucie – „eLkach”. Za aktywność oraz każdą wydaną złotówkę kibice będą otrzymywać punkty, które mają nagradzać nie tylko obecność przy Łazienkowskiej 3, ale również zaangażowanie związane z różnymi sekcjami klubu. Punktowane będą więc mecze piłki nożnej, futsalu i koszykówki, a także zakupy w Legia FanStore, korzystanie z gastronomii podczas spotkań Legii i w Sports Barze oraz używanie planowanej sieci komórkowej Legia Mobile. „eLki” będzie można zdobywać nie tylko za wydawanie pieniędzy, lecz także za codzienną aktywność, np. logowanie się do aplikacji Legii Warszawa.

Zebrane punkty będzie można wymieniać na bilety, zniżki w FanStore i punktach gastronomicznych, a także na wyjątkowe doświadczenia. Wśród nich znajdą się m.in. wyjazdy na mecze z noclegiem, możliwość obserwowania treningów pierwszego zespołu czy udział w wydarzeniach organizowanych przez inne sekcje klubu.

Partnerem technologicznym projektu została firma Voucherify – polska platforma technologiczna stworzona w Katowicach, działająca jako globalny silnik promocji i system lojalnościowy oparty na architekturze API-first.

Program „Moja eLka” jest częścią kampanii „Jednym głosem”, w skład której wchodzą również start sprzedaży karnetów na sezon 2026/27 oraz uruchomienie sieci komórkowej Legia Mobile. Kampania będzie promowana w przestrzeni miejskiej za pośrednictwem różnych nośników reklamowych, m.in. billboardów i komunikacji miejskiej.

Komentarze (23)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.