
Legia z licencją na ekstraklasę, ale z nadzorem
28.04.2026 18:03
(akt. 28.04.2026 18:24)
1. Komisja postanowiła przyznać Górnikowi Zabrze:
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027 oraz
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach klubowych UEFA w sezonie 2026/2027.
2. Komisja postanowiła przyznać klubom: Arka Gdynia, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Radomiak Radom:
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027 z nadzorem infrastrukturalnym.
3. Komisja postanowiła przyznać klubom: GKS „Gieksa” Katowice, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Legia Warszawa, Piast Gliwice, Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, Wisła Płock, Motor Lublin, Raków Częstochowa:
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027 z nadzorem infrastrukturalnym oraz
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach klubowych UEFA w sezonie 2026/2027.
4. Komisja postanowiła przyznać klubom: Cracovia, Lechia Gdańsk oraz Pogoń Szczecin:
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2026/2027 z nadzorem infrastrukturalnym i nadzorem finansowym oraz
- licencję upoważniającą klub do uczestnictwa w rozgrywkach klubowych UEFA w sezonie 2026/2027.

Tottenham odrzuca 30 mln euro za byłego gracza Radomiaka, Brighton...

Manchester United walczy o Mateusa Fernandesa. Daje 80 milionów

Dusan Vlahović zaoferowany Barcelonie. Warunki kontraktu mogą zaskoczyć

Atletico Madryt stawia sprawę jasno. Nie będzie transferu Juliana...

Alvaro Arbeloa bliski objęcia Fulham

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.