
Media: Colak pożegna się z Legią?
13.05.2026 17:46
(akt. 13.05.2026 17:52)
Antonio Colak dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu – przekazuje TVP Sport.
Antonio Colak trafił do Legii Warszawa na początku września 2025 roku. Był szykowany jako jedna z opcji do ataku po tym, jak kontuzji doznał Jean-Pierre Nsame. Jego kariera w Legii nie potoczyła się tak, jak powinna. Chorwat, poza spotkaniem z Arką Gdynią, w którym zdobył dublet, nie pokazywał się z dobrej strony. Jak przekazuje TVP Sport, Legia będzie chciała rozwiązać kontrakt z 32-latkiem i miała mu dać wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Jego kontrakt ze stołeczną drużyną wygasa z końcem czerwca 2027 roku.

Manchester United walczy o Mateusa Fernandesa. Daje 80 milionów

Dusan Vlahović zaoferowany Barcelonie. Warunki kontraktu mogą zaskoczyć

Atletico Madryt stawia sprawę jasno. Nie będzie transferu Juliana...

Alvaro Arbeloa bliski objęcia Fulham

Real i Barcelona rywalizują o Gvardiola

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.