Antonio Colak
fot. Marcin Szymczyk

Media: Colak pożegna się z Legią?

Redaktor Karol Tyniec

Karol Tyniec

Źródło: TVP Sport

13.05.2026 17:46

(akt. 13.05.2026 17:52)

Antonio Colak dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu – przekazuje TVP Sport.

Antonio Colak trafił do Legii Warszawa na początku września 2025 roku. Był szykowany jako jedna z opcji do ataku po tym, jak kontuzji doznał Jean-Pierre Nsame. Jego kariera w Legii nie potoczyła się tak, jak powinna. Chorwat, poza spotkaniem z Arką Gdynią, w którym zdobył dublet, nie pokazywał się z dobrej strony. Jak przekazuje TVP Sport, Legia będzie chciała rozwiązać kontrakt z 32-latkiem i miała mu dać wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Jego kontrakt ze stołeczną drużyną wygasa z końcem czerwca 2027 roku.

Komentarze (66)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.