News: Trzech legionistów powołanych do reprezentacji

Najlepsi strzelcy w meczach z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza

Redaktor Jakub Waliszewski

Jakub Waliszewski

Źródło: Legia.Net

10.05.2026 08:00

(akt. 09.05.2026 20:42)

W niedzielę, 10 maja, Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Obie drużyny zagrają ze sobą po raz 12. Jak dotąd 4 razy wygrali legioniści, 3 razy mecz zakończył się remisem i 4 razy lepsze okazały się “Słonie”. Bilans bramkowy to 20 - 13 na korzyść stołecznej drużyny.

Najlepsi strzelcy w meczach z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza:

1. Kasper Hamalainen - 3 gole

2. Nemanja Nikolić, Miroslav Radović, Guilherme, Carlitos, Tomas Pekhart, Josue -po 2 gole

8. Dominik Nagy, Waleri Kazaiszwili, Cristian Pasquato, Mateusz Wieteska, Ermal Krasniqi - po 1 golu

Gole aktualnych legionistów:

1 gol - Ermal Krasniqi

Bilans meczów:

11 meczów: 4 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki

Bilans bramkowy:

20 - 13

Bilans meczów Legia - Bruk-Bet Termalica w Niecieczy:

5 meczów: 1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki

Bilans bramkowy:

4 - 8

Ostatnie 5 meczów z Bruk-Bet Termaliką:

2025-11-09 Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:1)

Bramki: Krasniqi - Kubica, Trubeha

 

2022-08-30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa 2:3 (0:1, 2:2)

Bramki: Błachewicz, PietraszkiewiczCarlitos dwie, Josue

 

2022-03-15 Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:1 (3:0)

Bramki: Josue, Pekhart dwie, WieteskaPutiwcew

 

2022-02-19 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa 0:0 (0:0)

 

2017-12-09 Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)

Bramki: Guilherme, Pasquato, Hamalainen

 

Ciekawostki:

- “Słonie” mają najwięcej straconych bramek w lidze (60, ex aequo z Lechią Gdańsk).

- Legia nigdy nie wygrała meczu ligowego rozgrywanego w Niecieczy.

- Termalica jest najgorzej grającą drużyną na własnym stadionie w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. W 15 meczach zdobyła zaledwie 13 punktów (3 wygrane, 4 remisy, 8 porażek).

Ostatni mecz: 09.11.2025 (15. kolejka PKO Ekstraklasy)

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:1)
Krasniqi (73. min.) - Kubica (23. min.), Trubeha (90. min.)

Żółte kartki: Elitim - Zapolnik, Kopacz, Guerrero, Kurzawa

Legia: Tobiasz - Wszołek, Piątkowski, Kapuadi, Vinagre - Elitim (57’ Kapustka), Szymański (57’ Augustyniak), K. Urbański (89’ Jędrzejczyk) - Krasniqi, Colak (65’ Rajović), W. Urbański (65’ Żewłakow)

Termalica: Chovan - Isik, Kopacz, Kasperkiewicz, Hilbrycht (83’ Boboc), Kubica (66’ Guerrero), Ambrosiewicz, Wolski, Fassbender (46’ Jimenez), Jakubik (46’ Kurzawa) - Zapolnik (67’ Trubeha)

Komentarze (6)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.