
Odwołany sparing z Polonią Bytom
12.03.2026 12:30
(akt. 12.03.2026 12:50)
Sparing był zaplanowany z Polonia Bytom (jej mecz w I lidze z Wieczystą Kraków został bowiem przełożony), wszystko było już uzgodnione, sztab szkoleniowy z trenerem Patrykiem Czubakiem na czele byli zainteresowani rozegraniem takiego spotkania. Gra kontrolna byłaby więc podtrzymaniem rytmu meczowego, a dla pierwszoligowca możliwość sprawdzenie się na tle Legii to bardzo atrakcyjna propozycja i wartość pod względem sportowym. Stołeczny klub zaproponował nawet pokrycie części kosztów logistycznych i pełną dostępność infrastruktury na stadionie, więc po stronie gości wydaje się były same plusy.
Niestety do meczu nie dojdzie ze względu na chaos organizacyjny po stronie Polonii, której władze w ostatniej chwili zmieniły zdanie i odwołały przyjazd zespołu do Warszawy. Zespół Legii dziś po południu jedzie do Radomia, a znalezienie nowego sparingpartnera w tak krótkim czasie jest niemożliwe, więc w sobotę jak zwykle odbędzie się trening wyrównawczy i regeneracja w LTC.
Bytomianie w pięciu meczach w 2026 roku zdobyli ledwie punkt i biorąc pod uwagę ten czas, gorszym zespołem w Betclick I lidze jest jedynie GKS Tychy. Jak widać drużynę z Bytomia dotknął nie tylko kryzys sportowy, ale również organizacyjny.

Górnik Zabrze zwycięża Koronę Kielce i dogania lidera Ekstraklasy

Manchester United rozważa transfer Davida Alaby z Realu Madryt. Austriak...

Real Madryt ma czas do 30 maja na aktywację opcji wykupu Nico Paza

Chelsea żąda fortuny za Fernandeza. Szokująca wycena Argentyńczyka

Mateusz Łęgowski zdobywa pierwszego ligowego gola w sezonie dla Eyupsporu

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.