Legia Warszawa - Motor Lublin 4:0
fot. Marcin Szymczyk

Oficjalnie: Elitim zawodnikiem Bursaspor

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

24.05.2026 00:20

(akt. 24.05.2026 00:21)

Turecki Bursaspor poinformował oficjalnie, że ich nowym zawodnikiem zostanie Juergen Elitim. Poniżej pełna treść komunikatu.

"Nasz klub, pracując nad budową kadry na kolejny sezon, osiągnął porozumienie z kolumbijskim pomocnikiem Juergenem Elitimem, występującym dotychczas w Legia Warszawa.

Urodzony 13 lipca 1999 roku lewonożny zawodnik rozpoczynał swoją piłkarską drogę w klubie Leones, a następnie trafił do Europy, gdzie rozwijał się w takich zespołach jak Granada CF czy Watford FC. W Hiszpanii reprezentował również barwy Marbelli, Ponferradiny, Deportivo La Coruña oraz Racingu Santander, zbierając cenne doświadczenie na wymagających europejskich boiskach.

W ostatnich sezonach Elitim był zawodnikiem Legii Warszawa, gdzie dał się poznać jako kreatywny i dynamiczny pomocnik, potrafiący dobrze organizować grę zespołu.

Witamy Juergena Elitima w naszym klubie i życzymy mu wielu sukcesów oraz udanych występów w nowych barwach".

 

Komentarze (53)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.