
Oficjalnie: Elitim zawodnikiem Bursaspor
24.05.2026 00:20
(akt. 24.05.2026 00:21)
"Nasz klub, pracując nad budową kadry na kolejny sezon, osiągnął porozumienie z kolumbijskim pomocnikiem Juergenem Elitimem, występującym dotychczas w Legia Warszawa.
Urodzony 13 lipca 1999 roku lewonożny zawodnik rozpoczynał swoją piłkarską drogę w klubie Leones, a następnie trafił do Europy, gdzie rozwijał się w takich zespołach jak Granada CF czy Watford FC. W Hiszpanii reprezentował również barwy Marbelli, Ponferradiny, Deportivo La Coruña oraz Racingu Santander, zbierając cenne doświadczenie na wymagających europejskich boiskach.
W ostatnich sezonach Elitim był zawodnikiem Legii Warszawa, gdzie dał się poznać jako kreatywny i dynamiczny pomocnik, potrafiący dobrze organizować grę zespołu.
Witamy Juergena Elitima w naszym klubie i życzymy mu wielu sukcesów oraz udanych występów w nowych barwach".

Enzo Fernandez jasno wyceniony przez Chelsea, Real Madryt gotowy...

Marcin Włodarski zostaje w Podbeskidziu Bielsko-Biała do 2028 roku

Christian Eriksen już w domu i mówi: To nie to samo co w 2021

Fernand Goure ma zostać nowym piłkarzem Radomiaka

Fabio Grosso nowym trenerem Fiorentiny. Oficjalne potwierdzenie klubu

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.