Ostatni trening na zgrupowaniu w Hiszpanii
fot. Marcin Szymczyk

Oficjalnie: Ermal Krasniqi odchodzi z Legii Warszawa

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa

22.05.2026 17:40

(akt. 22.05.2026 21:07)

Reprezentant Kosowa Ermal Krasniqi po sezonie 2025/26 i zakończeniu okresu wypożyczenia z AC Sparty Praga opuszcza Legię Warszawa. Klub dziękuje Ermalowi za grę i zaangażowanie.

Reprezentant Kosowa zadebiutował w Legii Warszawa w sierpniu ubiegłego roku i w kończącym się sezonie rozegrał 32 mecze, w których zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

Ermal, dziękujemy za reprezentowanie Legii i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

 

Statystyki zawodnika (sezon) dostarczony przez Superscore

Komentarze (35)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.