
Oficjalnie: Paweł Gołaszewski dyrektorem komunikacji i PR Legii Warszawa
03.06.2026 15:25
(akt. 03.06.2026 15:28)
Od 2014 roku pracował w tygodniku „Piłka Nożna”. Od 2022 roku współpracował z kanałem "Meczyki", a także był prowadzącym kanał Prawda Futbolu Extra, gdzie tworzył programy poświęcone polskiej piłce. Był również współpracownikiem Polsatu Sport, występując w roli komentatora meczów, a także eksperta w studiu.
W Legii Warszawa Gołaszewski będzie odpowiadał za komunikację zewnętrzną, współpracę z mediami i kibicami. - Wiemy, że szczególnie w ostatnim czasie wielu kibiców oczekiwało od klubu większej otwartości i bardziej regularnej komunikacji. Zaufanie buduje się przede wszystkim działaniami, ale chcemy również lepiej informować o tym, co robimy i dlaczego podejmujemy określone decyzje. Cieszę się, że Paweł dołącza do Legii i będzie odpowiedzialny za ten obszar - mówi Marcin Herra, Prezes Zarządzający Legii Warszawa.
- Dołączenie do Legii Warszawa jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, ale też zdaję sobie sprawę z wyzwania, które przede mną stoi. Komunikacja i budowanie relacji z kibicami, mediami oraz partnerami to niezwykle istotny obszar funkcjonowania klubu. Objęcie tej funkcji to wielki przywilej i jednocześnie ogromna odpowiedzialność. To dzięki Legii zakochałem się w futbolu blisko 26 lat temu, przychodząc po raz pierwszy na stadion przy Łazienkowskiej. Chcę, abyśmy byli blisko kibiców, którzy codziennie żyją naszym klubem. Komunikacja musi być oparta na szacunku, profesjonalizmie, dostępności i otwartości na naszych fanów oraz media - mówi Paweł Gołaszewski.

Kanada pisze historię: pierwszy punkt na mundialu po 36 latach oczekiwania

Arabskie kuszenie Raphinii – Brazylijczyk podjął decyzję w sprawie...

Barcelona planuje sprowadzi Cucurellę jeśli sprzeda Balde

Wisła Płock ma już następcę Mariusza Misiury

Cyle Larin ratuje Kanadę. Remis gospodarzy z Bośnią i Hercegowiną

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.