Reklama HEG

Pietrzyk bliski Olimpii, Kudrjavcevs w Ventspilsie

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

23-01-2019 / 20:12

(akt. 24-01-2019 / 20:18)

Kacper Pietrzyk zostanie wypożyczony do drugoligowej Olimpii Grudziądz na rundę wiosenną. Wychowankowi Plonu Garbatka zostały już raptem ostatnie formalności do podpisania. Wszystko jest na ostatniej prostej na drodze do finalizacji.

Stoper w pierwszej części sezonu zanotował cztery spotkania w trzecioligowych rezerwach spędzając na murawie łącznie 186 minut. Defensor był zmiennikiem Mateusza Bondarenki i Bartosza Brodzińskiego. Piłkarz jest bliski półrocznego przejścia do Olimpii i do oficjalnej prezentacji brakuje już tylko formalności.

Biało-zieloni plasują się aktualnie na siódmym miejscu w tabeli drugiej ligi. Zespół z Grudziądza w 21 spotkaniach zdobył 31 punktów. W kadrze Olimpii znajdują się byli zawodnicy stołecznego klubu: Mikołaj Brylewski oraz Konrad Handzlik. W składzie znajduje się też Kacper Skibicki, który niedawno podpisał kontrakt z Legią, ale rundę wiosenną spędzi jeszcze w dotychczasowym zespole.

Z kolei Vjaceslavs Kudrjavcevs, będący przez ostatni rok w kadrze pierwszego zespołu, ale grający w rezerwach, trafił do FK Ventspils, drugiego klubu ligi łotewskiej. Golkiper zaliczył nawet nieoficjalny debiut występując w sparingu z CSKA Moskwa. 

Komentarze (6)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Leśny
  • 0 / 0
Nie dali chłopakowi szansy na zaprezentowanie się Dla mnie dobry materiał na granie i rozwój woleli Bonadarenke który faworyzowany jest przez Zewlaka Taka polska rzeczywistość
Pietrzyk to akurat najgorszy NIE byl.
TLW? zgodzisz sie ze mna? (choc moim faworytem byl ten, ktory teraz gra w Rakowie - Szczepanski)/

Pietrzyk - to nie jest zly pilkarz....

U mnie wszystko w ocenie tych chudzielcow odbywa sie tak:

Bylo DWOCH POLSKICH pilakrzy, ktorzy sier przebili:

Lewy i Piatek.

Co ich laczylo?
Obydwaj byli zbyt słabi na Legię... ;)
Niech gra, rozwija się
I udowodni swoją przydatność do Legii.
Domyślny awatar Porucznik
  • 0 / 0
Trzeba grać, teorią umiejętności nie zdobędzie.
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 0 / 0
Gra jest najważniejsza w przypadku młodych piłkarzy.