
Pyłypczuk i Stolarenko wystąpili w kadrze Ukrainy U-17
24.04.2026 20:39
(akt. 24.04.2026 20:42)
Daniił Pyłypczuk i Denys Stolarenko (obaj Legia Warszawa) zagrali w reprezentacji Ukrainy do lat 17 w towarzyskim dwumeczu z Hiszpanią.
Hiszpania – Ukraina 4:0
Urrestarazu (25. min), del Pino (70. min), Tomas (81. min), Imga (85. min)
Pyłypczuk grał do 60. minuty, gdy zmienił go Danyło Jaszczenko, a Stolarenko rozegrał całe spotkanie.
------------------------------
Hiszpania – Ukraina 3:1
Diaz (32. min), Pesquer (37. min – k.), Tomas (71. min) – Safonow (81. min – k.)
Pyłypczuk grał od przerwy, gdy z boiska zszedł Danyło Jaszczenko, a Stolarenko całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Atletico Madryt stawia sprawę jasno. Nie będzie transferu Juliana...

Alvaro Arbeloa bliski objęcia Fulham

Real i Barcelona rywalizują o Gvardiola

Czarna lista Jose Mourinho. Pięciu piłkarzy może opuścić Real Madryt

FIFA tłumaczy zamieszanie przy karnym Szwajcarii. Wyjątkowa sytuacja...

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.