Denys Stolarenko Finał CLJ U-15 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3:3 k. 2:3
fot. Marcin Szymczyk

Pyłypczuk i Stolarenko wystąpili w kadrze Ukrainy U-17

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: 90minut.pl

24.04.2026 20:39

(akt. 24.04.2026 20:42)

Daniił Pyłypczuk i Denys Stolarenko (obaj Legia Warszawa) zagrali w reprezentacji Ukrainy do lat 17 w towarzyskim dwumeczu z Hiszpanią.

Hiszpania – Ukraina 4:0
Urrestarazu (25. min), del Pino (70. min), Tomas (81. min), Imga (85. min)

Pyłypczuk grał do 60. minuty, gdy zmienił go Danyło Jaszczenko, a Stolarenko rozegrał całe spotkanie.

------------------------------

Hiszpania – Ukraina 3:1
Diaz (32. min), Pesquer (37. min – k.), Tomas (71. min) – Safonow (81. min – k.)

Pyłypczuk grał od przerwy, gdy z boiska zszedł Danyło Jaszczenko, a Stolarenko całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Komentarze (1)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.