Radoslav Latal: Każdy ma swoje problemy

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

30-07-2018 / 17:57

(akt. 12-12-2018 / 18:29)

- Trudno nie cieszyć się z wyniku, który osiągnęliśmy w Warszawie, ale wciąż stoimy na ziemi i Przed nami trudna walka w rewanżu, bo Legia to bardzo silny przeciwnik. Nie podpalamy się, spokojnie czekamy na rozpoczęcie wtorkowego meczu - stwierdził Radoslav Latal, szkoleniowiec Spartaka Trnawa.

- Każdy zespół ma swoje problemy - stwierdził Latal pytany o kłopoty legionistów z wirusem. - Nie wiemy, co dokładnie działo się w obozie rywali. O swoich kłopotach nie wspominaliśmy. Wiemy jednak, że Legia będzie chciała się zaprezentować w rewanżu z lepszej strony. Spodziewamy się w składzie przeciwników Kucharczyka i Pazdana, co będzie wzmocnieniem składu mistrzów Polski. Oglądaliśmy i analizowaliśmy spotkanie z Koroną i mam nadzieję, że będziemy w stanie zaprezentować się z jak najlepszej strony - powiedział szkoleniowiec.

 

- Cieszę się, że prawie tydzień przed rozpoczęciem rewanżowego spotkania, wszystkie bilety zostały sprzedany. Mocno liczymy na wsparcie ze strony fanów i mam nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem będą pojawiały się coraz liczniejsze grupy kibiców - powiedział szkoleniowiec rywali legionistów.

 

- Występ kilku zawodników wciąż stoi pod znakiem zapytania. Po ostatnim treningu zdecydujemy, kto znajdzie się w kadrze meczowej. Mistrzowie Polski wciąż są faworytami, ale będziemy chcieli wygrać i przypieczęyować awans - zakończył Latal.

 

Marek Ondrejka (rzecznik Spartaka): - Spotkanie zostało zakwalifikowane przez UEFA jako mecz podwyższonego ryzyka. Federacja przysłała także menedżera do spraw bezpieczeństwa, który będzie skrupulatnie obserwował m.in. zachowanie kibiców. Będziemy kontrolowani przez UEFA, a przed meczem zamieścimy informacje dotyczące bezpieczeństwa w trakcie wtorkowego spotkania. Bramy obiektu zostaną otwarte o godzinie 18:00. Nie mamy jeszcze ostatecznej informacji ze strony polskiej w kwestii tego, jak wielu fanów zjawi się na stadionie. W sumie przyznaliśmy polskiej ekipie prawie 1900 biletów.

Transmisja z meczu w TVP1, TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Początek o 20:30.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Mecz pewnie bedzie wyglądał następująco:
Trnava obrona Czestochowy, a Legia będzie naciskać i jeszcze raz naciskać.

Jeżeli nasi chociaż będą próbowali robić akcje to w końcu popełnia jakiś blad i coś wpadnie
Pułkownik
  • 2 / 0
czy serio w kazdym artykule kazdy akapit trzeba konczyc w ten sposob?

- stwierdził Radoslav Latal
- powiedział szkoleniowiec.
- powiedział szkoleniowiec rywali legionistów.
- zakończył Latal.

:)
Podporucznik
  • 0 / 0
Kiedyś taki tekst musiałby przejść redakcję, adiustację i końcową korektę, zanim pojawiłby się w druku. Teraz red. Kamieniecki sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem... O tempora, o mores! :-)
~Lesny Dziadek
  • 0 / 3
Klub nie ma kasy na transfery, a Wy oczekujecie sztabu dziennikarzy, korektora tekstu itp.itd. od Legia Net? To nie ministerstwo, sponsorowane przez spoleczenstwo, tylko portal. I tak w miare szybko wszystko funkcjonuje. Dolozcie sie, to pogadamy.