Rezerwy: Mecz z Legionovią przełożony

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

09-10-2018 / 12:50

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

Rezerwy Legii Warszawa mają za sobą dwie wygrane z rzędu. Piłkarze Piotra Kobiereckiego w najbliższej kolejce jednak odpoczną. Spotkanie z Legionovią Legionowo zostało przełożone z powodu powołań zawodników "dwójki" do juniorskich reprezentacji Polski. Na zgrupowania kadr wyjechali Kacper Wełniak, Michał Karbownik, Konrad Matuszewski, Maciej Rosołek oraz Jakub Ojrzyński.

Mecz z Legionovią był pierwotnie planowany na 13 października na godzinę 15:30. Znany jest już nowy termin. Spotkanie odbędzie się 24 października o 15:00. Najbliższy mecz "Wojskowi" rozegrają w 13. kolejce, kiedy 21 października rywalem będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki.

 

Po rozegraniu jedenastu spotkań, warszawiacy zajmują aktualnie czwarte miejsce w tabeli grupy pierwszej trzeciej ligi. Piłkarze Kobiereckiego zebrali do tej pory osiemnaście punktów, a do liderującego Sokoła Aleksandrów Łódzki tracą dziesięć "oczek".

Komentarze (1)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

~do Redakcji
  • 0
Kiedy z tej strony zniknie zawieszony na samej gorze baner zapraszajacy na mecz....Legia-arka, ktory raczyl sie juz odbyc??!!!????????????