Sebastian Szymański: Zdominowaliśmy rywala

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

06-10-2018 / 23:51

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

- Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Zrobiliśmy to, co do nas należało i zdominowaliśmy rywala. Mamy trochę pretensji do siebie, że po czerwonej kartce nie daliśmy jeszcze więcej od siebie i nie zdobyliśmy drugiej bramki. Wiedzieliśmy zresztą, że końcówki meczów są zawsze trudne – powiedział po meczu ze Śląskiem Sebastian Szymański pomocnik Legii Warszawa.

- Jakość czysto piłkarska przeważyła o tym, że dominowaliśmy na murawie. Byliśmy zmotywowani do tego, aby szybko przejąć inicjatywę, strzelić gola – ta sztuka nam się udała. Tak jak powiedziałem wcześniej – trochę zwolniliśmy po przerwie, ale zagraliśmy dobry, zwycięski mecz.

 

- Widziałem, że starcie z udziałem Artura Jędrzejczyka było bardzo groźne. „Jędza” będzie żył, jedzie teraz na kadrę, więc na pewno go naprawią (śmiech).

 

- Wyjazdy na kadrę to sama przyjemność. Fajnie, że po zwycięstwie mogę jechać na reprezentację. Mam nadzieję, że damy z siebie wszystko i awansujemy.

 

- W Legii tkwią jeszcze rezerwy. Spokojnie mogliśmy dzisiaj wygrać wyżej. To dobrze, ponieważ mamy jeszcze nad czym pracować. Skorzystamy na tym właśnie teraz. Okej, niektórzy jadą na kadry, inni zostają w Warszawie – wierzę, że za dwa tygodnie będziemy prezentować się jeszcze lepiej.  

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Domyślny awatar Smajli
  • 1
Dominację trzeba udokumentować golami, bo następnym razem rywal może mieć 1 kontrę i klops. Dobry mecz młodego. Więcej takich i spokoju pod bramką.
JohnoQ
  • 1
Była prośba o powrót Szymańskiego do formy i mam. Dzięki i walcz dalej
jammm
  • 1
bardzo dobry mecz chłopaku
Domyślny awatar pawelk1504
  • 2
Więcej takich meczów i te co najmniej 7 baniek będzie realne ;)
Domyślny awatar mokotowianinL
  • 1
Przez grzeczność nie zaprzeczę ;)
~Olo
  • -5
No jakos tej dominacji nie widziałem a wynik 0:1 mówi sam za siebie. Więcej pokory chlopczyku.
Domyślny awatar thor
  • 2
Sugeruję wizytę u okulisty.
Domyślny awatar TerminatorrL1916
  • 1
Olo nawet trener twojej drużyny powiedział,że zostaliście zdominowani.Więcej pokory chłopczyku