
Skrzydłowy podpisał nowy kontrakt z Legią
03.06.2026 00:12
(akt. 03.06.2026 00:16)
Skrzydłowy Legii U19, Jan Gawarecki, podpisał nową umowę ze stołecznym klubem. Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2028 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.
Utalentowany zawodnik walnie przycznił się do zdobycia przez drużynę U19 mistrzostwa Polski w tym sezonie. Rozegrał 24 spotkania, w których strzelił sześć goli.
Gawarecki urodził się w 2008 roku. W Akademii Legii szkoli się od lata 2023, kiedy trafił do niej z Polonii Warszawa.

Kanada pisze historię: pierwszy punkt na mundialu po 36 latach oczekiwania

Arabskie kuszenie Raphinii – Brazylijczyk podjął decyzję w sprawie...

Barcelona planuje sprowadzi Cucurellę jeśli sprzeda Balde

Wisła Płock ma już następcę Mariusza Misiury

Cyle Larin ratuje Kanadę. Remis gospodarzy z Bośnią i Hercegowiną

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.