Legia Warszawa - Górnik Łęczna 6:3 Dariusz Mioduski
fot. Marcin Szymczyk

Spadek wpływów finansowych Legii z praw telewizyjnych

Redaktor Karol Tyniec

Karol Tyniec

Źródło: xyz

15.05.2026 16:12

(akt. 15.05.2026 16:23)

Legia Warszawa ma otrzymać szacunkowo 15,36 mln zł z tytułu praw telewizyjnych – informuje XYZ

Na koniec każdego sezonu kluby otrzymują z tytułu praw telewizyjnych nagrody adekwatne do przyjętych kryteriów. Według statystyk przygotowanych przez XYZ obecnie na największą nagrodę może liczyć Lech Poznań, który według wyliczeń portalu ma otrzymać 36 mln zł. Legia Warszawa może liczyć na 15,36 mln zł. W poprzednim sezonie stołeczny klub, według wyliczeń wspomnianego serwisu, otrzymał 21,36 mln zł.

 

Komentarze (72)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.