Otto Hindrich
fot. Jan Szurek

Spokojny debiut Hindricha w reprezentacji Rumunii

Redaktor Karol Tyniec

Karol Tyniec

Źródło: Legia.Net

03.06.2026 06:00

(akt. 03.06.2026 07:17)

Bramkarz Legii Warszawa, Otto Hindrich, zadebiutował w reprezentacji Rumunii.

Hindrich wszedł na boisko w 62. minucie towarzyskiego meczu Rumunii z Gruzją. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a wszystkie bramki padły przed tym jak Otto pojawił się na murawie.

Przez 28 minut nie musiał bronić ani jednego strzału, miał dwa długie podania i dwa krótkie - wszystkie dotarły do adresata. Był to bardzo spokojny debiut zawodnika Legii Warszawa. 

Gruzja - Rumunia 1:1 (0:0)
Kwilitaia (46. min.) - Munteanu (55. min.) 

Komentarze (25)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.