
Spokojny debiut Hindricha w reprezentacji Rumunii
03.06.2026 06:00
(akt. 03.06.2026 07:17)
Bramkarz Legii Warszawa, Otto Hindrich, zadebiutował w reprezentacji Rumunii.
Hindrich wszedł na boisko w 62. minucie towarzyskiego meczu Rumunii z Gruzją. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a wszystkie bramki padły przed tym jak Otto pojawił się na murawie.
Przez 28 minut nie musiał bronić ani jednego strzału, miał dwa długie podania i dwa krótkie - wszystkie dotarły do adresata. Był to bardzo spokojny debiut zawodnika Legii Warszawa.
Gruzja - Rumunia 1:1 (0:0)
Kwilitaia (46. min.) - Munteanu (55. min.)

Kanada pisze historię: pierwszy punkt na mundialu po 36 latach oczekiwania

Arabskie kuszenie Raphinii – Brazylijczyk podjął decyzję w sprawie...

Barcelona planuje sprowadzi Cucurellę jeśli sprzeda Balde

Wisła Płock ma już następcę Mariusza Misiury

Cyle Larin ratuje Kanadę. Remis gospodarzy z Bośnią i Hercegowiną

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.