Toyota i Ele Taxi na dłużej z Legią

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa

09-10-2018 / 12:10

(akt. 02-12-2018 / 11:22)

Toyota Motor Poland, należąca do największego producenta samochodów na świecie - Toyota Motor Corporation, podpisała nową, trzyletnią umowę o współpracy z piłkarskim mistrzem Polski. Do 2021 roku Toyota będzie partnerem motoryzacyjnym Legii Warszawa i oficjalnym dostawcą floty aut.

Flota samochodów wykorzystywana jest m.in. do obsługi pierwszego zespołu Legii, sztabu oraz kluczowych pracowników Klubu. W ramach umowy do dyspozycji Klubu przekazane zostaną zarówno pojazdy marki Toyota, jak i prestiżowe samochody marki Lexus. Współpraca partnerów zakłada promocję marek Toyota i Lexus na stadionie Legii, a także przeprowadzenie wspólnych akcji marketingowych, konkursów dla kibiców i wydarzeń specjalnych.


- Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Toyota Motor Poland i cieszymy się, że będziemy się razem rozwijać przez kolejne trzy lata. Toyota i Lexus to jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, które kojarzą się z niezawodnością, solidnością i innowacyjnością, ale także ze sportowym charakterem. Mamy wspólne cele – chcemy być liderami w swoich dziedzinach i wyznaczać nowe trendy. Jestem pewien, że wzajemnie pomożemy sobie w ich osiąganiu tych założeń - mówi prezes klubu Dariusz Mioduski.


- Toyota wspiera sport na całym świecie jako partner Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego, a także Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Paraolimpijskiego, zachęcając wszystkich do aktywności sportowej i przełamywania własnych barier. Współpraca i wsparcie dla Legii Warszawa doskonale wpisuję się w nasze działania ukierunkowane na sport. Z radością będziemy kibicować warszawskiemu klubowi na wszystkich poziomach rozgrywek trzymając kciuki za dalszy rozwój klubu. Wierzymy, że samochody Toyoty i Lexusa będą dobrze służyć piłkarzom, sztabowi i pracownikom Legii, a drużyna dostarczy kibicom wielu emocji i powodów do dumy – dodaje Jacek Pawlak, prezydent Toyota Motor Poland i Toyota Central Europe.

ELE Taxi w obecnym sezonie będzie wspierać koszykarską Legię Warszawa. Firma współpracuje z klubem od 2014 roku, teraz obejmie tytuł Partnera. Od ponad 20 lat taksówki ELE TAXI bezpiecznie i wygodnie przewożą mieszkańców Warszawy oraz gości stolicy. Do dyspozycji klientów jest ponad 1500 taksówek osobowych, kombi, limuzyn, busów i samochodów dostawczych.

Komentarze (12)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Domyślny awatar PICCO
 • 0
Ja tam wolę numer 1
~19(L)16
 • 0
Mogliby na hasło "Legia" dawać jakieś 5% rabatu.
Domyślny awatar OldKibol
 • 0
My TOYOTA is fantastic!
Domyślny awatar PICCO
 • 0
That's great !
~Arczu
 • 0
Juz mam Toyote, wiec nie musze nic zmieniac ;)
~Podaj nick
 • 0
Przesądzone. Nowa toyota od stycznia :)k
~kjn
 • 0
Swietna wiadomosc!
Domyślny awatar petroniusz64
 • 0
A kiedy wreszcie uda się pozyskać sponsora tytularnego dla STADIONU LEGII ?
~xaxa121
 • 0
widać jak się interesujesz tym klubem kolego. jedyny sponsor dla stadionu Legii w tym momencie to będzie maisto stołeczne Warszawa, barter zyli zamiast placic podatek roczny ponad 4 mln zl, Legia użyczy nazwę stadionu ,.
~XYZ
 • 0
Znowu piłkarze dostają klubowe samochody? Remy już swój zniszczył.
~e
 • -1
Oj tam, Dobra Zmiana już tyle limuzyn rozbiła z naszych podatków że czym jest rozbicie przez niego auta sponsora?
~Do e
 • 0
Zapomniałeś jakie wypadki były za czasów PO-PSL? W 2016 byłY 24 kolizje. W 2015 również. W 2014 było 26. Np. kolizja samochodu z prezydentem KomoroWSIm. W styczniu 2010 r. limuzyna Radosława Sikorskiego kierowana przez funkcjonariusza BOR uderzyła w policyjny radiowóz. W wyniku zderzenia kilku policjantów została rannych, w tym jeden ciężko, a rządowe auto zostało zniszczone. Do wypadku doszło, ponieważ rządowy mercedes wyjechał na skrzyżowanie z bocznej drogi i nie ustąpił pierwszeństwa autu, które jechało główną drogą, którym był policyjny radiowóz.
5 czerwca 2012 r. w okolicach Budy Ruskiej na Podlasiu, gdzie prezydent Bronisław Komorowski miał działkę, funkcjonariusze BOR, którzy kierowali autem pod wpływem alkoholu rozbili rządowe auto na drzewie. Sprawa nie przebiła się specjalnie do mediów i bardzo szybko ją uciszono.

W grudniu 2014 r. prezydencka limuzyna zderzyła się w Warszawie z osobowym autem. Do kolizji doszło przed Belwederem, mercedes kierowany przez BOR, którym je