Luquinhas  Wahan Biczachczjan
fot. Marcin Szymczyk

Wahan Biczachczjan: Bardziej zasłużyliśmy na trzy punkty

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: Canal+ Sport

13.03.2026 22:41

(akt. 14.03.2026 08:01)

– Mieliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Było dużo sytuacji. Straciliśmy gola, ale szybko odpowiedzieliśmy. Mogliśmy zdobyć drugą bramkę. Druga odsłona? Musimy dać więcej z siebie. W końcówce bramkarz Radomiaka obronił strzał Jeana'-Pierre'a Nsame – mówił Wahan Biczachczjan w CANAL+ SPORT.

– W pierwszej połowie graliśmy za plecy obrońców. Było tam dużo miejsca, dobrze to funkcjonowało.

– Myślę, że bardziej zasłużyliśmy na trzy punkty. W przyszłym tygodniu gramy bardzo ważny mecz z Rakowem, którego musimy pokonać. 

– Rafał Adamski? Dobrze, że jest z nami. Jest wysoki, nieźle radzi sobie z piłką. Jesteśmy zespołem, który chce grać piłką i kreować, nasi przeciwnicy stosują głęboką defensywę w meczach z nami i nie zawsze jest dużo miejsca – wówczas trzeba szybciej myśleć. Coraz lepiej rozumiemy się z Rafalem. W piątek pokazał sporą jakość, był blisko gola. Uważam, że da nam dużo bramek i szczęścia.

 

Forma zawodnika dostarczony przez Superscore

Komentarze (17)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.