
Wisła Kraków wraca do Ekstraklasy
08.05.2026 23:02
(akt. 08.05.2026 23:04)
Wisła Kraków pokonała 2:0 Chrobry Głogów i przypieczętowała awans do Ekstraklasy.
Biała Gwiazda wraca do piłkarskiej elity po czterech latach pobytu w 1. Lidze, do której spadła w sezonie 2021/2022. W czasie pobytu na zapleczu Ekstraklasy Wisła zdobyła Puchar Polski i reprezentowała Polskę w europejskich pucharach. Krakowski klub jest pierwszym zespołem 1. Ligi, który przypieczętował awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w tym sezonie.

Marcin Włodarski zostaje w Podbeskidziu Bielsko-Biała do 2028 roku

Fernand Goure ma zostać nowym piłkarzem Radomiaka

Fabio Grosso nowym trenerem Fiorentiny. Oficjalne potwierdzenie klubu

Sędzia mundialu nie został wpuszczony do Stanów Zjednoczonych

Konrad Paśniewski blisko Widzewa Łódź. Decydujący ruch należy do...

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.