Otto Hindrich
fot. Marcin Szymczyk

Włoskie media: Lazio zainteresowane Hindrichem

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: lazionews.eu

30.05.2026 22:45

(akt. 31.05.2026 19:43)

Włoskie media informują o sytuacji w bramce Lazio Rzym i spekulują o zainteresowaniu Otto Hindrichem, który zacząłby od roli rezerwowego.

W Lazio wciąż pozostaje wiele kwestii do rozwiązania, jeśli chodzi o obsadę bramki. Sytuacja zarówno Ivana Provedela, jak i Christosa Mandasa nadal jest niepewna, jednak klubowe władze pracują już nad ewentualnymi wzmocnieniami. W ostatnich godzinach pojawiły się bowiem informacje o zainteresowaniu rzymskiego klubu Otto Hindrichem, rumuńskim bramkarzem Legii Warszawa.

Lazio zwróciło uwagę na rumuńskiego bramkarza Legii Warszawa urodzonego w 2002 roku. Jeśli Mandas zostanie wykupiony przez Bournemouth, a Provedel znajdzie się w gronie zawodników przeznaczonych do odejścia, Lazio będzie musiało sprowadzić nowego bramkarza. Głównym kandydatem do roli pierwszego bramkarza jest Edoardo Motta, natomiast Furlanetto powinien pozostać w zespole jako trzeci golkiper. W takim przypadku zwolniłoby się miejsce dla drugiego bramkarza, które mógłby zająć właśnie Hindrich.

Hindrich trafił do Legii Warszawa w styczniu 2026 roku i podpisał kontrakt obowiązujący do 2030 roku. 

Komentarze (289)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.

Uwaga!

Teraz komentarze są ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu Legia.Net. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.