
Wszołek i Jędrzejczyk w jedenastce 4. kolejki Ekstraklasy
12.08.2025 13:32
(akt. 12.08.2025 13:35)
Paweł Wszołek i Artur Jędrzejczyk pojawili się w jedenastce 4. kolejki Ekstraklasy. Piłkarze Legii zdobyli po bramce i asyście w domowym spotkaniu z GKS-em Katowice (3:1).
JEDENASTKA 4. KOLEJKI EKSTRAKLASY:
Mleczko (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) – Wszołek (Legia Warszawa), Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Sotiriou (Korona Kielce), Matuszewski (Korona Kielce) – Błanik (Korona Kielce), Kerk (Arka Gdynia), Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Pietuszewski (Jagiellonia Białystok) – Bobcek (Lechia Gdańsk), Czubak (Motor Lublin)
Quiz
Co wiesz o Milecie Rajoviciu?

1/8
Mileta Rajović ma podwójne obywatelstwo – duńskie i…

Real rozwiąże kontrakt z Danim Ceballosem?

Real Madryt planuje wielki transfer. West Ham chce fortuny za gwiazdę

Kamil Jakubczyk blisko Widzewa Łódź – transfer na ostatniej prostej

Kolejny piłkarz Motoru odszedł. Jakub Łabojko wraca do Piasta Gliwice...

Afonso Moreira blisko Bayeru Leverkusen. Transfer za 32 mln euro

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.