Historia Legia.Net

Poszukujesz starszych rozgrywek? W Historii Legia.Net znajdziesz wszystkie mecze Legii od sezonu 1927! Klubowe rekordy, wykresy, statystyki zawodników i trenerów występujących w Legii.

RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Górnik ZabrzeGórnik Zabrze92271116-83018-64108-2
2.Legia WarszawaLegia Warszawa91954019-822010-33209-5
3.Lech PoznańLech Poznań81961117-741011-22016-5
4.Wisła KrakówWisła Kraków91752217-1250010-30227-9
5.Pogoń SzczecinPogoń Szczecin81543112-62218-52104-1
6.Korona KielceKorona Kielce91543212-101316-73016-3
7.Zagłębie LubinZagłębie Lubin91543211-103116-41215-6
8.Piast GliwicePiast Gliwice91341416-1521212-102024-5
9.GKS KatowiceGKS Katowice81240416-1330011-31045-10
10.Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok81240412-132024-62028-7
11.Wisła PłockWisła Płock8113239-121113-32126-9
12.Widzew ŁódźWidzew Łódź9916213-130327-91306-4
13.CracoviaCracovia982259-142025-60234-8
14.Radomiak RadomRadomiak Radom982257-202125-70132-13
15.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław9613511-151216-60145-9
16.Motor LublinMotor Lublin961359-151134-70225-8
17.Wieczysta KrakówWieczysta Kraków8512511-170112-31149-14
18.Raków CzęstochowaRaków Częstochowa9310812-211048-130044-8
  • Ekstraklasa - Kolejka 1

    24.07.2026 18:00
    Wieczysta KrakówRadomiak Radom
    21
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Roberto Alves 43'

    Jan Grzesik 49'

    Stefan Feiertag 57'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    24.07.2026 20:30
    Legia WarszawaPogoń Szczecin
    01
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Zoran Arsenić 96'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    25.07.2026 14:45
    Korona KielceJagiellonia Białystok
    10
    Korona KielceKorona Kielce

    Nik Prelec 89'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    25.07.2026 17:30
    Śląsk WrocławGórnik Zabrze
    21
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Jehor Macenko (s.) 65'

    Yvan Ikia Dimi 79'

    Przemysław Banaszak 7'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    25.07.2026 20:15
    CracoviaLech Poznań
    00
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    26.07.2026 14:45
    Wisła PłockRaków Częstochowa
    12
    Wisła PłockWisła Płock

    Patryk Makuch (k.) 68'

    Marcin Flis 37'

    Zan Rogelj 49'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    26.07.2026 17:30
    Motor LublinWidzew Łódź
    22
    Motor LublinMotor Lublin

    Mariusz Fornalczyk 20'

    Sebastian Bergier (k.) 28'

    Ivo Rodrigues 13'

    Mbaye Jacques Ndiaye 49'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    26.07.2026 20:15
    GKS KatowiceWisła Kraków
    21
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Marko Bozić (k.) 56'

    Jordi Sanchez 60'

    Szymon Bartlewicz 79'

    Ekstraklasa - Kolejka 1

    27.07.2026 19:00
    Piast GliwiceZagłębie Lubin
    20
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Jakub Sypek 72'

    Marcel Reguła 86'

  • Ekstraklasa - Kolejka 2

    31.07.2026 18:00
    Widzew ŁódźWisła Płock
    00
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    31.07.2026 20:30
    Jagiellonia BiałystokMotor Lublin
    12
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Karol Czubak 83'

    Nik Prelec 33'

    Sergio Lozano 85'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    01.08.2026 14:45
    Wisła KrakówPiast Gliwice
    43
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Samuel Ntamack 17'

    Hugo Vallejo 32'

    Jakub Łabojko (k.) 65'

    Leandro Sanca 88'

    Jordi Sanchez 38'

    Marko Bozić 55'

    Jordi Sanchez 69'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    01.08.2026 17:30
    Lech PoznańWieczysta Kraków
    12
    Lech PoznańLech Poznań

    Lucas Piazon 66'

    Yannick Agnero 35'

    Allahyar Sayyadmanesh 43'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    02.08.2026 14:45
    Zagłębie LubinLegia Warszawa
    31
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Łukasz Zjawiński 26'

    Ruben Vinagre 72'

    Rafał Adamski 92'

    Filip Kocaba 5'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    02.08.2026 17:30
    Raków CzęstochowaŚląsk Wrocław
    21
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Luka Marjanac 86'

    Piotr Samiec-Talar 90'

    Mahir Emreli 60'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    02.08.2026 20:15
    Radomiak RadomGKS Katowice
    31
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Abdoul Tapsoba (s.) 58'

    Ilja Szkurin 66'

    Bartosz Nowak 90'

    Ibrahima Camara 37'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    03.08.2026 19:00
    Pogoń SzczecinCracovia
    02
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Leo Borges 46'

    Paul Mukairu 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 2

    15.09.2026 20:30
    Górnik ZabrzeKorona Kielce
    02
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Peter Gonzalez 41'

    Peter Gonzalez 90'

  • Ekstraklasa - Kolejka 3

    07.08.2026 20:30
    Wisła PłockWisła Kraków
    21
    Wisła PłockWisła Płock

    Angel Rodado 14'

    Jordi Sanchez 36'

    Said Hamulic 28'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    08.08.2026 14:45
    Górnik ZabrzeRadomiak Radom
    13
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Rafał Wolski (k.) 67'

    Peter Gonzalez 28'

    Kacper Urbański (k.) 45'

    Peter Gonzalez 64'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    08.08.2026 17:30
    Motor LublinPogoń Szczecin
    31
    Motor LublinMotor Lublin

    Darko Curlinov 17'

    Attila Szalai 43'

    Kellyn Acosta 90'

    Makan Aiko 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    08.08.2026 20:15
    Legia WarszawaKorona Kielce
    11
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Mariusz Stępiński 70'

    Łukasz Zjawiński 28'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    09.08.2026 14:45
    CracoviaŚląsk Wrocław
    00
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    09.08.2026 17:30
    Piast GliwiceLech Poznań
    30
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Mikael Ishak 63'

    Karol Delikat 79'

    Allahyar Sayyadmanesh 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    09.08.2026 20:15
    Widzew ŁódźJagiellonia Białystok
    02
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Sebastian Bergier 52'

    Fran Alvarez 54'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    15.09.2026 18:00
    Zagłębie LubinRaków Częstochowa
    23
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Marko Bulat 45'

    Patryk Makuch (k.) 90'

    Michał Nalepa 70'

    Marcel Reguła 87'

    Damian Michalski 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 3

    09.11.2026 00:00
    Wieczysta KrakówGKS Katowice
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków
  • Ekstraklasa - Kolejka 4

    14.08.2026 20:30
    Radomiak RadomLegia Warszawa
    50
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Michal Sevcik 8'

    Rafał Augustyniak 10'

    Rafał Adamski 18'

    Bartosz Kapustka 44'

    Bartosz Kapustka 52'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    15.08.2026 14:45
    Śląsk WrocławZagłębie Lubin
    21
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Josip Corluka 52'

    Levente Szabo 85'

    Piotr Samiec-Talar 34'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    15.08.2026 17:30
    Wieczysta KrakówPiast Gliwice
    34
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Oliwier Maziarz 87'

    Jakub Czerwiński 90'

    Leandro Sanca 90'

    Tobias Christensen 6'

    Tobias Christensen 62'

    Miki Villar 64'

    Tobias Christensen 71'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    15.08.2026 20:15
    Korona KielceWidzew Łódź
    12
    Korona KielceKorona Kielce

    Steve Kingue 8'

    Morgan Fassbender 22'

    Morgan Fassbender 26'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    16.08.2026 14:45
    GKS KatowiceMotor Lublin
    10
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Karol Czubak 86'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    16.08.2026 17:30
    Raków CzęstochowaCracovia
    21
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ajdin Hasić 57'

    Dominik Piła 75'

    Patryk Makuch 31'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    16.08.2026 20:15
    Wisła KrakówGórnik Zabrze
    21
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Lukas Sadilek 27'

    Maksym Chłan 53'

    Jordi Sanchez 55'

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    15.11.2026 00:00
    Lech PoznańWisła Płock
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 4

    16.11.2026 00:00
    Pogoń SzczecinJagiellonia Białystok
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
  • Ekstraklasa - Kolejka 5

    21.08.2026 20:30
    Wieczysta KrakówCracovia
    32
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Mauro Perković 35'

    Ajdin Hasić 78'

    Ajdin Hasić 90'

    Mateusz Wieteska 13'

    Lisandro Semedo (k.) 53'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    22.08.2026 14:45
    Motor LublinKorona Kielce
    11
    Motor LublinMotor Lublin

    Mariusz Stępiński 19'

    Karol Czubak 30'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    22.08.2026 17:30
    Legia WarszawaPiast Gliwice
    11
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Łukasz Zjawiński 8'

    Rafał Augustyniak (s.) 97'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    22.08.2026 20:15
    Widzew ŁódźŚląsk Wrocław
    33
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Steve Kapuadi (s.) 47'

    Przemysław Banaszak 78'

    Eniss Shabani 89'

    Mario Garcia 15'

    Fran Alvarez 36'

    Angel Baena 63'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    23.08.2026 14:45
    Zagłębie LubinRadomiak Radom
    00
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    23.08.2026 17:30
    Wisła PłockGKS Katowice
    50
    Wisła PłockWisła Płock

    Eman Markovic 16'

    Arkadiusz Jędrych (k.) 33'

    Pau Resta 73'

    Ilja Szkurin 81'

    Jakub Kokosiński 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    23.08.2026 20:15
    Wisła KrakówPogoń Szczecin
    22
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Musa Juwara 3'

    Linus Wahlqvist 24'

    Musa Juwara (s.) 20'

    Elie Youan 33'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    03.09.2026 18:00
    Górnik ZabrzeRaków Częstochowa
    12
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Mahir Emreli 79'

    Janis Antiste 6'

    Rafał Janicki 34'

    Ekstraklasa - Kolejka 5

    03.09.2026 20:30
    Jagiellonia BiałystokLech Poznań
    21
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Pablo Rodriguez 43'

    Robert Gumny 87'

    Yuki Kobayashi 45'

  • Ekstraklasa - Kolejka 6

    28.08.2026 18:00
    Korona KielceWisła Płock
    02
    Korona KielceKorona Kielce

    Morgan Fassbender 21'

    Mariusz Stępiński 49'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    28.08.2026 20:30
    Śląsk WrocławLegia Warszawa
    11
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Rafał Adamski 95'

    Piotr Samiec-Talar (k.) 35'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    29.08.2026 12:15
    CracoviaRadomiak Radom
    21
    CracoviaCracovia

    Rafał Wolski 55'

    Rafał Wolski (k.) 64'

    Martin Minczew 47'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    29.08.2026 14:45
    Piast GliwiceMotor Lublin
    02
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Juande Rivas 78'

    Szczepan Mucha 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    29.08.2026 17:30
    Wieczysta KrakówWisła Kraków
    20
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Jordi Sanchez 54'

    Jeremy Guillemenot 80'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    29.08.2026 20:15
    Pogoń SzczecinZagłębie Lubin
    00
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    30.08.2026 14:45
    Jagiellonia BiałystokRaków Częstochowa
    25
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Mahir Emreli 23'

    Jakub Jendryka 56'

    Jesus Imaz (k.) 31'

    Nik Prelec 37'

    Guilherme Montoia (k.) 76'

    Ousmane Sow 78'

    Youssuf Sylla 89'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    30.08.2026 17:30
    GKS KatowiceGórnik Zabrze
    23
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Kacper Urbański (k.) 75'

    Josema 76'

    Ilja Szkurin 11'

    Ilja Szkurin 90'

    Ilja Szkurin 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 6

    30.08.2026 20:15
    Lech PoznańWidzew Łódź
    23
    Lech PoznańLech Poznań

    Karol Świderski 27'

    Mariusz Fornalczyk 53'

    Antoni Kozubal 6'

    Allahyar Sayyadmanesh 22'

    Luis Palma 90'

  • Ekstraklasa - Kolejka 7

    04.09.2026 20:30
    GKS KatowicePiast Gliwice
    30
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Leandro Sanca 5'

    Juande Rivas 35'

    Hugo Vallejo 85'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    05.09.2026 14:45
    Radomiak RadomWidzew Łódź
    00
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    05.09.2026 17:30
    Wisła KrakówKorona Kielce
    11
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ondrej Lingr 24'

    Alan Uryga 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    05.09.2026 20:15
    Legia WarszawaMotor Lublin
    23
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Karol Czubak 65'

    Karol Czubak 68'

    Rafał Augustyniak (k.) 45'

    Jakub Żewłakow 90'

    Jakub Żewłakow 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    06.09.2026 14:45
    Górnik ZabrzeCracovia
    01
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Kacper Urbański (k.) 81'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    06.09.2026 17:30
    Raków CzęstochowaLech Poznań
    10
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Leo Bengtsson 71'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    06.09.2026 20:15
    Śląsk WrocławJagiellonia Białystok
    21
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Kajetan Szmyt 19'

    Ousmane Sow 41'

    Piotr Samiec-Talar (k.) 81'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    07.09.2026 18:00
    Zagłębie LubinWieczysta Kraków
    11
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Duje Dujmović 90'

    Aleks Ławniczak 87'

    Ekstraklasa - Kolejka 7

    07.09.2026 20:30
    Wisła PłockPogoń Szczecin
    11
    Wisła PłockWisła Płock

    Jan Biegański 52'

    Marcus Haglind-Sangre 60'

  • Ekstraklasa - Kolejka 8

    11.09.2026 18:00
    Motor LublinRaków Częstochowa
    21
    Motor LublinMotor Lublin

    Patryk Makuch 42'

    Patryk Makuch 77'

    Kamil Lukoszek 34'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    11.09.2026 20:30
    Jagiellonia BiałystokWisła Kraków
    20
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Angel Rodado 14'

    Angel Rodado 87'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    12.09.2026 14:45
    Korona KielceŚląsk Wrocław
    12
    Korona KielceKorona Kielce

    Malaly Dembele 79'

    Mariusz Stępiński 35'

    Simon Gustafson 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    12.09.2026 17:30
    Lech PoznańGórnik Zabrze
    21
    Lech PoznańLech Poznań

    Erik Prekop 76'

    Erik Prekop 80'

    Allahyar Sayyadmanesh 36'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    12.09.2026 20:15
    GKS KatowiceZagłębie Lubin
    21
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Kamil Nowogoński 42'

    Michalis Kossidis 78'

    Arkadiusz Jędrych (k.) 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    13.09.2026 12:15
    CracoviaWisła Płock
    31
    CracoviaCracovia

    Patryk Kun 10'

    Sebastian Madejski (s.) 61'

    Samuel Akere 70'

    Mohamed Berte 69'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    13.09.2026 14:45
    Wieczysta KrakówPogoń Szczecin
    20
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Darko Curlinov 59'

    Jordi Sanchez 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    13.09.2026 17:30
    Widzew ŁódźLegia Warszawa
    11
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Rafał Augustyniak 19'

    Rafał Augustyniak (s.) 21'

    Ekstraklasa - Kolejka 8

    14.09.2026 19:00
    Piast GliwiceRadomiak Radom
    02
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Hugo Vallejo 45'

    Jakub Łabojko (k.) 67'

  • Ekstraklasa - Kolejka 9

    18.09.2026 18:00
    Wieczysta KrakówWidzew Łódź
    22
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Antonio Milić (s.) 19'

    Mario Garcia 65'

    Lucas Piazon 37'

    Antonio Milić 80'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    18.09.2026 20:30
    Śląsk WrocławWisła Kraków
    21
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Angel Rodado 16'

    Alan Uryga 90'

    Adam Ciućka 76'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    19.09.2026 14:45
    Raków CzęstochowaKorona Kielce
    32
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Mariusz Stępiński (k.) 20'

    Camilo Mena 33'

    Mariusz Stępiński (k.) 62'

    Lamine Diaby-Fadiga 58'

    Bogdan Mircetić 82'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    19.09.2026 17:30
    CracoviaGKS Katowice
    32
    CracoviaCracovia

    Bartosz Nowak (k.) 54'

    Mateusz Wdowiak 62'

    Ilja Szkurin 90'

    Martin Minczew 46'

    Sayfallah Ltaief 72'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    19.09.2026 20:15
    Górnik ZabrzeMotor Lublin
    00
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    20.09.2026 12:15
    Pogoń SzczecinPiast Gliwice
    12
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Samuel Ntamack 31'

    Jordi Sanchez 26'

    Darko Curlinov 57'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    20.09.2026 14:45
    Wisła PłockZagłębie Lubin
    02
    Wisła PłockWisła Płock

    Łukasz Sekulski 44'

    Said Hamulic 90'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    20.09.2026 17:30
    Legia WarszawaJagiellonia Białystok
    13
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Nik Prelec (s.) 21'

    Jesus Imaz (k.) 35'

    Rafał Augustyniak (k.) 15'

    Paweł Wszołek 75'

    Ekstraklasa - Kolejka 9

    20.09.2026 20:15
    Radomiak RadomLech Poznań
    51
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Pablo Rodriguez 3'

    Patrik Walemark 9'

    Allahyar Sayyadmanesh 41'

    Patrik Walemark 51'

    Pablo Rodriguez 67'

    Guilherme Luiz 1'

  • Ekstraklasa - Kolejka 10

    09.10.2026 18:00
    Wisła PłockWieczysta Kraków
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    09.10.2026 20:30
    GKS KatowiceRaków Częstochowa
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    10.10.2026 14:45
    Zagłębie LubinCracovia
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    10.10.2026 17:30
    Lech PoznańŚląsk Wrocław
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    10.10.2026 20:15
    Górnik ZabrzeJagiellonia Białystok
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    11.10.2026 14:45
    Widzew ŁódźPiast Gliwice
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    11.10.2026 17:30
    Korona KielcePogoń Szczecin
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    11.10.2026 20:15
    Wisła KrakówLegia Warszawa
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 10

    12.10.2026 18:00
    Motor LublinRadomiak Radom
    --
    Motor LublinMotor Lublin
  • Ekstraklasa - Kolejka 11

    16.10.2026 18:00
    Raków CzęstochowaWieczysta Kraków
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    16.10.2026 20:30
    Wisła KrakówWidzew Łódź
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    17.10.2026 14:45
    Śląsk WrocławMotor Lublin
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    17.10.2026 17:30
    Pogoń SzczecinGKS Katowice
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    17.10.2026 20:15
    Legia WarszawaCracovia
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    18.10.2026 12:15
    Piast GliwiceGórnik Zabrze
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    18.10.2026 14:45
    Jagiellonia BiałystokZagłębie Lubin
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    18.10.2026 17:30
    Korona KielceLech Poznań
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 11

    19.10.2026 19:00
    Radomiak RadomWisła Płock
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom
  • Ekstraklasa - Kolejka 12

    23.10.2026 18:00
    Zagłębie LubinMotor Lublin
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    23.10.2026 20:30
    Górnik ZabrzeWidzew Łódź
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    24.10.2026 12:15
    CracoviaPiast Gliwice
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    24.10.2026 14:45
    GKS KatowiceKorona Kielce
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    24.10.2026 17:30
    Radomiak RadomPogoń Szczecin
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    24.10.2026 20:15
    Raków CzęstochowaWisła Kraków
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    25.10.2026 12:15
    Wieczysta KrakówŚląsk Wrocław
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    25.10.2026 14:45
    Wisła PłockJagiellonia Białystok
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 12

    25.10.2026 17:30
    Lech PoznańLegia Warszawa
    --
    Lech PoznańLech Poznań
  • Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Motor LublinCracovia
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Widzew ŁódźGKS Katowice
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Legia WarszawaGórnik Zabrze
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Wisła KrakówLech Poznań
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Śląsk WrocławRadomiak Radom
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Pogoń SzczecinRaków Częstochowa
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Jagiellonia BiałystokWieczysta Kraków
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Piast GliwiceWisła Płock
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 13

    31.10.2026 00:00
    Korona KielceZagłębie Lubin
    --
    Korona KielceKorona Kielce
  • Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Wieczysta KrakówGórnik Zabrze
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    GKS KatowiceJagiellonia Białystok
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Radomiak RadomKorona Kielce
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Zagłębie LubinLech Poznań
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Raków CzęstochowaLegia Warszawa
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Wisła PłockMotor Lublin
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Piast GliwiceŚląsk Wrocław
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    Pogoń SzczecinWidzew Łódź
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 14

    07.11.2026 00:00
    CracoviaWisła Kraków
    --
    CracoviaCracovia
  • Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Jagiellonia BiałystokCracovia
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Lech PoznańGKS Katowice
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Korona KielcePiast Gliwice
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Śląsk WrocławPogoń Szczecin
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Wisła KrakówRadomiak Radom
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Widzew ŁódźRaków Częstochowa
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Motor LublinWieczysta Kraków
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Legia WarszawaWisła Płock
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 15

    21.11.2026 00:00
    Górnik ZabrzeZagłębie Lubin
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
  • Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Wisła PłockGórnik Zabrze
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Radomiak RadomJagiellonia Białystok
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    CracoviaKorona Kielce
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Pogoń SzczecinLech Poznań
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Wieczysta KrakówLegia Warszawa
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Piast GliwiceRaków Częstochowa
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    GKS KatowiceŚląsk Wrocław
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Zagłębie LubinWidzew Łódź
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 16

    28.11.2026 00:00
    Motor LublinWisła Kraków
    --
    Motor LublinMotor Lublin
  • Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Widzew ŁódźCracovia
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Legia WarszawaGKS Katowice
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Lech PoznańMotor Lublin
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Jagiellonia BiałystokPiast Gliwice
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Górnik ZabrzePogoń Szczecin
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Raków CzęstochowaRadomiak Radom
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Korona KielceWieczysta Kraków
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Śląsk WrocławWisła Płock
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 17

    05.12.2026 00:00
    Wisła KrakówZagłębie Lubin
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków
  • Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Lech PoznańCracovia
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Wisła KrakówGKS Katowice
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Jagiellonia BiałystokKorona Kielce
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Pogoń SzczecinLegia Warszawa
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Widzew ŁódźMotor Lublin
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Zagłębie LubinPiast Gliwice
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Górnik ZabrzeŚląsk Wrocław
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Radomiak RadomWieczysta Kraków
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 18

    12.12.2026 00:00
    Raków CzęstochowaWisła Płock
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
  • Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Motor LublinJagiellonia Białystok
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Wieczysta KrakówLech Poznań
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    CracoviaPogoń Szczecin
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    GKS KatowiceRadomiak Radom
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Śląsk WrocławRaków Częstochowa
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Wisła PłockWidzew Łódź
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Piast GliwiceWisła Kraków
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Legia WarszawaZagłębie Lubin
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 19

    30.01.2027 00:00
    Korona KielceGórnik Zabrze
    --
    Korona KielceKorona Kielce
  • Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Śląsk WrocławCracovia
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Radomiak RadomGórnik Zabrze
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Korona KielceLegia Warszawa
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Pogoń SzczecinMotor Lublin
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Lech PoznańPiast Gliwice
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokWidzew Łódź
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    GKS KatowiceWieczysta Kraków
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Wisła KrakówWisła Płock
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 20

    06.02.2027 00:00
    Raków CzęstochowaZagłębie Lubin
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
  • Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Motor LublinGKS Katowice
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Widzew ŁódźKorona Kielce
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Wisła PłockLech Poznań
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokPogoń Szczecin
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Legia WarszawaRadomiak Radom
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    CracoviaRaków Częstochowa
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Zagłębie LubinŚląsk Wrocław
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Piast GliwiceWieczysta Kraków
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 21

    13.02.2027 00:00
    Górnik ZabrzeWisła Kraków
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
  • Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Raków CzęstochowaGórnik Zabrze
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Lech PoznańJagiellonia Białystok
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Piast GliwiceLegia Warszawa
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Korona KielceMotor Lublin
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Śląsk WrocławWidzew Łódź
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    CracoviaWieczysta Kraków
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Pogoń SzczecinWisła Kraków
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    GKS KatowiceWisła Płock
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 22

    20.02.2027 00:00
    Radomiak RadomZagłębie Lubin
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom
  • Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Radomiak RadomCracovia
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Górnik ZabrzeGKS Katowice
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Raków CzęstochowaJagiellonia Białystok
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Wisła PłockKorona Kielce
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Widzew ŁódźLech Poznań
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Motor LublinPiast Gliwice
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Zagłębie LubinPogoń Szczecin
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Legia WarszawaŚląsk Wrocław
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 23

    27.02.2027 00:00
    Wisła KrakówWieczysta Kraków
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków
  • Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Piast GliwiceGKS Katowice
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    CracoviaGórnik Zabrze
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Motor LublinLegia Warszawa
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Widzew ŁódźRadomiak Radom
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Lech PoznańRaków Częstochowa
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokŚląsk Wrocław
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Korona KielceWisła Kraków
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Pogoń SzczecinWisła Płock
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 24

    06.03.2027 00:00
    Wieczysta KrakówZagłębie Lubin
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków
  • Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Wisła PłockCracovia
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Zagłębie LubinGKS Katowice
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Wisła KrakówJagiellonia Białystok
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Śląsk WrocławKorona Kielce
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Górnik ZabrzeLech Poznań
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Raków CzęstochowaMotor Lublin
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Radomiak RadomPiast Gliwice
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Legia WarszawaWidzew Łódź
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 25

    13.03.2027 00:00
    Pogoń SzczecinWieczysta Kraków
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
  • Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    GKS KatowiceCracovia
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Motor LublinGórnik Zabrze
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Piast GliwicePogoń Szczecin
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Lech PoznańRadomiak Radom
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Korona KielceRaków Częstochowa
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Wisła KrakówŚląsk Wrocław
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Widzew ŁódźWieczysta Kraków
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 26

    20.03.2027 00:00
    Zagłębie LubinWisła Płock
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin
  • Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Raków CzęstochowaGKS Katowice
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Pogoń SzczecinKorona Kielce
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Śląsk WrocławLech Poznań
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Radomiak RadomMotor Lublin
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Piast GliwiceWidzew Łódź
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Legia WarszawaWisła Kraków
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    Wieczysta KrakówWisła Płock
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 27

    03.04.2027 00:00
    CracoviaZagłębie Lubin
    --
    CracoviaCracovia
  • Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Zagłębie LubinJagiellonia Białystok
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Lech PoznańKorona Kielce
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    CracoviaLegia Warszawa
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Górnik ZabrzePiast Gliwice
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    GKS KatowicePogoń Szczecin
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Wisła PłockRadomiak Radom
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Wieczysta KrakówRaków Częstochowa
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Motor LublinŚląsk Wrocław
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 28

    10.04.2027 00:00
    Widzew ŁódźWisła Kraków
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź
  • Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Piast GliwiceCracovia
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Korona KielceGKS Katowice
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Widzew ŁódźGórnik Zabrze
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Legia WarszawaLech Poznań
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Pogoń SzczecinRadomiak Radom
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Wisła KrakówRaków Częstochowa
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Śląsk WrocławWieczysta Kraków
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokWisła Płock
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 29

    17.04.2027 00:00
    Motor LublinZagłębie Lubin
    --
    Motor LublinMotor Lublin
  • Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Wieczysta KrakówJagiellonia Białystok
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Zagłębie LubinKorona Kielce
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Górnik ZabrzeLegia Warszawa
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    CracoviaMotor Lublin
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Wisła PłockPiast Gliwice
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Raków CzęstochowaPogoń Szczecin
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Radomiak RadomŚląsk Wrocław
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    GKS KatowiceWidzew Łódź
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 30

    24.04.2027 00:00
    Lech PoznańWisła Kraków
    --
    Lech PoznańLech Poznań
  • Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Wisła KrakówCracovia
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokGKS Katowice
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Śląsk WrocławPiast Gliwice
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Widzew ŁódźPogoń Szczecin
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Korona KielceRadomiak Radom
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Legia WarszawaRaków Częstochowa
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Górnik ZabrzeWieczysta Kraków
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Motor LublinWisła Płock
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 31

    01.05.2027 00:00
    Lech PoznańZagłębie Lubin
    --
    Lech PoznańLech Poznań
  • Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Zagłębie LubinGórnik Zabrze
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    CracoviaJagiellonia Białystok
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Piast GliwiceKorona Kielce
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    GKS KatowiceLech Poznań
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Wisła PłockLegia Warszawa
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Wieczysta KrakówMotor Lublin
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Pogoń SzczecinŚląsk Wrocław
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Raków CzęstochowaWidzew Łódź
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 32

    08.05.2027 00:00
    Radomiak RadomWisła Kraków
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom
  • Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Korona KielceCracovia
    --
    Korona KielceKorona Kielce

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Śląsk WrocławGKS Katowice
    --
    Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Wisła KrakówMotor Lublin
    --
    Wisła KrakówWisła Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Raków CzęstochowaPiast Gliwice
    --
    Raków CzęstochowaRaków Częstochowa

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Lech PoznańPogoń Szczecin
    --
    Lech PoznańLech Poznań

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Jagiellonia BiałystokRadomiak Radom
    --
    Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Legia WarszawaWieczysta Kraków
    --
    Legia WarszawaLegia Warszawa

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Górnik ZabrzeWisła Płock
    --
    Górnik ZabrzeGórnik Zabrze

    Ekstraklasa - Kolejka 33

    15.05.2027 00:00
    Widzew ŁódźZagłębie Lubin
    --
    Widzew ŁódźWidzew Łódź
  • Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Pogoń SzczecinGórnik Zabrze
    --
    Pogoń SzczecinPogoń Szczecin

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Piast GliwiceJagiellonia Białystok
    --
    Piast GliwicePiast Gliwice

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Wieczysta KrakówKorona Kielce
    --
    Wieczysta KrakówWieczysta Kraków

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Motor LublinLech Poznań
    --
    Motor LublinMotor Lublin

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    GKS KatowiceLegia Warszawa
    --
    GKS KatowiceGKS Katowice

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Radomiak RadomRaków Częstochowa
    --
    Radomiak RadomRadomiak Radom

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Wisła PłockŚląsk Wrocław
    --
    Wisła PłockWisła Płock

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    CracoviaWidzew Łódź
    --
    CracoviaCracovia

    Ekstraklasa - Kolejka 34

    22.05.2027 00:00
    Zagłębie LubinWisła Kraków
    --
    Zagłębie LubinZagłębie Lubin