PKO Ekstraklasa 2020/2021

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Legia Warszawa2961187447-2483328-19104119-5
2.Raków Częstochowa2956168543-2493319-975224-15
3.Pogoń Szczecin2952157735-2085116-572619-15
4.Piast Gliwice2942119937-2963516-1256421-17
5.Lechia Gdańsk29421261139-3563623-1863516-17
6.Śląsk Wrocław2942119935-3176120-1243815-19
7.Zagłębie Lubin29411181038-3675324-1943714-17
8.Warta Poznań29401241332-3262714-1562618-17
9.Lech Poznań2936991138-3746418-1653720-21
10.Górnik Zabrze29361061330-3263622-204378-12
11.Jagiellonia Białystok2934971337-4755421-1842916-29
12.Cracovia2932813828-3165318-1728510-14
13.Wisła Płock2930791333-4434714-1945619-25
14.Wisła Kraków2930791336-4042919-2437417-16
15.Stal Mielec29286101330-4645612-2025718-26
16.Podbeskidzie Bielsko-Biała2925671629-5964517-23031112-36

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.