PKO Ekstraklasa 2021/2022

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Lech Poznań112473123-642014-13119-5
2.Lechia Gdańsk112264120-941010-323110-6
3.Raków Częstochowa102163121-141207-451114-10
4.Pogoń Szczecin111954216-941012-31324-6
5.Śląsk Wrocław111745215-142318-62217-8
6.Cracovia111644318-1822110-82228-10
7.Jagiellonia Białystok111644312-123319-61123-6
8.Stal Mielec111543415-184029-80326-10
9.Zagłębie Lubin101550513-173028-62035-11
10.Piast Gliwice111442514-1521310-122124-3
11.Wisła Kraków111442514-162127-52137-11
12.Wisła Płock111341618-1741010-10068-16
13.Radomiak Radom111327212-112307-40425-7
14.Górnik Zabrze101341513-153037-71126-8
15.Legia Warszawa9930610-132026-51044-8
16.Bruk-Bet Termalica Nieciecza10714510-151238-110222-4
17.Warta Poznań1171468-150322-61146-9
18.Górnik Łęczna1161379-271236-150143-12

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.