PKO Ekstraklasa 2021/2022

Tabela na przestrzeni kolejek

Poprzednia KolejkaNastępna Kolejka
RazemDomWyjazd
LpDrużynaMeczePktZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.Bramki
1.Lech Poznań1941125237-1382023-343214-10
2.Pogoń Szczecin1937107235-1672024-735211-9
3.Raków Częstochowa1935105436-2253121-852315-14
4.Radomiak Radom193598228-1654015-844213-8
5.Lechia Gdańsk193396433-2362117-834316-15
6.Wisła Płock192992829-2682017-310812-23
7.Górnik Zabrze192884727-2652315-1232412-14
8.Stal Mielec192877526-2662215-1215311-14
9.Cracovia192675725-2642313-1233412-14
10.Śląsk Wrocław192466730-3034212-1132518-19
11.Jagiellonia Białystok192466724-3144216-122258-19
12.Piast Gliwice192365826-2642417-162349-10
13.Wisła Kraków1921631021-3041411-1122610-19
14.Zagłębie Lubin1920621120-3641413-132177-23
15.Górnik Łęczna191846919-3624410-192259-17
16.Warta Poznań191637914-241546-122258-12
17.Legia Warszawa1815501319-3040512-131087-17
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1812261020-3223414-180366-14

Pozycja na przestrzeni kolejek

Kliknij herby wybranych drużyn by zobaczyć wykres zajmowanych pozycji kolejka po kolejce.