Reklama HEG

3. liga gr. I 2017/2018

Razem Dom Wyjazd
Lp Drużyna Mecze Pkt Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Widzew Łódź 34 74 22 8 4 63-25 12 4 1 34-8 10 4 3 29-17
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 74 23 5 6 74-33 12 3 2 39-15 11 2 4 35-18
3. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 66 19 9 6 64-37 8 5 4 24-20 11 4 2 40-17
4. Polonia Warszawa 34 62 17 11 6 63-37 8 6 3 29-20 9 5 3 34-17
5. Olimpia Zambrów 34 56 18 2 14 60-54 8 1 8 30-32 10 1 6 30-22
6. Huragan Morag 34 54 16 6 12 50-38 7 4 6 22-16 9 2 6 28-22
7. Ursus Warszawa 34 53 15 8 11 51-46 8 4 5 25-26 7 4 6 26-20
8. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 49 14 7 13 58-52 9 3 5 33-23 5 4 8 25-29
9. Victoria Sulejówek 34 48 13 9 12 53-57 6 6 5 28-30 7 3 7 25-27
10. ŁKS 1926 Łomża 34 45 12 9 13 41-46 6 4 7 21-22 6 5 6 20-24
11. Pelikan Łowicz 34 43 13 4 17 63-63 9 1 7 41-30 4 3 10 22-33
12.
Logo Legia.Net
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 42 11 9 14 40-54 5 5 7 17-23 6 4 7 23-31
13. MKS Ełk 34 39 10 9 15 35-42 4 5 8 17-23 6 4 7 18-19
14. Sokół Ostróda 34 39 10 9 15 40-48 6 3 8 19-20 4 6 7 21-28
15. Legia II Warszawa 34 38 11 5 18 52-52 9 1 7 31-20 2 4 11 21-32
16. Warta Sieradz 34 27 6 9 19 35-59 3 5 9 16-30 3 4 10 19-29
17.
Logo Legia.Net
Tur Bielsk Podlaski 34 25 6 7 21 33-79 4 4 9 15-34 2 3 12 18-45
18.
Logo Legia.Net
GKS Wikielec 34 18 4 6 24 29-82 2 2 13 19-52 2 4 11 10-30

Kolejka 1

  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 05-08-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 05-08-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 05-08-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    2
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 05-08-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 05-08-2017 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 1 06-08-2017 / 17:00
    GKS Wikielec
    1
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 2

  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 11:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 15:00
    Legia II Warszawa
    5
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    0
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    4
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 12-08-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 2 13-08-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    1
    GKS Wikielec

Kolejka 3

  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2017 / 17:30
    GKS Wikielec
    0
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 18-08-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    5
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    0
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 19-08-2017 / 19:45
    Sokół Ostróda
    2
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    6
    1
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 3 20-08-2017 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    MKS Ełk

Kolejka 4

  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    GKS Wikielec
    0
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    4
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 4 23-08-2017 / 17:30
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Widzew Łódź

Kolejka 5

  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 26-08-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 26-08-2017 / 17:00
    Warta Sieradz
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 26-08-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 26-08-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    4
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 26-08-2017 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2017 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 5 27-08-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    0
    Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 6

  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 01-09-2017 / 16:30
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 02-09-2017 / 15:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 02-09-2017 / 16:00
    GKS Wikielec
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 02-09-2017 / 16:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 02-09-2017 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 02-09-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 02-09-2017 / 17:00
    Huragan Morag
    4
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 6 03-09-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 7

  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2017 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 08-09-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    1
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2017 / 16:00
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    0
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2017 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    3
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    6
    1
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 09-09-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    4
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 7 10-09-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    0
    GKS Wikielec

Kolejka 8

  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2017 / 13:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2017 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2017 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    6
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2017 / 16:30
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    3
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 16-09-2017 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    3
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2017 / 11:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    1
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 8 17-09-2017 / 15:00
    GKS Wikielec
    2
    3
    Sokół Ostróda

Kolejka 9

  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 22-09-2017 / 19:10
    Widzew Łódź
    1
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 23-09-2017 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 23-09-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 23-09-2017 / 16:00
    Warta Sieradz
    2
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 23-09-2017 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 23-09-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 23-09-2017 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 9 24-09-2017 / 12:00
    Legia II Warszawa
    4
    1
    Olimpia Zambrów

Kolejka 10

  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 29-09-2017 / 18:00
    GKS Wikielec
    2
    4
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2017 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2017 / 15:30
    Huragan Morag
    1
    3
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2017 / 15:30
    Ursus Warszawa
    0
    3
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 30-09-2017 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    3
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 10 01-10-2017 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    4
    Warta Sieradz

Kolejka 11

  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 06-10-2017 / 19:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    4
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2017 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2017 / 15:00
    MKS Ełk
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2017 / 16:00
    Warta Sieradz
    2
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2017 / 18:00
    Widzew Łódź
    4
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 07-10-2017 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 08-10-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 11 11-10-2017 / 18:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Ursus Warszawa

Kolejka 12

  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2017 / 14:30
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2017 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    1
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2017 / 15:00
    GKS Wikielec
    2
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2017 / 15:00
    Ursus Warszawa
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 14-10-2017 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2017 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2017 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    4
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 15-10-2017 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 12 25-10-2017 / 19:00
    Polonia Warszawa
    2
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 13

  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 13:00
    Legia II Warszawa
    1
    1
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 14:00
    Huragan Morag
    1
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 15:00
    MKS Ełk
    0
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 15:00
    Warta Sieradz
    1
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 18:00
    Widzew Łódź
    2
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 21-10-2017 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    3
    2
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 13 08-11-2017 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 14

  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2017 / 13:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2017 / 15:00
    GKS Wikielec
    3
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2017 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2017 / 14:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 04-03-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2018 / 14:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    1
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 28-10-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 14 29-10-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 15

  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 03-11-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    3
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    2
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 13:30
    Ursus Warszawa
    4
    3
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    1
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 14:00
    Warta Sieradz
    1
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 04-11-2018 / 18:00
    Widzew Łódź
    1
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 15 05-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 16

  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 10-11-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 11-11-2018 / 13:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 11-11-2018 / 15:00
    GKS Wikielec
    1
    5
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2018 / 11:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    2
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2018 / 13:00
    Polonia Warszawa
    0
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2018 / 13:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 16 12-11-2018 / 16:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Warta Sieradz

Kolejka 17

  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 13:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    2
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 13:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    0
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 13:00
    Warta Sieradz
    3
    5
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 13:00
    Olimpia Zambrów
    0
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 16:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 18-11-2018 / 18:00
    Widzew Łódź
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 17 19-11-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    ŁKS 1926 Łomża

Kolejka 18

  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 10-03-2018 / 14:00
    MKS Ełk
    1
    1
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 10-03-2018 / 14:00
    Olimpia Zambrów
    4
    3
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 10-03-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    3
    2
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 10-03-2018 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 10-03-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 10-03-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 18-04-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    1
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 18-04-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    1
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 18 18-04-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 19

  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 17-03-2018 / 15:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 17-03-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 17-03-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 17-03-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-03-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    1
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 28-03-2018 / 16:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-04-2018 / 17:30
    GKS Wikielec
    2
    4
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 18-04-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 19 30-05-2018 / 19:45
    Warta Sieradz
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 20

  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 24-03-2018 / 13:00
    MKS Ełk
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 24-03-2018 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 24-03-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 24-03-2018 / 15:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 24-03-2018 / 15:00
    Olimpia Zambrów
    1
    4
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 24-03-2018 / 15:15
    Huragan Morag
    1
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 25-03-2018 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    3
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 27-03-2018 / 16:30
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 20 04-04-2018 / 19:00
    Legia II Warszawa
    4
    1
    Victoria Sulejówek

Kolejka 21

  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 29-03-2018 / 18:45
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 11:00
    Warta Sieradz
    0
    3
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 12:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 15:30
    Pelikan Łowicz
    4
    2
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 16:00
    Victoria Sulejówek
    1
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    4
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    4
    2
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    4
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 21 31-03-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    2
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 22

  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 06-04-2018 / 18:00
    GKS Wikielec
    0
    4
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 15:00
    MKS Ełk
    1
    2
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 15:15
    Olimpia Zambrów
    0
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 07-04-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    0
    0
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 22 08-04-2018 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    2
    4
    Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 23

  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 13-04-2018 / 19:45
    Sokół Ostróda
    2
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 16:00
    MKS Ełk
    1
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 16:00
    Warta Sieradz
    1
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    2
    4
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 14-04-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 23 15-04-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 24

  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 21-04-2018 / 16:00
    Olimpia Zambrów
    0
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 21-04-2018 / 16:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 21-04-2018 / 17:00
    GKS Wikielec
    1
    3
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 21-04-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 21-04-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    2
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2018 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    0
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    3
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 24 22-04-2018 / 15:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    1
    Sokół Ostróda

Kolejka 25

  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 27-04-2018 / 19:30
    ŁKS 1926 Łomża
    3
    3
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 13:00
    Legia II Warszawa
    0
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    3
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    1
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    1
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    1
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 28-04-2018 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    2
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 25 29-04-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    5
    0
    Pelikan Łowicz

Kolejka 26

  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 01-05-2018 / 15:00
    Ursus Warszawa
    2
    1
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 16:00
    Polonia Warszawa
    2
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    2
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    5
    0
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    2
    0
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    2
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    GKS Wikielec
    0
    3
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 26 02-05-2018 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    1
    1
    Sokół Ostróda

Kolejka 27

  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 05-05-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    5
    1
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 05-05-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    0
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 05-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    4
    2
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 05-05-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    3
    3
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 05-05-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    3
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 05-05-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    0
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    1
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    2
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 27 06-05-2018 / 15:00
    Sokół Ostróda
    0
    3
    Polonia Warszawa

Kolejka 28

  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 11-05-2018 / 18:00
    GKS Wikielec
    1
    0
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2018 / 11:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2018 / 13:30
    Ursus Warszawa
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2018 / 15:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    6
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    3
    0
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    3
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 12-05-2018 / 19:00
    Polonia Warszawa
    3
    2
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    4
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 28 13-05-2018 / 16:00
    Tur Bielsk Podlaski
    0
    1
    Widzew Łódź

Kolejka 29

  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 18-05-2018 / 19:45
    Sokół Ostróda
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    0
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    1
    1
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    1
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    1
    3
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    1
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 18:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    2
    1
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 19-05-2018 / 19:00
    Victoria Sulejówek
    0
    1
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 29 20-05-2018 / 19:10
    Widzew Łódź
    3
    0
    GKS Wikielec

Kolejka 30

  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    0
    2
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    1
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 17:10
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    5
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 17:35
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    5
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 18:00
    GKS Wikielec
    1
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 18:00
    Pelikan Łowicz
    1
    4
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 18:00
    Tur Bielsk Podlaski
    2
    2
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 18:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 30 23-05-2018 / 20:00
    Polonia Warszawa
    4
    1
    Warta Sieradz

Kolejka 31

  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 12:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 13:00
    Ursus Warszawa
    1
    3
    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    0
    0
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    5
    4
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 17:00
    Huragan Morag
    0
    1
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 26-05-2018 / 18:00
    Widzew Łódź
    2
    0
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 31 27-05-2018 / 18:00
    Victoria Sulejówek
    1
    1
    Sokół Ostróda

Kolejka 32

  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 30-05-2018 / 18:00
    Sokół Ostróda
    1
    0
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 02-06-2018 / 15:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    2
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 02-06-2018 / 15:00
    GKS Wikielec
    0
    4
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 02-06-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    0
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 02-06-2018 / 17:15
    Tur Bielsk Podlaski
    3
    1
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 02-06-2018 / 18:00
    Polonia Warszawa
    2
    1
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2018 / 11:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    2
    1
    Warta Sieradz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2018 / 11:15
    Pelikan Łowicz
    3
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 32 03-06-2018 / 19:26
    ŁKS 1926 Łomża
    0
    0
    Widzew Łódź

Kolejka 33

  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 14:00
    Huragan Morag
    4
    0
    GKS Wikielec
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
    0
    1
    Victoria Sulejówek
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Warta Sieradz
    0
    2
    Sokół Ostróda
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Widzew Łódź
    0
    0
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    MKS Ełk
    2
    2
    ŁKS 1926 Łomża
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Legia II Warszawa
    1
    2
    Polonia Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Olimpia Zambrów
    3
    1
    Pelikan Łowicz
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Ursus Warszawa
    2
    0
    Tur Bielsk Podlaski
  • 3. liga gr. I - Kolejka 33 09-06-2018 / 17:00
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
    1
    4
    Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 34

  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Sokół Aleksandrów Łódzki
    0
    3
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Tur Bielsk Podlaski
    1
    2
    Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Sokół Ostróda
    2
    3
    Widzew Łódź
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    GKS Wikielec
    2
    9
    Ursus Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Pelikan Łowicz
    2
    3
    Huragan Morag
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Polonia Warszawa
    0
    1
    Olimpia Zambrów
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    ŁKS 1926 Łomża
    2
    1
    Legia II Warszawa
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Lechia Tomaszów Mazowiecki
    3
    0
    MKS Ełk
  • 3. liga gr. I - Kolejka 34 16-06-2018 / 17:00
    Victoria Sulejówek
    2
    2
    Warta Sieradz