Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

21 września 2018

Hlousek na liście rezerwowej kadry Czech

2018-03-14 11:20:39
img
Adam Hlousek znalazł się na liście rezerwowej reprezentacji Czech. Gdyby lewy obrońca Legii Warszawa znalazł się ostatecznie w reprezentacji swojego kraju, mógłby wystąpić na towarzyskim turnieju China Cup. Czesi zmierzą się z Urugwajem w półfinale. W drugim spotkaniu Chiny skonfrontują się z Walią.


 

sklep
Dodał: Piotr Kamieniecki Źródło: 90minut.pl   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
rajmund
2018-03-14 14:08
W takiej formie lista rezerwowa to chyba max.
bigosik
2018-03-14 11:55
Pamiętam jak bylem kiedys na meczu i jakis bachor wywiesił prześcieradło z napisem "Hluszkowi kibicuje, dawaj koszulkę" i po meczu Hluszek podszedł i mu ją dał. Nastepnym razem poszło w ruch drugie prześcieradło z napisem: "Malarz bramke zamaluje oddawaj bluze" ale tym razem nie wyszło...
Liczba komentarzy: 2

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij