News: Wypożyczeni: Bramki Sulley’a oraz Monety

Wypożyczeni: Trafienia Szwocha, Sulley’a i Leleny

16.04.2018 09:00

(akt. 21.12.2018 15:17)

W ubiegłym tygodniu, wśród wypożyczonych z Legii graczy, do siatki trafiło trzech zawodników – Sadam Sulley, Matusz Szwoch oraz Mateusz Leleno. Dwie ligowe wygrane zaliczyło Zagłębie Sosnowiec na czele z Tomaszem Nawotką, Vamarą Sanogo oraz Rafałem Makowskim. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat każdego wypożyczonego legionisty.

Sandro Kulenović (Juventus FC) – „Stara Dama” przegrała w Primaverze z Sassuolo 0:2. Kulenović zanotował pełny występ.

Tsubasa Nishi (MFK Zemplin Michalovce) – Zemplin pewnie pokonał 2:0 Zlate Morawce na własnym stadionie. Japończyk zameldował się w wyjściowym składzie i biegał po murawie aż do ostatniego gwizdka arbitra.

Sadam Sulley (MFK Zemplin Michalovce) – Snajper wszedł na murawę w 72. minucie zastępując Dawida Kurminowskiego. Kilka chwil później Ghańczyk strzelił gola, który przypieczętował zwycięstwo gospodarzy. W doliczonym czasie napastnik został napomniany żółtym kartonikiem.

Tin Matić (MFK Zemplin Michalovce) –  Chorwat wszedł na boisko po przerwie i został ukarany „żółtkiem” przez arbitra.

Konrad Michalak (Wisła Płock) – „Nafciarze” zagrają ligowy mecz w poniedziałkowy wieczór. Rywalem „Kondzia” i spółki będzie Wisła Kraków.

Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) –   Gdynianie przegrali u siebie 1:2 z Lechią Gdańsk. „Szwochu” strzelił jedynego gola dla „Arkowców” po rzucie karnym.

Dominik Nagy (Ferencvarosi TC) – Ekipa Węgra zremisowała w delegacji 1:1 z Debreczynem. Nagy walczył i pomagał drużynie do 80. minuty. Ferencvarosi plasuje się obecnie na pozycji lidera na krajowym podwórku.

Adrian Małachowski (Znicz Pruszków) – Pruszkowianie bezbramkowo zremisowali z Olimpią Elbląg. „Mały” spędził cały mecz w środku pola.

Konrad Jałocha (GKS Tychy) – GKS zremisował 1:1 z Podbeskidziem oraz pokonał 1:0 Olimpię Grudziądz. „Jao” zanotował dwa pełne mecze między słupkami.

Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) – Wigry bezbramkowo zremisowały z Odrą Opole. Dla „Żyrki” był to siódmy z rzędu mecz zagrany od pierwszej do ostatniej sekundy.

Radosław Majecki (Stal Mielec) – Mielczanie rozegrali dwa spotkania w poprzednim tygodniu. Ekipa Majeckiego najpierw zremisowała 1:1 z Miedzią Legnica, a później wygrała 2:0 z GKS-em Katowice. „Rado” wystąpił w obu konfrontacjach. Stal zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Nice I Ligi.

Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) –  Siedlecczanie przegrali z Chrobrym Głogów 1:3 oraz bezbramkowo zremisowali z Podbeskidziem. Boczny defensor w obu potyczkach nie wszedł na boisko.

Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) – Zagłębie najpierw pokonało 2:0 Rakowa Częstochowa, a następnie zwyciężyło 2:0 z Chojniczanką Chojnice. Nawotka brał udział w jednym i drugim starciu notując łącznie 180 minut.

Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec) – Francuz, w meczu z Rakowem, grał do 78. minuty, a z Chojniczanką opuścił boisko w 86. minucie.

Rafał Makowski (Zagłębie Sosnowiec) – „Makos”, w spotkaniu z Chojniczanką, został desygnowany na plac gry przez trenera w 86. minucie zastępując  wspomnianego wyżej Sanogo. Wypożyczony legionista, potyczkę z klubem z Częstochowy, oglądał z ławki rezerwowych.

Mateusz Kochalski (Legionovia Legionowo) – Legionovia poniosła porażkę z ROW-em Rybnik (1:2). Kochalski stał w bramce przez pełną potyczkę.

Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) –  „Lolek” zdobył honorową bramkę dla swojej drużyny kilka chwil po wejściu na plac.

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) –  „Górale” zanotowali dwa remisy - z GKS-em Tychy (1:1) i Pogonią Siedlce (0:0). „Kozi” zaliczył odpowiednio 80 oraz 90 minut.

Michał Suchanek (Górnik Łęczna) –  „Suchanek” w ubiegłym tygodniu dwukrotnie nie znalazł się w „osiemnastce”.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) –  „Niebiescy” zanotowali dwa remisy – z Chojniczanką (1:1) oraz Górnikiem Łęczna (0:0). Hołownia zebrał łącznie 180 minut.

Hildeberto (Northampton) –  Northampton wygrało 3:2 w delegacji z Bury. Portugalczykowi zostało skrócone wypożyczenie do tego klubu, więc nie znalazł się w kadrze meczowej na ligowe starcie.

Jakub Czerwiński, Tomasz Jodłowiec (Piast Gliwice) – Gliwiczanie przegrali na wyjeździe 1:2 z Cracovią. „Czerwo” i „Jodła” rozegrali pełne zawody.

Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) –  Lubinianie pokonali Legię 1:0, a „Monet” wszedł na plac w 85. minucie zmieniając Bartłomieja Pawłowskiego.