Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

23 września 2018

Zapisy na mecz z Wisłą w Krakowie

2018-04-16 20:00:34
img
W najbliższą środę, w dniu meczu z Górnikiem Zabrze rozgrywanym w ramach 1/2 finału Pucharu Polski, od godziny 18. do godziny 20.20 w Sport Barze przy ul. Łazienkowskiej 3 będą trwały zapisy na wyjazdowy mecz z Wisłą Kraków. Spotkanie w Małopolsce w XXXII kolejce Lotto Ekstraklasy zaplanowane jest na niedzielę 22 kwietnia, na godzinę 18. Przejazd pociągiem wraz z biletem na mecz to koszt 120 zł. Do zapisu niezbędne będą imię i nazwisko kibica oraz numer PESEL.


 

sklep
Dodał: Marcin Szymczyk Źródło: SKLW   

twitter

Tagi

ekstraklasa    kibice    wisła kraków   
Możliwość komentowania tej wiadomości została wyłączona przez Administratora
 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij