Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

17 października 2018

E-Sport: Legia ma mistrza

2018-05-12 18:00:07
Foto
Zawodnik sekcji e-sportu Legii Warszawa, Miłosz "milosz93" Bogdanowski, został mistrzem Polski w grze FIFA 18. Dzięki triumfowi w katowickich zawodach, legionista wygrał 20 tysięcy złotych i szansę gry na globalnym turnieju "Global Series Playoffs". Zwycięstwo umożliwi grę na mistrzostwach świata we wspomnianej piłkarskiej grze.

W półfinałach "milosz93" pokonał w dwumeczu "Laueritto" 8:3, a "Riptorek" wygrał z "damiem" 5:4. Finałowy pojedynek reprezentanta Legii Warszawa z sympatyzującym z Jagiellonią Białystok zawodnikiem ALSEN Teamu był bardzo zacięty. Nieznacznie lepszy okazał się Bogdanowski, który wygrał 6:5.

 


 

sklep
Autor: Redakcja Źródło: Legia.Net, Legia Warszawa, sportowefakty.wp.pl   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Berg
2018-05-17 16:25
Brawo Miłosz, tak trzymaj, wielkie gratulacje za zdobycie tytułu!
koper
2018-05-13 14:16
Brawo dla chłopaków i zarządu. Tak się buduje markę na klubu na zachodzie. Chłopaki pojadą i wystąpią z godłem Legii na piersi.
~Lesny Dziadek
2018-05-12 22:11 IP 94.254.***
Co to byly za e mocje. Jak po srodku przeczyszczajacym. Babcia biegla do wc jak nastolatka, dziadek narabal w gacie...
ejNick
2018-05-12 22:00
Oj w finale było 6:4. Pierwszy mecz 2:2. W drugim emocje 2:0 dla Miłosza po pierwszej połowie, w drugiej riptorek, który grał w fladze Jagielloni wyrównał bardzo szybko, ale później dwie bramki strzelił nasz ezawodnik.
2018-05-13 00:55 IP 37.7.13***
Było w TV. Oglądałem :)
Gratki Miłosz .
Liczba komentarzy: 5

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij