Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

18 października 2018

Marcin Brosz: Legia była dobrze dysponowana

2018-05-13 20:29:07
img
- Zdawaliśmy sobie sprawę, że przyjeżdżając do Warszawy, kluczem od początku będzie stworzenie szans w ofensywie. Mieliśmy dwie-trzy sytuacje, w których brakowało ostatniego podania i żałuję tego. Po utracie bramki dążyliśmy do wyrównania, ale trudno było kreować grę. Trafiliśmy na dobrze dysponowaną Legię. Graliśmy potem z przewagą jednego gracza po czerwonej kartce Brozia, szukaliśmy okazji, ale niestety nie udało nam się tego dokonać - stwierdził po przegranej 0:2 z Legią Marcin Brosz, trener Górnika.


 

sklep
Autor: Piotr Kamieniecki Źródło: Legia.Net   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
alaryk
2018-05-14 08:46
W sumie fajny kolo.
No i jakis talent ma. Skręcić team z młokosów i nołnejmów na pierwszą ósemkę (czwórkę) nawet w tej badziewnej lidze to jednak "trza umić"
Roman
2018-05-13 23:55
Fajna wypowiedź. Bez spiny.
2018-05-14 01:04
Bez spiny, bez nadmiernej kurtuazji, to fakt.
Liczba komentarzy: 3

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij