Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

20 września 2018

CLJ: Znamy terminarz rozgrywek

2018-07-10 13:58:15
img
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Legioniści rozpoczną sezon spotkaniem z Motorem w Lublinie. W 5. kolejce (1-2 września) dojdzie do konfrontacji z mistrzem Polski, Lechem Poznań. "Wojskowi" będą mieli szansę zrewanżować się za porażkę w półfinale ostatnich rozgrywek.

Od nowego sezonu liga CLJ będzie przeznaczona dla graczy do lat 18. Z powodu zmian, w każdym meczu będzie mogło wystąpić czterech zawodników z kategorii U-19. "Wojskowych" poprowadzi Marek Saganowski, który przejął stanowisko po nowym trenerze rezerw, Piotrze Kobiereckim. 

 

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia 

Motor Lublin - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Elana Toruń 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Cracovia 
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia 
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 
Korona Kielce - GKS Bełchatów 

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia 

Legia Warszawa - GKS Bełchatów 
Ruch Chorzów - Korona Kielce 
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa 
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
Elana Toruń - Lech Poznań 
Motor Lublin - Pogoń Szczecin 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia 

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Motor Lublin 
Wisła Kraków - Elana Toruń 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Górnik Zabrze - Cracovia 
Korona Kielce - Arka Gdynia 
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia 

Legia Warszawa - Ruch Chorzów 
Arka Gdynia - GKS Bełchatów 
Cracovia - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 
Elana Toruń - Śląsk Wrocław 
Motor Lublin - Wisła Kraków 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 

Kolejka 5 - 1-2 września 

Lech Poznań - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Motor Lublin 
Escola Varsovia Warszawa - Elana Toruń 
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 
GKS Bełchatów - Cracovia 
Ruch Chorzów - Arka Gdynia 

Kolejka 6 - 8-9 września 

Legia Warszawa - Arka Gdynia 
Cracovia - Ruch Chorzów 
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów 
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Elana Toruń - Górnik Zabrze 
Motor Lublin - Escola Varsovia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Wisła Kraków 

Kolejka 7 - 15-16 września 

Wisła Kraków - Legia Warszawa 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - Motor Lublin 
Korona Kielce - Elana Toruń 
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 
Arka Gdynia - Cracovia 

Kolejka 8 - 22-23 września 

Legia Warszawa - Cracovia 
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 
Elana Toruń - GKS Bełchatów 
Motor Lublin - Korona Kielce 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa 
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 

Kolejka 9 - 29-30 września 

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 
Escola Varsovia Warszawa - Wisła Kraków 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
GKS Bełchatów - Motor Lublin 
Ruch Chorzów - Elana Toruń 
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 
Cracovia - Zagłębie Lubin 

Kolejka 10 - 6-7 października 

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Jagiellonia Białystok - Cracovia 
Elana Toruń - Arka Gdynia 
Motor Lublin - Ruch Chorzów 
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 
Lech Poznań - Korona Kielce 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 

Kolejka 11 - 13-14 października 

Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa 
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
GKS Bełchatów - Lech Poznań 
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 
Arka Gdynia - Motor Lublin 
Cracovia - Elana Toruń 
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 12 - 20-21 października 

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Elana Toruń - Zagłębie Lubin 
Motor Lublin - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 
Lech Poznań - Ruch Chorzów 
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 

Kolejka 13 - 27-28 października 

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa 
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 
Ruch Chorzów - Wisła Kraków 
Arka Gdynia - Lech Poznań 
Cracovia - Pogoń Szczecin 
Zagłębie Lubin - Motor Lublin 
Jagiellonia Białystok - Elana Toruń 

Kolejka 14 - 3-4 listopada 

Legia Warszawa - Elana Toruń 
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 
Lech Poznań - Cracovia 
Wisła Kraków - Arka Gdynia 
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 
Escola Varsovia Warszawa - GKS Bełchatów 
Górnik Zabrze - Korona Kielce 

Kolejka 15 - 10-11 listopada 

Korona Kielce - Legia Warszawa 
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 
Ruch Chorzów - Escola Varsovia Warszawa 
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 
Cracovia - Wisła Kraków 
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 
Elana Toruń - Motor Lublin 

Kolejka 16 - 17-18 listopada 

Legia Warszawa - Motor Lublin 
Elana Toruń - Pogoń Szczecin 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 
Cracovia - Śląsk Wrocław 
Arka Gdynia - Escola Varsovia Warszawa 
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 
GKS Bełchatów - Korona Kielce 

Kolejka 17 - 24-25 listopada 

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Ruch Chorzów 
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 
Escola Varsovia Warszawa - Cracovia 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 
Lech Poznań - Elana Toruń 
Pogoń Szczecin - Motor Lublin 

 

Pełny terminarz


 

sklep
Dodał: Piotr Kamieniecki Źródło: PZPN, 90minut.pl   

twitter

Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
Liczba komentarzy: 0

Logowanie




Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij