Zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez Legia.Net oraz partnerów świadczących usługi w celach marketingowych, reklamowych oraz analitycznych.

Korzystając z serwisu Legia.Net bez zmiany ustawień twojej przeglądarki internetowej wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam.

Dane uzyskane w ten sposób będziemy przetwarzać i profilować do celów marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam oraz celach analitycznych a także w celach związanych z bezpieczeństwem serwisu.

Korzystając z opcji swojej przeglądarki zawsze posiadasz prawo do usunięcia wszystkich informacji, które zostały zapisane w plikach cookies.

Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: adres IP, adres żądanej strony, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu oraz inne tym podobne informacje.

Administratorem danych jest Legia.Net
X

Tło

13 listopada 2018

Zdjęcia z meczu z Cork City

2018-07-11 04:29:19
img
Piłkarze Legii nie zagrali wielkiego meczu w Irlandii z Cork City, ale zwyciężyli 1:0 po golu niezawodnego ostatnio Michała Kucharczyka. Swoje zrobił też bramkarz Legii, Arkadiusz Malarz. Po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze podziękowali kibicom za wsparcie. Zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu z meczu?

Zdjęcia z meczu (fot. Marcin Szymczyk)


 

sklep sklep
Autor: Marcin Szymczyk Źródło: Legia.Net   

twitter

Tagi

cork city    uefa   
Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po akceptacji moderatora


 

Komentarze

Wszystkie
Pozytywne
~Turuk
2018-07-11 09:44 IP 37.47.3***
Czyżby szykowała się zgoda z Lechem?
~olo
2018-07-11 06:20 IP 178.42.***
Mała sprzeczność, ale to pewnie drobiazg, który nic nie zmienia.
Krzyczymy bardzo głośno:
Stara *....* do *....*ia Lech z Poznania ...............i trzymamy płótno KLIMA TRZYMAJ SIĘ.
Oczywiście nie pozostaje to w związku i pewnie się tylko dopierdalam, ale jednak..........wielu z nas to widzi
2018-07-11 12:51 IP 37.47.3***
I po co ta dwulicowość?
2018-07-11 14:49 IP 193.238***
Kibic Lecha mysli o Legii codziennie. Kibic Legii nie mysli o Lechu wcale. I niech tak pozostanie. Nie dla tej tfu nazwy na tym forum.
2018-07-11 14:51 IP 89.70.1***
jaka dwulicowość, lech lechem ale Klima to przecież kibic i wsparcie się w tym przypadku jak najbardziej należy
Liczba komentarzy: 5

Logowanie
Uwaga

Redakcja serwisu LEGIA.NET nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj Komentarz - wersja bez konta.

Nick:
Uwaga: Odnośniki do serwisów zewnętrznych akceptujemy wyłącznie bez "http://"
Zamknij