Makowski poradził sobie z Jędrzejczykiem, ale został na tyle wypchnięty, że nie zdołał nawet dośrodkować
    Wojdyga przerywa główką akcję gospodarzy.
    Dobrze ofensywną akcję Znicza, zażegnuje nasza defensywa
  • 79'
    Do Kucharczyka dogrywał Kiełbowicz, ale obrońcy wybijają mu piłkę
  • 76'
    W środku o piłkę powalczył Norbert Jędrzejczyk, który dograł do Bylaka, a ten groźnie uderzył na bramkę" Szumiego"
  • 76'
    Kordian Latos za Ariela Borysiuka
  • 74'
    Piłkę na aut przed szarżującym Kucharczykiem wybija Skowron
  • 73'
    Na jeden kontrakt rozgrywają piłkę Wojskowi od bramki.
  • 70'
    Prusinowski wgrywa w pole karne, ale stoper rywali wybija futbolówkę na aut
  • 68'
    Czarniecki za Wolskiego w Legii, a w Zniczu: Kopciński za Wojdygę
  • 67'
    Kolejna strata Kneżevicia, Piłka za bardzo mu odskoczyła, a Serb starał się naprawić błąd ostrym wślizgiem. Nic mu nie wyszło
  • 65'
    Ładnie starał się uwolnić Prusinowski, ale podanie do niego nie dotarło
  • 63'
    Szarżował Witkowski na bramkę Szumskiego, ale golkiper dobrze odbija piłkę nogami
  • 61'
    Wolski i Borysiuk odebrali w duecie piłkę Kasztelanowi
  • 59'
    Do końca boiska pobiegł Prusinowski, który wywalczył rzut rożny. Chwilę potem chorągiewka sędziego w górze. Kucharczyk był na spalonym
  • 58'
    Spalony legionistów
  • 57'
    "Wizir"czysto odzyskał w środku pola, ale jego podanie przeciął Moryc
  • 57'
    Żółta kartka dla Kasztelana za faul na Borysiuku
  • 56'
    Prusinowski zagrał do Wolskiego, a ten wrzucił w pole karne. Na aut wybija N.Jędrzejczyk
  • 55'
    Kiełbowicz dośrodkowywał z lewej strony z rzutu wolnego, ładnie w powietrze wyszedł Damian Zbozień, który głową kieruje piłkę do siatki
  • 54'
    4:1! Damian Zbozień
  • 53'
    W Zniczu zagrają: Duda, Kopciński, Martin, Nobert Jędrzejczyk i Moryc
  • 52'
    Od początku drugiej połowy w Legii grają Szumski,Zbozień i Prusinowski
  • 50'
    Piłka po wolnym wykonywanym przez Kiełbowicza, spadła pod nogi Kucharza, a strzał tego został zablokowany przez piłkarzy z Pruszkowa
  • 48'
    Po rożnym dla Legii zaatakowali piłkarze Znicza, Po kilku podaniach płaski strzał oddał Krzysztof Kopciński i zdobył bramkę
  • 46'
    Z wysokiego "C" rozpoczęli legioniści. Piłkę rozrzucił na praweskrzydło Wolski, dośrodkowanie trafiło do Kiełbowicz, który obił piłkę o bramkarza i wywalczył róg
  • 45+6'
    Na boisku pojawi się testowany w Zniczu, gracz Młodej Legii -Dawid Duda
  • 45+4'
    Oczywiście szykują się zmiany w obu zespołach
  • 45+1'
    Sędzia skończył pierwszą połowę
  • 45'
    Szansę z wolnego miał "Kiełbik", ale trafił w głową przeciwnika
  • 43'
    Nie udane zagranie Łukasika, który uderzył wysoko ponad bramką. Futbolówkę chciał zagarnąć jeszcze Wolski, ale sędzia nakazał już wznowienie od bramki
  • 42'
    Kneżević traci piłkę na 40 metrze, ale piłkarze Znicza nie potrafią dobrze rozegrać akcji
  • 41'
    Długą piłkę kierowaną do Majewskiego, zgrywa głową w ręce" Antka"- Tomasz Kiełbowicz
  • 38'
    Januszewski zauważył wysuniętego z bramki Antolovicia i próbował go przelobować. Chorwat złapał jednak piłkę
  • 37'
    Blisko oddania strzału Żyro, ale wybija piłkę Kowalczyk
  • 36'
    Wolny dla Znicza. Z pozornie prostym dośrodkowaniem nie poradził sobie Antolović, piłkę głową uderzył Majewski, a jego kolega , który dopadł do piłki strzelił ponad poprzeczką z 5 metrów
  • 33'
    Komor obiega Witkowskiego i zastawia piłkę ciałem. Od bramki Antolović
  • 31'
    Wolski stanął oko w oko z bramkarzem i nie pozostawił mu żadnych złudzeń podwyższając wynik meczu
  • 30'
    Ładnie rozegrał sobie piłkę Kasztelan z kolegą, uderzył obok Antolovicia, a dobijał Witkowski. Bramka nie została jednak uznana gdyż piłkarz Znicza był na spalonym
  • 30'
    3:0! Rafał Wolski
  • 27'
    Faulowany w kole środkowym Łukasik. Kasztelan upomniany przez arbitra
  • 25'
    Wysoko do rywali wychodzą piłkarze Legii
  • 24'
    Błąd obrony wykorzystał "Jędza", który jeszcze minął bramkarza, ale nie miał jak umieścić piłki w bramce
  • 23'
    Najpierw Rafał Wolski sprawił, że pod bramka Skowrona zrobiło się gorąco, a potem piłka trafiła do Borysiuka, który oddał bardzo mocny strzał. Futbolówka wpadła do bramki jeszcze po rękach bramkarza
  • 21'
    2:0 Ariel Borysiuk
  • 20'
    Warto zauważyć, że komunikacja legionistów w dzisiejszym meczu stoi na dobrym poziomie
  • 19'
    Arbiter nie zauważył spalonego Bylaka i gdyby nie dobra interwencja Astiza mógłby być remis
  • 17'
    Akcję zapoczątkował po odbiorze piłki Komorowski, który podał do Daniela Łukasika, Mlody pomocnik prostopadle zagrał do Żyro, a ten posłał piłkę obok bezradnego bramkarza
  • 16'
    Świetnie akcję rywali przerwał Jędrzejczyk
  • 16'
    1:0! Michał Żyro
  • 15'
    Środkiem pola pobiegł Żyro, ładnie złożył się do strzału, ale trafił tylko w płot
  • 13'
    Wrzucał Kiełbowicz, ale bardzo źle uderzył Żyro
  • 12'
    Interweniuje Skowron, ale wybiega za linię końcową. Róg dla Legii
  • 10'
    Źle do Kiełbowicza podał na lewym skrzydle Kucharczyk, goście z Pruszkowa tracą jednak piłkę tak szybko jak ją odzyskali
  • 9'
    Gracze Znicza tracą piłkę po wrzucie z autu, Wolski stara się zaatakować
  • 7'
    Kilka podań wymienili legioniści, ale Wolski traci piłkę
  • 6'
    Słabe podanie Wojdygi i bardzo pewnie łapie Marijan Antolović
  • 4'
    Rzut wolny dla Legii, piłka o centymetry przeleciała nad poprzeczką bramki Skowrona