Koniec meczu! Młoda Legia w finale PP szczebla mazowieckiego!
    Niedokładne dośrodkowanie hutników. Od bramki rozpocznie Pogorzelec
  • 90+2'
    Faulowany Wolski.
  • 90+1'
    W świetnej sytuacji znalazł się Górski, jednak fatalnie przyjął piłkę. Gąsior rozrzucił grę do skrzydła, ale Legia musiała już zwolnić akcję
  • 89'
    Daleki wrzut z autu na wysokości pola karnego legionistów. Głową wybija... Cichocki
  • 87'
    Romachów daleko w kierunku Kamińskiego.Ten wygrywa główkę z obrońcą, ale w roli stopera bramkarz gości
  • 85'
    Widejko zbyt krótko centruje z wolnego. Kontra gości, ale w porę zażegnana
  • 84'
    Górski dobrze tyłem do bramki. Aut dla Legii tuż przy linii środkowej
  • 83'
    Pierwsza interwencja Długołęckiego. Dobre wybicie głową
  • 82'
    Odbiór wślizgiem Cichockiego, Gąsior momentalnie wypuszcza w bój Górskiego, ale ten w sytuacji sam na sam za długo zwlekał z oddaniem strzału
  • 81'
    Grudniewski chwilę wcześniej zgłosił uraz mięśnia dwugłowego
  • 80'
    Schodzi wychowanek Hutnika, gracz Młodej Legii Grudniewski, a za niego na murawie pojawił się Długołęcki
  • 78'
    Uderzenie Ucińskiego prosto w ręce Pogorzelca
  • 78'
    Niezła akacja legionistów. W ostatniej chwili jednak Górski zostaje odcięty od podania Misiaka
  • 76'
    Wrzutka Dziubka z rożnego, ale znów Cichocki jest tam, gdzie potrzeba
  • 75'
    Zmienia też trener Banasik. Prusinowski na murawie w miejsce Rzuchowskiego
  • 74'
    Zmiana w Hutniku. Schodzi były napastnik Legii II Polniak, a w jego miejsce były zawodnik legijnej Akademii Wojtczak
  • 72'
    Cichocki przecina prostopadłe podanie Leśniewicza
  • 72'
    Teraz z kolei dobry odbiór Wolskiego
  • 71'
    Kamiński kąśliwie strzelał niemal z zerowego kąta. Bramkarz z trudem odbija piłkę
  • 70'
    W Hutniku Konopka za Zezulę
  • 69'
    Po zmianie stron gra się wyrównała, ale legioniści nie dają podejść bliżej przeciwnikowi
  • 66'
    Kamiński ambitnie w odbiorze. Niewiele brakowało, a przejąłby piłkę w polu karnym gości
  • 65'
    Cichocki głową na raty, ale znów skutecznie
  • 64'
    Trybuny nie milkną. Legia i Hutnik na przemian. Jak na 700-800 osób jest naprawdę głośno
  • 62'
    Kamiński do Górskiego, ten piętą wypuszcza go sam na sam, ale w ostatniej chwili obrońca gości ekspediuje piłkę na rzut rożny
  • 61'
    Obie linie środkowe są już wykartkowane, a gra wcale nie jest brutalna
  • 59'
    Kolejna kartka - tym razem dla Gąsiora. Sędzia się nie oszczędza...
  • 56'
    Pogorzelec dobrze interweniuje na przedpolu
  • 56'
    Kartką upomniany kapitan Hutnika - Leśniewicz
  • 54'
    Grudniewski szukał długą piłką Górskiego, ale strzelec gola dla Legii przegrał pojedynek w powietrzu
  • 54'
    Kolejna zmiana w Hutniku: Dziubek za Tarnowskiego
  • 53'
    Kartkę otrzymał Roszkiewicz
  • 52'
    Widejko dobrze odebrał piłkę rywalowi tuż przed polem karnym i dał się sfaulować
  • 51'
    Cichocki zażegnuje niebezpieczeństwo dalekim wybiciem
  • 51'
    Niezły początek 2. połowy w wykonaniu gości, ale momentalnie zostali skarceni przez legionistów.Wystarczyła jedna kontra ;)
  • 49'
    GOOOOL! Maciej Górski!
  • 48'
    Ależ sytuacja! Źle zastawiona pułapka ofsajdowa legionistów, na szczęście Widejko przestraszył wślizgiem napastnika gości
  • 46'
    Żółtko dla Wolskiego
  • 46'
    Trener Banasik przeszedł na taktykę 4-4-2. W ataku Górski z Kamińskim, na skrzydłach Misiak i Romachów
  • 45+3'
    Zmiany w Młodej Legii: Kamiński w miejsce Pogonowskiego i Misiak za Bojka
  • 33'
    Koniec 1. połowy. Młoda Legia miała lekką przewagę, ale jak do tej pory nie przełożyło się to na efekt bramkowy
  • 32'
    Leśniewicz przeciągnął dośrodkowanie. Legioniści od autu na swojej połowie
  • 30'
    Kartka dla Rzuchowskiego za niesportowe zachowanie. Sędzia mógł się powstrzymać...
  • 29'
    Cichocki przepchnął rywala i Pogorzelec mógł złapać piłkę po prostopadłym podaniu Szczepańskiego
  • 28'
    Młoda Legia ma przewagę w posiadaniu piłki. Dobrze gra środek pola, ale indywidualnie szarże skrzydłowych, póki co, nie przełożyły się na zagrożenie pod bramką gości
  • 26'
    Pogorzelec dobrze wyszedł na 15. metr i uprzedził napastnika
  • 25'
    Obie drużyny wykorzystały tę przerwę na uzupełnienie płynów
  • 24'
    Dośrodkowanie Bojka, Pogonowski złożył się do przewrotki i trafił w piłkę. Arbiter odgwizdał jednak niebezpieczne zagranie legionisty
  • 24'
    Przerwa w grze. Jeden z gości leży na boisku
  • 22'
    Z rożnego Pogonowski. Wrzutka minimalnie za długa, z czego korzystają hutnicy
  • 21'
    Było groźnie! Hutnicy oddali 3 strzały. Pierwszy został zablokowany, drugi okazał się kiksem, a trzeci - z dystansu - przeleciał ponad bramką Pogorzelca
  • 20'
    Bojek wypuścił w bój Górskiego, ale podanie było za mocne
  • 19'
    Pogonowski koronkowo z Romachowem, ale dośrodkowanie tego drugiego wybił już pierwszy obrońca
  • 17'
    Zmiana w Hutniku: Szczepański za Złotkowskiego
  • 17'
    Szczepański w przeszłości grał w Młodym Lechu Poznań
  • 16'
    Pierwszy strzał zawodników z Marymonckiej. Od bramki rozpocznie Pogorzelec
  • 15'
    Niedokładnie goście i znów piłka łupem Pogorzelca
  • 14'
    Hutnicy szybko rozegrali rzut wolny i przerzucili piłkę na skrzydło. Tam jednak bezbłędnie Cichocki
  • 13'
    Dobry początek Rzuchowskiego. Często próbuje nieszablonowych zagrań.
  • 12'
    Rzuchowski z Widejką. Po chwili ten pierwszy przełożył piłkę między nogami rywala
  • 11'
    Żółta kartka dla Zezuli za faul na Gąsiorze
  • 10'
    Bojek z Prusinowskim zamienili się stronami
  • 9'
    Widejko wywalczył rzut rożny, który będzie egzekwował Pogonowski
  • 8'
    Legioniści próbują grać atakiem pozycyjnym. Hutnicy póki co są dobrze ustawieni w defensywie
  • 7'
    Pierwszy raz piłka w rękach Pogorzelca, który debiutuje dziś w oficjalnym meczu Młodej Legii
  • 6'
    Hutnik gra dziś bez najlepszego zawodnika - Lewickiego. Najskuteczniejszy piłkarz z Bielan dopiero wraca do zdrowia po chorobie
  • 4'
    Na trybunach około 600 osób dopingujących zarówno Młodą Legię, jak i Hutnika.
  • 3'
    Młoda Legia do tej pory raz zagroziła bramce Hutnika, ale strzał Górskiego przeleciał metr obok prawego słupka