68'
76'
87'
  • 90+2'
    Koniec meczu. Legia była dwie klasy lepsza, rywale nie byli w stanie wymienić trzech podań z rzędu. Zasłuzenie wygrywamy 4:0. Trudno powiedzieć czy Okocimski będzie w stanie utrzymać się w pierwszej lidze. Dziękujemy za uwagę i do następnego meczu.
  • 90'
    Furman na wolne pole do Kucharczyka, ale za mocno
  • 89'
    Nieudana pułapka ofsajdowa gospodarzy, przed Mieczkowskim znaleźli sie Żyro i Żurek. Ten pierwszy mógł podawać do młodszego kolegi, ale ostatecznie minął bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki
  • 88'
    4:0 Michał Żyro
  • 87'
    Legioniści długo utrzymują się przy piłce, gospodarze i ich kibice wydaja się być pogodzeni z losem
  • 86'
    Znów Skaba broni uderzenie - strzelał Wojcieszyński, piłka otarła się o Sulera i naprawdę mało brakowało, ale "Fikoł" był czujny
  • 83'
    Kucharczyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Bramkarz zdołał odbić na róg
  • 83'
    Po rogu z dystansu strzelał Furman ale trafił w Jędrzejczyka
  • 82'
    Dobra akcja gospodarzy, szereg podań i na czystej pozycji znalazł się Ogar. Jednak świetnie wybronił Skaba
  • 81'
    W drugiej połowie nie ma już dopingu na obiekcie w Brzesku, młyn usiadł, gniazdowemu się odechciało
  • 80'
    Na bramkę Skaby uderzał Szałęga ale pomylił się o dwa metry
  • 77'
    powinna być druga żółta kartka dla Baligi i czerwona za wycięcie równo z trawą Bartosza Żurka
  • 75'
    Tomasz Baliga został ukarany żółtą kartką za symulowanie
  • 74'
    Akcja Okocimskiego zakończona rzutem rożnym. Z kornera gospodarzom jednak nic nie wyszło
  • 73'
    Skaba zmuszony do wyjścia z bramki, wygrał minimalnie pojedynek biegowy z Ogarem
  • 72'
    Żyro znów porozmawiał z Wawrzynem, przymierzył ale ponad prawym narożnikiem bramki
  • 72'
    Tomasz Baliga zastąpił Jeriomenko
  • 71'
    Furman faulowany na linii pola karnego, będzie jednak tylko rzut wolny. Kartka dla Jeriomenko
  • 70'
    Strzelał Żyro, który wykorzystał skromny 3-osobowy mur, piłka leciała pod poprzeczkę ale musnął ją bramkarz
  • 68'
    Łukasik chciał rozegrać piłkę z... sędzią Pskitem ale ten nie przedłużył piłki do Wawrzyniaka
  • 68'
    Faul na Kuchrczyku, żółta kartka dla Jacka
  • 66'
    Za Saganowskiego wszedł Bartosz Żurek
  • 65'
    Pierwsza akcja Okocimskiego w tej połowie. Piłkę stracił z boku Suler, odebrał mu ją Ogar, zagrał do wychodzącego na pozycję Wojcieszyńskiego, a ten mając przed sobą Skabę uderzył ponad bramką
  • 63'
    Rzut rożny, dośrodkowanie ale przeszkodzili sobie Suler z Jędrzejczykiem
  • 62'
    Po faulu na Furmanie z 30 metrów strzelał Łukasik. Piłkę z okienka na róg wybił bramkarz Okocimskiego
  • 61'
    Dwie zmiany w ekipie gospodarzy schodzą Zaniewski i Trznadel a w ich miejsce Ogar i Darmochwał
  • 60'
    Po krótkim rozegraniu piłki przy narożniku pola karnego, Żyro zagrał w pole karne, a tam wślizgiem piłkę do siatki wepchnął Marek Saganowski
  • 59'
    3:0 dla Legii - Marek Saganowski
  • 57'
    Duża klasa Michała Żyry, który wyszedł sam na sam, minął bramkarza ale do piłki dopadł na linii końcowej i wydawało się, ze nic z tego nie będzie. Delikatnym, podkręconym strzałem z zerowego kąta umieścił jednak piłkę w siatce. 2:0
  • 55'
    2:0 Michał Żyro
  • 54'
    Najpierw Furman odzyskał piłkę - kibice domagali się gwizdka i faulu. Po chwili Furmi został powalony co kibice przyjęli brawami
  • 51'
    Kopa po chwili wstał z noszy i utykając zasiadł na ławce rezerwowych, miejmy nadzieję, że nic poważnego się nie stało
  • 50'
    Kontuzjowanego Kopę zastąpił Daniel Łukasik
  • 49'
    Przechwyt i kontra Zaniewskiego, popędził z piłka ładny kawałek ale strzelił wprost w Skabę
  • 49'
    Faluwoany chwilę wcześniej był Kopczyński i został zniesiony na noszach...
  • 48'
    Gospodarze jakby przesunęli ciężar gry do przodu - przynajmniej widać, ze tak chcą. Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę
  • 45+17'
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek drugiej połowie
  • 45+17'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+15'
    Na trybunach wypatrzyliśmy Marka Jóźwiaka i Leszka Pisza. To były czasy kiedy obaj grali na boisku. Na ławce Okocimskiego zaś siedzi Rafał Cegliński - kibic Legii!
  • 45+2'
    Uderzał Furman tuż przy słupku ale bramkarz zdołał odbić piłkę na róg
  • 45+2'
    Po kornerze sędzia zakończył pierwszą połowę meczu
  • 45+1'
    Trznadel strzelał z rzutu wolnego, wybrał wariant siłowy, ale obrok bramki Skaby
  • 45+1'
    Faul na Kopczynski na 20 metrze kartka dla Wojcieszyńskiego
  • 43'
    Żyro w pole karne do Kucharczyka, ten wycofał piłkę do Furmana, który znalazł Kopczyńskiego. Michał plasowanym uderzeniem z 17 metrów nie dał szans na skuteczną interwencję rywalowi. 1:0!
  • 42'
    Kolejna akcja z dośrodkowaniem tym razem Kucharczyk do Żyry w pole karne, ten wyskoczył najwyżej ale fatalnie przestrzelił
  • 42'
    1:0 dla Legii
  • 41'
    Akcja Legii, Żyro szukał Saganowskiego, ale ten uprzedzony przez jednego z defensorów
  • 38'
    Gospodarze przez około minutę utrzymywali się przy piłce za co dostali gromkie brawa od publiczności. Presji nie wytrzymał Bella i oddał piłkę Furmanowi
  • 37'
    Akcja Okocimskiego zakończona dośrodkowaniem. To zmusiło Skabę do wysiłku, "Fikoł" udanie piąstkował
  • 35'
    Na strzał zdecydował się Żyro, uderzał z około 25 metrów, ale pomylił się równie znacząco
  • 34'
    Vrdoljak wypatrzył wychodzącego z głębi pola Wawrzyniaka, ale z dużym poświeceniem piłkę na aut zdołał wybić Wieczorek
  • 34'
    Akcja gospodarzy ale czujny dziś jest Rzeźniczak
  • 31'
    W środku pola piłkę odzyskał Kucharczyk, zagrał do Żyry, ten zwolnił, oddał do Kucharza będącego na pozycji spalonej...
  • 30'
    Żyro dorzucił w pole karne z lewej strony, Sagan najpierw źle trafił w piłkę, ale po chwili zdołał poprawić. Sędzia dopatrzył się jednak faulu na bramkarzu
  • 29'
    Żyro w pojedynku powietrznym zderzył się z Jeriomenko. Obaj leżą na murawie, chwila przerwy w grze
  • 28'
    Akcja gospodarzy zakończona dośrodkowaniem w pole karne ale tutaj w powietrzu niepodzielnie króluje Artur Jędrzejczyk
  • 26'
    Ładnie przedarł się Kopczyński, zagrał do Rzeźniczaka w narożnik pola karnego, ale ten uderzył wprost w jednego z obrońców
  • 25'
    Z akcją ruszyli gospodarze, ale szybko przerwał ją Rzeźniczak
  • 23'
    Zagranie do Żyry na wolne pole, ale ten uprzedzony przez bramkarza odważnym wybiegiem
  • 23'
    Błąd w środku pola, ale po przejęciu piłki zagrania do Zaniewskiego a ten na spalonym
  • 22'
    OOO lepsza akcja Legii. Dośrodkowywał z prawej strony Kucharczyk i Saganowskiemu zabrakło dosłownie milimetrów aby sięgnąć futbolówkę i wpakować ją do siatki
  • 21'
    W końcu dobra akcja, dośrodkował Jakub Wawrzyniak, ale Furman nie trafił czysto w piłkę i ta padła łupem gospodarzy
  • 20'
    Mecz nie porywa, w niegroźnej sytuacji faulował w środku pola Kopczyńśki
  • 19'
    Jakieś oburzenie w miejscowym młynie, gniazdowy zaintonował "Kto nie śpiewa ten sp..."
  • 18'
    Jędrzejczyk ostro wszedł w Wieczorka, faul. Sędzie pogroził, ze następnym razem będzie żółta kartka
  • 18'
    Kucharczyk w prosty sposób traci piłkę, za łatwo...
  • 17'
    Michał Żyro na 20 metrze po lewej stronie, miał czas i miejsce ale długo zwlekał i w końcu w dośrodkowaniu piłki przeszkodzili mu piłkarze Okocimskiego
  • 16'
    Faulowany Suler, rzut wolny szybko wykonany i... Kucharczyk nie doszedł do szybko zagranej piłki
  • 14'
    Znów zerwał się doping na miejscowym młynie, jest śpiew o Piwoszach, szkoda tylko, że sponsor nie zadbał o złoty trunek na stadionie
  • 13'
    Ładnie dogrywał piłkę Vrdoljak, w polu karnym sam przed bramkarzem znalazł sie Żyro, ale źle przyjął sobie piłkę co z miejsca wykorzystali czujni obrońcy
  • 12'
    Łytwyniuk przejął piłkę, ale odebrał mu ja Kopczyński. Niestety legionista pomagał sobie faulem
  • 11'
    Zatrudnienie znalazł Skaba, który złapał piłkę przejmując niedokładne podanie rywali. Ważny pierwszy kontakt z piłką ;-)
  • 10'
    Gospodarze ruszyli z akcją, ale przerwał ją faulem Dominik Furman
  • 9'
    Próba zagrania przez Kopczyńskiego na wolne pole, ale koledzy nie zrozumieli jego intencji
  • 8'
    Dośrodkowywał Żyro, ale wprost na głowę jednego z defensorów gospodarzy
  • 7'
    Piłkarze Legii przeważają, górują nad rywalami techniką i ograniem, ale niestety jest sporo niedokładności w środkowej strefie boiska
  • 7'
    Mamy rzut wolny z prawej strony pola karnego
  • 5'
    Legioniści maja za sobą pierwszą akcje zakończoną strzałem. Kucharczyk trafił jednak w jednego z obrońców
  • 4'
    Próba strzału w wykonaniu Zaniewskiego ale baaardzo niecelna
  • 3'
    Akcja Legii, faulowany Michał Żyro
  • 2'
    Przy piłce gospodarze, ale piłkę szybko odebrał Vrdoljak i zaczynamy powoli konstruować akcję
  • 2'
    Akcja Okocimskiego ale na spalonym Szałęga
  • 1'
    Na sektorze gości pusto, a szkoda bo zmieściłoby się około 200 osób
  • 0
    Od środka rozpoczną legioniści
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Na trybunach zerwał się doping - "Tylko brzeski KS..."
  • 0
    Piłkarze obu zespołów już przy linii bocznej boiska, za chwilę początek spotkania
  • 0
    Ten mecz jest wyjątkowym wydarzeniem dla Dominika Furmana i Michała Kopczyńskiego - obaj debiutują w pierwszym składzie Legii
  • 0
    Pogoda wydaje się idealna do gry w piłkę, obie drużyny już skończyły rozgrzewkę. Za 10 minut początek spotkania
  • 0
    Witamy Państwa ze stadionu w Brzesku. Na trybunach około 1000 osób
  • 0
    W niedzielę 5 sierpnia czyli dziś piłkarze Legii Warszawa zagrają w Brzesku z Okocimskim w ramach 1/16 finału Pucharu Polski. Będzie to jednocześnie dla legionistów ostateczne przetarcie przed meczem rewanżowym z SV Ried. Zapraszamy na nasze relacje
Okocimski BrzeskoLegia Warszawa

45' Wojciech Wojcieszyński

45'

67' Radosław Jacek

67'

68' Valentin Jeriomenko