55'
75'
88'
  • 90+5'
    Legia w świetnym stylu pokonuje Bruk-Bet Termalikę Nieciecza i cały czas goni Jagiellonię i Lecha. Mecz z Lechem już w środę, a my tymczasem dziękujemy za uwagę. Zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na legia.net
  • 90+2'
    Koniec meczu! Sędzia Musiał kończy spotkanie w regulaminowym czasie gry. Legia - Termalika 6:0!
  • 90'
    Kolejny kontratak legionistów! Dośrodkowanie Hlouska i przed szansą Vadis, ale Belg posłał strzał wysoko w trybuny
  • 88'
    Kontra Legii w wykonaniu Vadisa, który tuż przed polem karnym podał do Walerego Kazaiszwilego. Gruzin spokojnym strzałem po ziemi pokonuje golkipera Termaliki! 6:0!
  • 87'
    S-Z-E-Ś-Ć! KAZAISZWILI!
  • 86'
    Lewą flanką rajd urządził sobie Hlousek, Czech został nieprzepisowo zatrzymywany i rzut wolny dla legionistów
  • 86'
    Piłkarze Legii skupiają się teraz na utrzymaniu futbolówki
  • 85'
    Rzut rożny dla Termaliki zakończony niecelnym strzałem gości
  • 84'
    Ładne dośrodkowanie Jędrzejczyka z prawej strony na Hlouska, Czech zgrał piłkę do Kazaiszwilego, a ten po serii dryblingów skierował piłkę do Vadisa. Belg oddał niecelny strzał
  • 83'
    Piłkarze Termaliki próbują zdobyć jeszcze honorowe trafienie, nie mają jednak sposobu na defensywę Legii
  • 80'
    Legia nie ustępuje w atakach, przed chwilą pięknym strzałem popisał się młody Szymański, który z narożnika pola karnego celował po długim rogu bramki strzeżonej przez Trelę
  • 79'
    Vadis spróbował zaskoczyć wysuniętego Trelę z połowy boiska, piłka wylądowała jednak obok bramki gości
  • 79'
    Kilka minut temu w miejsce Radovicia zameldował się Jodłowiec
  • 75'
    Hamalainen wyszedł sam na sam z jednym ze stoperów Termaliki i bramkarzem Trelą, nie zastanawiając się długo, po prostu posłał techniczny strzał po długim rogu i podwyższa prowadzenie!
  • 73'
    Przed chwilą okazje Radovicia i Kazaiszwilego, jednak obaj na spalonych
  • 73'
    5:0!!! HAMALAINEN!
  • 69'
  • 66'
    Trwa walka obu drużyn w środku pola
  • 63'
    Kolejna zmiana w Legii: schodzi Guilherme, wchodzi Kazaiszwili
  • 62'
    Z kontratakiem nacierali goście, jednak legioniści wybijają piłkę na rzut rożny
  • 61'
    Zmiana w Legii: Szymański w miejsce Nagya
  • 56'
    Nowaki przyjął piłkę ręką, a sędzia Musiał wskazał na wapno. Pewny strzał Guilherme w lewy róg bramki Treli
  • 54'
    Piłkarze Termaliki próbowali przejąć inicjatywę, ale zawodnicy Legii szybko pokazują, kto jest gospodarzem. Nagy odebrał piłkę przed polem karnym gości, minął Trelę i wpakował futbolówkę do siatki, mimo interweniujących stoperów
  • 54'
    Rzut karny dla Legii! To efekt ręki Nowaka w polu karnym
  • 54'
    Do piłki podchodzi Guilherme
  • 54'
    Gooool! 4:0!
  • 51'
    NAGY! 3:0!
  • 50'
    Vadis na lewą stronę do Radovicia, który dośrodkowywał do Hamalainena, Fin jednak nie opanował piłki
  • 48'
    Znowu groźnie próbowała kontrować Termalika, z prostopadłego podania w kierunku Pedy nic jednak nie wyszło
  • 47'
    Rzut wolny dla Termaliki na wysokości pola karnego Legii. Centra nie doszła do żadnego zawodnika gości, ale o mały włos a zaskoczyłaby Malarza. Golkiper Legii dobrze jednak interweniował, a dobitka była już niecelna
  • 45+20'
    Zaczęła się druga połowa!
  • 45+20'
    Peda zmienił Fryca
  • 45+5'
    Sędzia kończy pierwszą połowę meczu - do przerwy Legia 2:0 Termalika
  • 45+4'
    To powinna być kolejna bramka legionistów! Mocne dośrodkowanie Guilherme, odegranie głową Hamalainena na piąty metr w kierunku Rado i Dąbrowskiego, ale zawodnicy nie znaleźli sposobu na oddanie strzału
  • 45+2'
    Krótko rozegrany rzut rożny przez piłkarzy Legii, jednak sędzia przerywa grę
  • 45+2'
    Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry
  • 45+2'
    Ależ drybluje dzisiaj Nagy, kolejny korner dla Legii
  • 45+1'
    Centrostrzał Guilherme piąstkuje Trela i kolejny róg dla legionistów
  • 45'
    Jovanović ukarany żółtą kartą za faul na Kopczyńskim
  • 45'
    Po raz kolejny przed szansą Nagy. Tym razem strzał Węgra po rykoszecie wybity na rzut rożny
  • 44'
    Dwa rzuty rożne Termaliki, jednak bez zagrożenia dla bramki Malarza
  • 44'
    Vadis po raz kolejny po profesorsku odbiera piłkę zawodnikom z Niecieczy
  • 39'
    Z akcją wyszła Termalika, strzał gości jednak zablokowany i ponownie kontrują legioniści
  • 38'
    Kolejna okazja! Krótko rozegrany rzut rożny, Vadis prostopadle do Guilherme, który stanął oko w oko z bramkarzem gości. Brazylijczyk jednak w stuprocentowej okazji nie trafia do bramki!
  • 37'
    Tym razem z lewej strony dryblował Rado, który wywalczył rzut rożny
  • 36'
    Legioniści ponownie próbują coś zdziałać na prawej flance, gdzie bardzo aktywny jest Dominik Nagy
  • 35'
    Na murawie opatrywany Patrik Misak
  • 34'
    Dwójkowa akcja Nagya i Rado po prawej stronie boiska, ale tym razem bez zagrożenia dla bramki Termaliki
  • 33'
    Gościom nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Legii, po chwili ponowne dośrodkowanie i piłka w rękach Malarza
  • 32'
    Rzut rożny dla Termaliki
  • 31'
    Tym razem przed szansą Dominik Nagy! Węgier był 12-13 metrów od bramki jedna nie trafia do siatki Treli!
  • 30'
    Opieka medyczna przy Guilherme, pomocnik poza boiskiem
  • 30'
    Gui już na boisku i rozpoczyna kolejny atak legionistów
  • 29'
    Kontra Legii wyprowadzana przez Guliherme i Hamalainena. Pomocnicy zwolnili akcję, piłkę zabrał Vadis, wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę na drugi metr do Radovicia, który uderzył niemal do pustej bramki
  • 28'
    2:0! RADOVIĆ!
  • 27'
    Termalika próbuje spokojnie rozgrywać piłkę w środku boiska, jednak podopieczni Magiera odczytują zamiary przeciwników, co i rusz przerywając akcje
  • 25'
    Belg starał się na krótko rozegrać do Guilherme, jednak plan pomocnika Legii spalili na panewce obrońcy Termaliki
  • 24'
    Ponowna okazja po stronie Legii, Jędrzejczyk płasko do Nagy'a. Strzał Węgra zablokowany
  • 24'
    Rzut wolny blisko pola karnego Termaliki, przy piłce Vadis Odjidja
  • 22'
    Strata Jędrzejczyka, ale z kontry gości nic nie wyszło
  • 21'
    Dłużej piłkę w środku pola wymieniają teraz legioniści
  • 20'
    Próba kombinacyjnego rozegrania rzutu wolnego przez zawodników Termaliki przerwana przez sędziego
  • 19'
    Dośrodkowanie Jędrzejczyka na głowę Guilherme. Brazylijczyk uderzył futbolówkę nad bramką Treli
  • 19'
    Rzut wolny dla Termaliki
  • 18'
    Legia wysokim pressingiem zmusza rywali do zagrywania górnych piłek, z którymi świetnie radzą sobie Dąbrowski z Pazdanem
  • 17'
    Próba rozegrania piłki przez Termalikę skończyła się poza linią boiska
  • 15'
    Ależ blisko drugiego gola dla Legii! W pole karne Termaliki wdarł się Nagy, ale oddał strzał wprost w bramkarza gości. Po chwili dośrodkowanie Jędrzejczyka na głowę Hamalainena i świetna interwencja Treli
  • 12'
    Groźny rzut wolny Termaliki - jednak strzał obok bramki Malarza
  • 10'
    Z kontrą wyszedł Maciej Dąbrowski, jednak niecelnie podał do Guilherme tuż przed polem karnym Termaliki. Piłka stracona
  • 7'
    Po raz drugi z rzutu rożnego wrzucał Guilherme. Ze stałego fragmentu gry nic nie wyszło, ale ponowna wrzutka Brazylijczyka wprost na głowę Hamalainena daje prowadzenie legionistom
  • 5'
    Ponownie z narożnika Guilherme
  • 5'
    GOOOOL! 1:0 Hamalainen!
  • 4'
    Obie drużyny próbują zdominować środek pola, póki co po jednym dośrodkowaniu z obu stron
  • 4'
    Rzut rożny dla Legii
  • 1'
    Zaczęła Termalika
  • 0
    Zawodnicy obu drużyn ruszyli z tunelu, a z trybun rozbrzmiewa gromkie: "Mistrzem Polski jest Legia!"
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wrócili właśnie do szatni. Do początku meczu nieco ponad 10 minut.
  • 0
    Obie drużyny są obecnie na rozgrzewce. Oto skład mistrzów Polski: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Hamalainen - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Nagy - Radović
  • 0
    Witamy ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. O godzinie 18:00 Legia podejmie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.
Legia WarszawaBruk-Bet Termalica Nieciecza
45'

45' Vlastimir Jovanović