66'
  • 90+3'
    Szymański oddał strzał w polu karnym, ale został zablokowany
  • 90+3'
    Koniec! Legia Warszawa wygrała 2:0 w sparingu z Radomiakiem. Bramki dla Legii zdobyli Rzeźniczak i Chukwu
  • 90+3'
    Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy na naszą relację z meczu o Superpuchar 7 lipca. Do usłyszenia!
  • 90+1'
    Żyro podłączył się do ofensywy, zagrał do Brozia, ale ten traci futbolówkę już pod polem karnym radomian
  • 90'
    Na ostatnie sekundy na boisku melduje się Hołownia. W miejsce Czerwińskiego
  • 90'
    Sędzia dolicza dwie minuty
  • 89'
    Jakub Czerwiński nie dokończy spotkania z powodu kontuzji.
  • 87'
    Czerwiński powalony przez Cupriaka na własnej połowie. Legionista wymaga pomocy medyków
  • 86'
    Zdaje się, że obie drużyny wyczekują już ostatniego gwizdka sędziego
  • 84'
    Chukwu zabiera piłkę Tarnowskiemu w środku pola. Legioniści starają się konstruować akcję
  • 82'
    Masłowski oddał strzał z dystansu, ale Adamczyk odbił piłkę, a na aut - bezpiecznie - wykopał ją Świdzikowski
  • 81'
    Cupriak wdał się w drybling, ale sytuację doskonale wyjaśnił wślizgiem Czerwiński
  • 80'
    Dąbrowski długim zagraniem próbował uruchomić Chukwu, ale podanie było niecelne
  • 78'
    Szymański pokazał swój znak firmowy - strzał z dystansu. Młody pomocnik uderzał z narożnika pola karnego, ale golkiper miejscowych poradził sobie ze strzałem i złapał piłkę
  • 77'
    Chima Chukwu opatrywany przez lekarzy. Nigeryjczyk na moment opuszcza boisko
  • 77'
    Nie trwało to długo, bo Chukwu z powrotem na murawie. Akcję próbują konstruować radomianie
  • 75'
    Broź walczył z dwoma obrońcami i utrzymał się przy piłce. Rozegrał futbolówkę z Makowskim i dograł do Chukwu, ten rzucił się do zagrania, ale zabrakło centymetrów, by oddał strzał
  • 75'
  • 74'
    Colina uciekł obrońcom Legii i wślizgiem uderzał piłkę. Był sam, ale trafił obok bramki. Świetną szansę miał teraz Radomiak
  • 73'
    Grę od autu na połowie Legii rozpoczynają radomianie
  • 72'
    Stanisławski przeprowadził solową akcję lewym skrzydłem, zszedł do środka i zagrał w pole karne do Coliny. Dąbrowski powstrzymał jednak rywala zabierając mu piłkę
  • 71'
    Akcja Legii, ale piłka za linią bramkową i z "piątki" grę wznawia golkiper miejscowych
  • 70'
    Legia kontroluje spotkanie i nie pozwala na zbyt wiele Radomiakowi w ofensywie. Teraz radomianie próbują wymienić piłkę , ale kończy się dośrodkowaniem, które wpadło w ręce Majeckiego
  • 68'
    Szymański do Brozia, który obiegł dwóch rywali, a defensor dograł w pole karne. Piłka została jednak wybita poza pole karne
  • 67'
    Szczepański dostał piłkę na lewej flance, ale był na spalonym
  • 66'
    Mateusz Szwoch dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, Chukwu wbiegł między obrońców i głową wpakował futbolówkę do siatki
  • 65'
    2:0! Daniel Chima Chukwu
  • 64'
    Stanisławski wpadł w pole karne, chwilę holował piłkę, aż huknął nad bramką
  • 63'
    Mateusz Żyro faulował rywala na lewej flance i powstrzymał kontrę. Zarobił również żółtą kartkę
  • 62'
    Trzy zmiany w Radomiaku. Za Madejskiego wszedł Adamczyk, za Agu - Filipowicz, a w miejsce Żagla zameldował się Sokół
  • 62'
    Legioniści próbowali grać na małej przestrzeni, ale miejscowi wybili piłkę i oddalili zagrożenie od własnej bramki
  • 60'
    Makowski dośrodkował piłkę w pole karne, lecz wyżej od Chukwu wyskoczył Klabnik i wybił piłkę
  • 59'
    Korner dla gospodarzy. Piłka wybita jednak przed pole karne,a po chwili Brągiel na spalonym
  • 59'
    Ręka Brągiela na połowie boiska. Sędzia ukarał gracza Radomiaka żółtą kartką
  • 58'
    Jeden z zawodników Raodmiaka dośrodkował piłkę w pole karne, ale z wielkim spokojem futbolówkę łapie Majecki
  • 57'
    Mocno o piłkę walczyli dwaj czarnoskórzy zawodnicy na boisku: Agu i Chukwu. Walkę przerywa gwizdek arbitra: faul po stronie legionisty
  • 56'
    Broź do Chimy-Chukwu, ale boczny arbiter podnosi chorągiewkę - Nigeryjczyk był na pozycji spalonej
  • 55'
    W miejsce testowanego Janczyka, wchodzi Simon Colina
  • 55'
    Czerwiński wyprzedza Stanisławskiego w walce o piłkę i odgrywa do Majeckiego
  • 53'
    Piłka po dośrodkowaniu spadła na głowę Szymańskiego, ale dobrze broni Madejski
  • 53'
    Legioniści odebrali piłkę przed polem karnym Radomiaka, Chukwu uderzał, ale został zablokowany przez Agu
  • 52'
    Masłowski do Chukwu, ten do pełniącego funkcję kapitana Brozia, ponownie do Masłowskiego, a następnie do Szczepańskiego. Młody pomocnik uruchomił Chukwu, a Nigeryjczyk wywalczył róg
  • 52'
    Dąbrowski dostał piłkę z narożnika boiska, uderzył wolejem, ale dobrze między słupkami spisał się Madejski
  • 51'
    Brągiel minął ruletą Szczepańskiego i utrzymał piłkę dla miejscowych
  • 49'
    Szwoch wykonywał rzut wolny. Piłka została jednak wybita r przez defensorów Radomiaka
  • 47'
    Legia dokonała jedenastu zmian. Skład Legii prezentuje się teraz następująco: Majecki - Broź, Czerwiński, Dąbrowski, Żyro - Szwoch, Szymański, Makowski, Szczepański - Masłowski - Chukwu
  • 47'
    Rzut rożny dla Legii, ale nie było zagrożenia
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 43'
    Koniec pierwszej połowy! Legia po golu Rzeźniczaka prowadzi 1:0. Po przerwie zobaczymy całkiem inny skład
  • 41'
    I znowu rzut rożny dla Legii. Próba krótkiego rozegrania, lecz zamiary legionistów zostały odczytane przez gospodarzy
  • 41'
    Nagy dośrodkował w pole karne, ale Świdzikowski wybija piłkę na aut
  • 38'
    1:0! Jakub Rzeźniczak!
  • 38'
    Guilherme dośrodkował w pole karne, przeciwnicy zapomnieli o pokryciu kapitana stołecznego klubu, a ten mocnym uderzeniem pokonał Sebastiana Madejskiego!
  • 37'
    Kopczyński spróbował z dystansu, piłka odbiła się od przeciwnika i... róg. Kolejny korner dla Legii w trakcie I połowy
  • 36'
    Rywale ponownie wybijają piłkę i próbują kontrować. Żagiel nie miał jednak do kogo podać i stracił piłkę praktycznie tuż po wejściu na połowę legionistów
  • 35'
    Ładna akcja Hamalainena, który minął dwóch rywali. Jego strzał został jednak zablokowany - mamy korner
  • 35'
    Chinoso Ahu wyjaśnia sytuacje. Na ten moment jest chyba najlepszym zawodnikiem wśród radomian
  • 35'
    Kolejny korner dla Legii
  • 33'
    Małe zamieszanie w polu karnym Legii. Piłka latała górą od zawodnika do zawodnika, ale ostatecznie Malarz skacze wyżej od Stanisławskiego i łapie piłkę
  • 33'
    Nagy dośrodkował w kierunku czekającego na piłkę Guilherme i... aut dla Radomiaka
  • 31'
    Hlousek pobiegł lewym skrzydłem, wrzucił piłkę w pole do Hamalainena, lecz skutku jak w meczu z Lechem w Poznaniu, nie było
  • 31'
    Ależ było groźnie! Guilherme zagrał na 10 metr, z bliska huknął Moulin, ale bramkarz Radomiaka instynktownie odbił piłkę. Dobitka Hlouska została wybita na rzut rożny
  • 31'
    Madejski szybko łapie piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego
  • 30'
    Thibault Moulin zagrał z rzutu wolnego na głowę Jędrzejczyka, ten kierował futbolówkę w środek pola karnego, lecz ostatecznie stoperzy Radomiaka zażegnali niebezpieczeństwo
  • 30'
    Brągiel ruszył lewą flanką z kontrą, lecz Jędrzejczyk dobrze wrócił do defensywy i powstrzymał zawodnika Radomiaka
  • 28'
    Nie jest to na razie zbyt porywające spotkanie :)
  • 26'
    Skwarczek zagrywał do Janczyka, ale Hlousek spokojnie zabrał piłkę byłemu legioniście
  • 25'
    Gra toczy się obecnie w środku pola. Prostopadłym podaniem Nagy'a próbował uruchomić Guilherme, ale zagranie było zbyt mocne
  • 24'
    Moulin uderzył z około 30 metrów, ale piłka ostatecznie poszybowała nad poprzeczką. Niezła próba Francuza
  • 22'
    Pazdan przejmuje piłkę w polu karnym Legii i odgrywa do Malarza
  • 22'
    Około 100 osób stoi w młynie. Pozdrawiane są obie drużyny występująca dziś na Stadionie Miejskim w Radomiu
  • 20'
    Żółta kartka dla Michała Kopczyńskiego.
  • 19'
    Hamalainen opanował futbolówkę, dograł do Nagy'a, ale piłkę odebrał mu kapitan Radomiaka.
  • 18'
    Kontra Radomiaka, ale ofiarnym wślizgiem piłkę na aut wybił Rzeźniczak.
  • 17'
    Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka. Strzelał głową Hamalainen, ale strzał obronił bramkarz.
  • 9'
    Faul przed polem karnym Radomiaka. Faulowany Nagy.
  • 9'
    Moulin trafił prosto w mur.
  • 7'
    Pierwsze minuty nie przyniosły żadnej groźnej sytuacji.
  • 0
    Początek meczu z Radomiakiem w Radomiu o godzinie 14. Legioniści zagrają na dwie jedenastki: (I połowa): Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Michalak, Guilherme, Nagy - Hamalainen (II połowa): Majecki - Broź, Czerwiński, Dąbrowski, Żyro - Makowski, Szymański - Szcepański, Masłowski, Szwoch - Chukwu