(1:1)

• 32' Flavio Silva
2019-01-24 / 12:00 One Troia Jose Mourinho Training Camp
  • 90+1' Obie drużyny mocno rywalizują teraz w środku pola
  • 89' Stolarski doskonale wrócił po interwencji medyków. Precyzyjne dośrodkowanie z prawego sektora boiska trafiło do Carlitosa, który wpadł w pole karne i pokonał bramkarza rywali. Legioniści w końcówce spotkania wychodzą na prowadzenie
  • 88' 2:1! Carlitos!!!
  • 88' Ze zdrowiem obrońcy już w porządku. Stolarski zacisnął zęby i gra dalej
  • 87' Stolarski faulowany. Defensor mocno odczuł wejście przeciwnika. Niezbędna interwencja medyków
  • 82' Dwie zmiany w Legii: Radović wchodzi w miejsce Szymańskiego, a Astiz zastępuje Cafu
  • 81' Mafra solidarnie strzeliła gola, ale... trafienie również nie zostało uznane. Ponownie arbiter zasygnalizował pozycję spaloną
  • 81' Cafu pokazał się w ofensywie, a po chwili w defensywie stopując wślizgiem bardzo groźną akcję rywali
  • 80' Legia strzela gola, ale sędzia go nie uznaje. Po rzucie wolnym piłka była dośrodkowana w pole karne, tam zgrano ją do Cafu, który wpakował futbolówkę do siatki. Arbiter przerwał jednak grę i od bramki zaczyna Mafra
  • 77' Piłka dobija się od ręki przeciwnika przed polem karnym, Carlitos reklamował, że Legii należy się rzut wolny, ale gwizdek arbitra milczy
  • 76' Majecki na posterunku. Jeden z przeciwników główkuje, ale lekki strzał pewnie złapał golkiper mistrzów Polski
  • 73' Ostre wejście Rochy, który zabrał przeciwnikowi piłkę. Ławka rezerwowych Mafry oburzona, ale arbiter ponownie nie doszukał się w takiej sytuacji faulu. Legioniści wybijają piłkę na aut w geście fair-lay
  • 72' Pierwsza poważniejsza akcja Mafry w ofensywie w tej połowie. Rywale próbowali zagrozić warszawiakom, ale ostatecznie grę od bramki wznowił Radosław Majecki
  • 70' Wspomniana siódemka zastąpiła Cierzniaka, Jędrzejczyka, Hlouska, Kucharczyka, Remy’ego, Martinsa i Nagya
  • 68' W Legii siedem zmian - Majecki, Wieteska, Pazdan, Stolarski, Rocha, Antolić i Hamalainen
  • 67' Szymański traci piłkę na prwaej flance, ale rywalom brakuje zdecydowania w ofensywie. Ostatecznie miejscowi zwalniają grę i próbują ataku pozycyjnego - bez skutku
  • 65' Kolejna akcja ofensywy Legii, ale Mafrę ratuje golkiper, który wybiegł z bramki i przechwycił piłkę
  • 64' - Nice, nice - skomentował ostatnią akcję swoich zawodników Ricardo Sa Pinto i... słusznie. Warszawiacy ładnie rozgrywali piłkę na małej przestrzeni, Martins w ostatniej fazie dograł do Carlitosa i zabrakło centymetrów, by Hiszpan zabrał się z futbolówkę i znalazł sam na sam z bramkarzem rywali
  • 63' Spalony i od bramki grę wznawia golkiper Mafry. Po chwili to Portugalczycy w podobnej sytuacji
  • 62'
  • 60' Momentami na połowie Legii jest tylko Radosław Cierzniak. Linia defensywna stołecznej drużyny jest ustawiona naprawdę wysoko
  • 60' Nagy uderza zza pola karnego, ale zostaje zablokowany przez przeciwnika. Legioniści nadal mieli piłkę, ale dogranie Kucharczyka w pole karne zostało zablokowane
  • 59' Kolejne aut dla legionistów na wysokości pola karnego. Legioniści często atakują lewą flanką
  • 57' Gra się nieco zaostrzyła. Nagy przez moment leżał na boisku, Szymański próbował ostrzej odebrać piłkę. Sędzia jednak nie reaguje
  • 57' Mafra na chwilę oddaliła zagrożenie, ale piłka trafiła do Agry. Portugalczyk zagrał przez całe boisko do Szymańskiego, ale niecelnie
  • 56' Rzut rożny dla Legii
  • 56' Hlousek zagrywa długa piłkę do Nagya, ten walczył o futbolówkę pod polem karnym i ostatecznie mistrzowie Polski wznawiają grę od autu
  • 54' Były piłkarz Olympiakosu nieco kuleje, ale podnosi się z murawy i kontynuuje grę
  • 54' Portugalski pomocnik legionistów musi zostać opatrzony przez medyków
  • 53' Martins pada w polu karnym, zwija się z bólu, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o rzucie karnym. Trener Sa Pinto dość emocjonalnie rozmawia o tej sytuacji z arbitrem liniowym
  • 53' Znowu groźnie! Kucharczyk dośrodkował, bramkarz rywali nieco zaskoczony, ale ostatecznie interweniuje skutecznie
  • 52' Drugą połowę znacznie lepiej rozpoczęli legioniści, którzy potrafią groźniej atakować. Mafra zepchnięta na ten moment do głębokiej defensywy
  • 51' Ładna akcja legionistów: Szymański uruchomił Agrę, ten dośrodkowywał płasko w pole karne, ale w ostatniej chwili stoper rywali wybił piłkę. Korner dla warszawiaków - dogrywać będzie Agra
  • 50' Warto odnotować, że w ekipie rywali zmieniła się większość składu. Identyfikacja jest jednak utrudniona, gdyż Mafra gra bez numerów na koszulkach :)
  • 50' Szymański uderza zza pola karnego i zmusza bramkarza do dużego wysiłku. Legioniści wciąż przy piłce
  • 49' Faul przeciwników na połowie Legii i sędzia przerywa grę
  • 47' Legioniści od razu przenieśli grę na połowę przeciwników, Remy dostał piłkę w polu karnym, uderzył od razu, bez namysłu i piłka ponownie obija konstrukcję bramki
  • 46' W składzie Legii dwie zmiany - Carlitos zastąpił Kulenovicia, a Agra Vesovicia
  • 46' Zaczynamy drugą połowę
  • 45+1' Koniec I połowy. Do przerwy mamy remis 1:1 po golach Remy'ego oraz Silvy
  • 45' Dogranie w pole karne, Mafra starała się wymienić kilka podań, ale ostatnie kończy się złapaniem jednego z rywali na pozycji spalonej
  • 44' Tanque ponownie stworzył zagrożenie w polu karnym legionistów. Remy był jednak na posterunku i wybił piłkę na róg
  • 44' Nieco chaosu w grze defensywnej legionistów. Wybicie piłki na wydmy może pozwolić zewrzeć szyki obronne i od nowa ustawić linię
  • 41' Uderzenie w sam środek bramki - Cierzniak pewnie łapie piłkę
  • 41' Faul przed polem karnym - Tanque upada, sędzie gwiżdże i przeciwnicy mają rzut wolny na skraju "szesnastki"
  • 40' Gra się nieco uspokoiła, toczy się głownie w środku pola i jedynie momentami któraś z ekip przyśpiesza tempo
  • 38' Dośrodkowanie zbyt mocne, piłkę przejmują przeciwnicy
  • 38' Kolejny stały fragment gry legionistów - z rzutu wolnego piłkę będzie dośrodkowywał Szymański
  • 37' Ból zażegnany, sędzia może biegać, a problemy ze stawem skokowym chyba przeminęły u arbitra. Piłkarze mogli w tym czasie napić się wody
  • 35' Chwila przerwy. Sędzia leży na murawie, opatrywany przez lekarzy... ;). Uraz wygląda dość poważnie
  • 34' Wyrównanie dodało nieco wiatru w skrzydła piłkarzy z Portugalii. Silva ponownie starał się rozruszać gospodarzy, ale dobrze w defensywie zachował się Remy
  • 32' Rywale szybko zaatakowali, Silva znalazł się pod polem karnym i oddał mocny strzał, który wpadł przy słupku. Cierzniak nie mógł wiele zrobić
  • 32' 1:1 - Flavio Silva
  • 30' Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, Remy uwolnił się spod opieki przeciwników i posłał piłkę do siatki! To trzeci gol Francuza w trakcie zimowych przygotowań
  • 30' 1:0! William Remy!
  • 29' Szymański do Kucharczyka, który ponownie pełni dziś rolę obrońcy, i legioniści mają kolejny rzut rożny
  • 27' W krótkim odstępie czasu, obie ekipy błyskawicznie traciły piłkę. Ostatecznie od autu wznawia grę Mafra, a po chwili Vesović fauluje przeciwnika i musi wysłuchać słownego upomnienia
  • 26' Pedro Ferreira zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale futbolówkę bez większych kłopotów łapie Radosław Cierzniak
  • 25' Żadna drużynie nie jest w stanie póki co zdobyć dużej przewagi. Obie ekipy próbują za to jak najdłużej utrzymywać się przy piłce
  • 24' Kulenović uderza z odległości 16 metrów, mocne uderzenie i... słupek. Było bardzo blisko pierwszego gola!
  • 23' Vesović fauluje przeciwnika na środku boiska. Mafra błyskawicznie wznawia grę i buduje akcję od defensywy
  • 22' Było bardzo groźnie! Po stracie Nagya, rywale ruszyli z akcją, Tanque minął nawet Cierzniaka, ale zbyt lekko uderzył i piłkę z linii bramkowej wybił Vesović
  • 21' Spotkanie miało być transmitowane za pośrednictwem kanału Youtube, decyzja trenera sprawiła jednak, że tak nie będzie. Ricardo Sa Pinto zabronił pokazywania sparingu
  • 19' Próba bezpośredniego ataku przeciwników. Piłka z własnej połowy poszybowała do Silvy, ale ten zbyt szybko wybiegł i został złapany na pozycji spalonej
  • 19' Krótkie rozegranie, dośrodkowanie w pole karne, ale Kulenović czujny we własnym polu karny - piłka wybita daleko poza nie
  • 18' Nagy szybko przecina dośrodkowanie i powtórka - rywale dośrodkowują z narożnika
  • 17' Przebudzili się goście, którzy ruszyli lewą stroną. Mafra doszła pod pole karne, ale wywalczyła tylko rzut rożny
  • 16' Szymański dobrze dośrodkował w pole karne, piłka przeszła po głowach legionistów, ale zabrakło kilku centymetrów, by któryś z nich oddał strzał
  • 16' Kolejny korner dla Legii - w tym aspekcie warszawiacy zdecydowanie dominują nad przeciwnikami
  • 15' Ładna akcja Legii, wręcz wedle schematu. Mistrzowie Polski rozegrali piłkę w defensywie, przerzucili ciężar gry z prawej na lewej strony, a Hlousek podłączył się do ofensywy. Czech dośrodkował w pole karne, najwyżej w powietrzu wyskoczył Kulenović, ale jego piłka po jego uderzeniu głową poszybowała obok słupka
  • 13' Gra obu drużyn jest póki co nieco rwana, pojawia się chaos, brakuje składnych akcji
  • 11' Krótkie rozegranie rzutu wolnego kończy się zablokowanym dośrodkowaniem Kucharczyka. Wciąż przy piłce są piłkarze Legii
  • 11' Martins wrzucił, Soares wybił głową i róg
  • 10' Legia zaczyna przejmować inicjatywę. Kolejna akcja warszawiaków i kolejny faul rywali na wysokości pola karnego. Tym razem "Wojskowi" mają okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego z lewej strony boiska
  • 9' Kucharczyk do Vesovicia na prawej stronie, ale zabrakło dokładności i Raphael Cruz wznawia grę od bramki
  • 8' Piłka dochodziła w kierunku bramki, była mocno uderzona, ale arbiter dopatrzył się faulu legionistów w ofensywie
  • 8' Piłka ponownie wybita z pola karnego, powalczył o nią Kucharczyk, który podłączył się do ataku i legioniści mają następną okazję do dośrodkowania - tym razem Szymański
  • 7' Akca Vesovicia i legioniści mają kolejny rzut rożny. Jeszcze raz miejsce w narożniku zajął Martins
  • 7' Martins kopnął piłkę w pole karne z narożnika, ale lepiej w powietrzu zachował się Soares, który zażegnał zagrożenie pod bramką Mafry
  • 5' Pierwsza akcja mistrzów Polski i mamy rzut rożny
  • 4' Na razie przy piłce goście z Mafry, choć w ich poczynaniach widać sporo niedokładności
  • 2' Rywale starają się spokojnie rozegrać piłkę, ale mistrzowie Polski stosują wysoki pressing. Na razie Portugalczycy przedarli się na połowę "Wojskowych"