89'
  • 90+4'
    Szymański szukał Radovicia, ale młody pomocnik nie znalazł Serba
  • 90+4'
    Koniec! Legia Warszawa wygrywa w Lubinie z Zagłębiem 3:1 po golach Moulina, Dąbrowskiego oraz Szymańskiego! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Radović popędził skrzydłem, wycofał do Moulina, lecz Kubicki uratował zespół przed stratą gola
  • 90+2'
    Jagiełlo zagrał do Woźniaka na lewą stronę, ten płasko dośrodkował, ale piłka padła łupem Malarza
  • 90+1'
    Lubinianie chcą jeszcze strzelić gola kontaktowego, ale warszawiacy wzorcowo blokują dostęp do własnej bramki
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Żółty kartonik dla Todorovskiego za niesportowe zachowanie
  • 89'
    Vadis wpadł w pole karne i w pełnym biegu podał do Szymańskiego. "Seba" odwrócił się i wpakował futbolówkę do siatki! Brawo!
  • 88'
    Vadis na krótko rozegrał rzut rożny, legioniści nie spieszą się, a do końca pozostało niewiele
  • 88'
    Gol Sebastiana Szymańskiego!
  • 87'
    Kontra Legii, Radović został jednak powstrzymany przez rywala. Centra Starzyńskiego w pole karne, Nespor do końca był jednak pilnowany przez Jędrzejczyka
  • 85'
    Jagiełlo zmienia Piątka, natomiast Vlasko wchodzi za Janoszkę
  • 84'
    Szymański bezpardonowo sfaulowany przez Nespora
  • 84'
    Jodłowiec za Hamalainena
  • 83'
    Gol! Dąbrowski! Hamalainen najpierw kropnął w poprzeczkę, a stoper Legii dobił jego uderzenie. Obrońca nie cieszył się po trafieniu, a następnie włożył piłkę pod koszulkę
  • 81'
    Jędrzejczyk do Moulina, ten dośrodkował w kierunku Hlouska, lecz Janoszka musnął piłkę głową. Korner dla gości
  • 80'
    Vadis złapany na ofsajdzie
  • 80'
    Szymański wchodzi, Guilherme schodzi
  • 79'
    Kolejna centra Starzyńskiego, Nespor agresywnie ruszył na piłkę, znów było piekielnie groźnie. Trzeba na to uważać
  • 78'
    Nespor dobrze utrzymał się przy piłce, następnie Todorovski miękko dośrodkował, jednak legioniści dali radę w obronie. Goście wyszli z kontratakiem, Odjidja-Ofoe wymanewrował dwóch przeciwników, podał do Radovicia, Serb spojrzał, ale był w trudnej sytuacji i na wślizgu uderzył tuż obok dalszego słupka
  • 77'
    Cotra próbował zagrać do Woźniaka, ale Jędrzejczyk. "Miedziowi" naprawili jednak swój błąd, lecz nie zdobyli żadnej korzyści z tej sytuacji
  • 75'
    Dośrodkowanie Vadisa wybite przez Todorovskiego, lubinianie mogli szybko wykorzystać przewagę liczebną, lecz zabrakło im chłodnej głowy
  • 74'
    Spotkanie nabiera rumieńców. Zagłębie naciska, ale z tonu nie spuszcza stołeczny klub
  • 73'
    Centra Starzyńskiego, Todorovski głową pokonał Malarza, ale... defensor Zagłębia był na spalonym! Co za mecz!
  • 73'
    Żółta kartka dla Janoszki
  • 72'
    Hlousek nieprzepisowo powstrzymał Woźniaka, za co otrzymał żółtą kartkę
  • 70'
    Uderzenie Todorovskiego z dalszej odległości, ale strzał Macedończyka pozostawił sporo do życzenia
  • 69'
    Moulin długim podaniem włączył Jędrzejczyka, reprezentant Polski wpadł w "szesnastkę", lecz pomógł sobie ręką po kontakcie z Guldanem
  • 68'
    Wrzutka Starzyńskiego po rzucie rożnym, piłka zmierzała do brami Malarza, lecz golkiper mistrzów Polski sparował futbolówkę. Legioniści mogą odetchnąć z ulgą
  • 67'
    Radović kapitalnie wypuścił Guilherme, ale Brazylijczyk zmarnował okazję, a mógł uruchomić partnerów po drugiej stronie boiska
  • 66'
    Hlousek już pobiegł za akcją i szukał Radovicia, ale Czech zagrał źle
  • 65'
    Kubicki chciał przedrzeć się i wbiec w pole karne, ale Dąbrowski mu na to nie pozwolił
  • 64'
    Korner dla Legii wywalczony przez Hlouska. Vadis sprytnie wycofał bezpośrednio do Moulina, ale strzał Francuza był daleki od ideału
  • 64'
    Brak porozumienia na linii Starzyński-Janoszka i Malarz może wznowić grę
  • 63'
    Moulin zagrał do Hamalainena. Fin dośrodkował, Guldan stracił piłkę, która spadła pod nogi Guilherme. Brazylijczyk, tak jak w pierwszej połowie, nie dokręcił jednak futbolówki
  • 62'
    Cotra posłał dokładne podanie do Nespora, lecz Czech został złapany na pozycji spalonej, był wyżej od Dąbrowskiego
  • 61'
    Teraz Moulin sfaulował Janoszkę
  • 60'
    Centra Starzyńskiego, Guldan wyszedł w tempo, umieścił futbolówkę w siatce, ale... był na pozycji spalonej
  • 60'
    Gra w drugiej odsłonie nieco się zaostrzyła, oba zespoły walczą o pełną pulę
  • 59'
    Zagłębie ruszyło za ciosem, po chwili napomniany kartonikiem został Guilherme. Rzut wolny dla "Miedziowych"
  • 58'
    Nespor nieprzepisowo powstrzymany przez Kopczyńskiego na połowie "Wojskowych"
  • 57'
    Dośrodkowanie Starzyńskiego minęło wielu piłkarzy, lecz spadło na głowę Woźniaka, który był niepilnowany i pokonał bezradnego Malarza
  • 56'
    Jędrzejczyk pobiegł do przodu i chciał podać do Guilherme, ale rywal znakomicie to przeczytał. Następnie Starzyński wyśmienicie wypatrzył Janoszkę, lecz będzie tylko korner
  • 56'
    Mamy remis. Woźniak
  • 54'
    Hamalainen zgarnął piłkę spod nóg oponenta, ale akcja momentalnie zwolniła. Po chwili jednak wydawało się, iż Guilherme zrobił trochę wiatru na skrzydle, lecz wyszedł z futbolówką poza linię boczną
  • 53'
    Faul Piątka na rozpędzonym Kopczyńskim. Legioniści wcześniej dobrze popracowali w obronie
  • 52'
    Jędrzejczyk chciał posłać piłkę na Radovicia, ale Guldan skutecznie przeciął to podanie. Lubinianie mogli zagrozić bramce Malarzowi, jednak Kopczyński faulem zwolnił akcję rywali
  • 50'
    Radović, w walce o piłkę, sfaulował Todorovskiego. Prawy defensor zwija się z bólu, arbiter główny słownie upomniał jednak Nespora oraz "Rado"
  • 49'
    Dośrodkowanie Guilherme w pole karne do rogu, Dąbrowski wyskoczył i główkował, ale były stoper "Miedziowych" nie wpisał się na listę strzelców
  • 48'
    Uderzenie głową Guldana po centrze Starzyńskiego, ale piłka poszybowała nad bramką Malarza
  • 48'
    Bezpardonowy atak Cotry na Guilherme. Brazylijczyk odczuł to, ale kontynuuje grę
  • 47'
    Dośrodkowanie Centry z lewej flanki, Nespor znalazł się w dogodnej sytuacji, lecz nie poradził sobie i stracił futbolówkę
  • 46'
    Vadis próbował na przebój przejść przez defensywę Zagłębia, ale został zatrzymany na skraju pola karnego
  • 45+16'
    Obie ekipy już na boisku
  • 45+16'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 po golu Moulina. Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    Rzut rożny dla gospodarzy tuż przed przerwą. Centra Starzyńskiego, rywal głową próbował pokonać Malarza, lecz golkiper Legii wspiął się na wyżyny swoich umiejętności
  • 45'
    Pazdan długim podaniem szukał Radovicia, lecz Maderę zaasekurował Guldan i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 44'
    Hamalainen posłał piłkę do Guilherme, a Brazylijczyk efektownie chciał minąć Cotrę i wpaść w pole karne, ale zostało mu to uniemożliwione. Lewy defensor Zagłębia nie dał się ograć
  • 42'
    Legioniści mają przewagę nad lubinianami, grają kombinacyjnie, przez co gospodarze muszą się natrudzić, aby przerywać akcje "Wojskowych"
  • 41'
    Prostopadłe podanie Vadisa do Guilherme. Następnie przewagę starali się zrobi Radović wespół z "Jędzą", ale ten drugi zagrał niecelnie
  • 39'
    Kolejna kontra Legii. Vadis posłał futbolówkę do Hamalainena, Fin wycofał do Radovicia. Później Odjidja-Ofoe chciał miękko wpuścić Jędrzejczyka, ale boczny defensor nie dobiegł do futbolówki
  • 37'
    Moulin zagrał do wybiegającego Vadisa, który wpadł w "szesnastkę", minął Polacka i podał wzdłuż bramki do Moulina, który tylko dopełnił formalności
  • 36'
    Warszawiacy pozwalają miejscowym na rozgrywanie piłki na ich połowie i starają się kasowac w zarodku ich akcje. Na strzał z dystansu po upływie kilkunastu sekund zdecydował się Janoszka, ale Malarz spokojnie złapał piłkę
  • 36'
    Gol! Moulin
  • 33'
    Kopczyński czubkiem buta podał do Hamalainena, ale Fin nie uporał się z przeciwnikiem
  • 31'
    Stały fragment egzekwował Odjidja-Ofoe. Skupiony Belg posłał futbolówkę nad murem, ale w kluczowym momencie nie spadła i poszybowała zbyt wysoko
  • 30'
    Pazdan przerzucił piłkę do Odjidji-Ofoe na prawej stronie. Jędrzejczyk włączył się w akcje ofensywną, zacentrował, ale lubinianie wybijają tę centrę
  • 30'
    Moulin sfaulowany tuż przed polem karnym i będzie próba na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego
  • 29'
    Zagłębie! Gospodarze ruszyli z kontrą, po dośrodkowaniu w pole karne Hlousek podał piłkę wprost pod nogi Piątka. Pomocnik uderzył w Malarza, który wypluł futbolówkę, do której dobiegł Wożniak. Skrzydłowy spojrzał, ale huknął ponad poprzeczką
  • 28'
    Ależ było blisko. Radović otrzymał podanie z głębi pola, nawinął Maderę i zagrał wzdłuż bramki. Wślizgiem wpakować piłkę do siatki chciał Vadis, ale Belg nie trafił w futbolówkę
  • 26'
    Hamalainen fenomenalnie zagrał do Vadisa, który dynamicznie wpadł w pole karne, Belg wycofał futbolówkę wzdłuż "szesnastki", lecz nie dopadła ona do żadnego z partnerów. Z dystansu uderzył jednak Kopczyński, ale piłka została zablokowana. Zagłębie chciało zaskoczyć warszawiaków. Starzyński pobiegł i nieprzyjemnie kropnął, ale na szczęście Malarz nie musiał interweniować
  • 24'
    Odjidja-Ofoe minął czterech zawodników i gdy miał zamiar rozpędzić się w środku pola, Janoszka nieprzepisowo go zatrzymał
  • 23'
    Guldan, będąc po presją, wybił piłkę, do której dobiegł Vadis. Pomocnik zszedł do lewej nogi i soczyście huknął, ale do celu trochę zabrakło
  • 22'
    Faul Moulina na Janoszce
  • 22'
    Woźniak wygrał górną piłkę, ale Hlousek zażegnał niebezpieczeństwo
  • 21'
    Mistrzowie Polski przebywali teraz przez chwilę na połowie gospodarzy, ale brakowało im pomysłu, lubinianie są ściśnięci i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele. Następnie Janoszka dopadł do futbolówki, ten kropnął z dystansu, ale piłka minimalnie przeleciała obok słupka
  • 19'
    Kopczyński, przy zagraniu piłki do Hlouska, poślizgnął się, przez co Czech musiał się cofnąć i akcja spaliła na panewce
  • 18'
    Błąd w przyjęciu piłki Janoszki. Aut dla "Wojskowych" na wysokości połowy boiska
  • 17'
    Cotra próbował podać do Starzyńskiego, który przepuścił piłkę, lecz jego zamiary przeczytał Jędrzejczyk
  • 16'
    Radović zszedł do środka, wymanewrował Janoszkę i technicznie uderzył, ale Polacek końcami pa,ców zbił piłkę na korner. Po rzucie różnym Pazdan znalazł się w dogodnej sytuacji, uderzył futbolówkę głową, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką
  • 15'
    Guilherme świetnie uruchomił Vadisa. Belg zacentrował z prawej strony, ale Madera przytomnie przeciął dośrodkowanie. Warszawiacy mogli jeszcze zagrozić Polackowi, lecz "Miedziowi" wyszli z opresji i próbowali wyprowadzić błyskawiczną kontrę, jednak Malarz był na posterunku
  • 13'
    Na razie spokojne tempo meczu w Lubinie. Obie drużyny małymi krokami konstruują okazje
  • 11'
    Pazdan wyprzedził przeciwnika i szybko posłał piłkę do przodu. Po chwili Odjidji-Ofoe zagrał na prawo do Guilherme. Brazylijczyk wtargnął w "szesnastkę", miał sporo czasu i miejsca, ale fatalnie spudłował. Piłka przeleciała obok słupka
  • 9'
    Guilherme efektywnie uporał się z Cotrą, a następnie Radović został sfaulowany i będzie rzut wolny
  • 8'
    Korner dla miejscowych po niepewnej interwencji Malarza. Starzyński wespół z Janoszką próbowali oszukać gości, lecz dobrze popracował w defensywie "Gui"
  • 8'
    Moulin dalekim przerzutem szukał Radovicia, ale obaj zawodnicy nie zrozumieli się
  • 7'
    Vadis kapitalnie wykorzystał błąd Guldana, zagrał piętką do Guilherme. Brazylijczyk szybko zagrał do Radovicia. Kapitan płasko podanie do "Hamy", ale Fin nie opanował futbolówki
  • 5'
    Hamalainen chciał nieco rozciągnąć grę, ale nastrzelił Kubickiego i gospodarze wyszli z akcją. Dośrodkowanie w pole karne posłał Woźniak, ale Malarz pewnie wyszedł z bramki i złapał piłkę
  • 4'
    Janoszka wyszukał Nespora, Czech przyjął sobie piłkę, ale napastnik "Miedziowych" był na spalonym
  • 3'
    Zagłębie nacisnęło Legią na jej połowie, ale warszawiacy byli czujni i w efekcie Pazdan wybił futbolówkę. Legioniści wyszli z kontrą, ale Guilherme zagubił się i stracił piłkę, gdy został otoczony przez rywali
  • 2'
    Todorovski wyrzucił piłkę z autu, Woźniak głową szukał będącego na skraju "szesnastki" Piątka, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 1'
    Radović podał na krótko do Moulina, a Francuz chciał szybko uruchomić Hamalainena na lewej flance. Podanie było jednak mocno niedokładne
  • 0
    Gramy! Rozpoczęło Zagłębie
  • 0
    Obie drużyny już na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Co ciekawe, piątkowe spotkanie z "Miedziowymi" będzie dla Miroslava Radovicia 244. meczem w Ekstraklasie. Serb zatem dzisiaj, wyprzedzi Pavola Stano i zostanie rekordzistą ligi
  • 0
    Witamy! Już za godzinę rozpocznie się spotkanie 24. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem a Legią
  • 0
    Skład mistrzów Polski wygląda następująco: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Moulin, Kopczyński - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Hamalainen - Radović
Zagłębie LubinLegia Warszawa

56' Arkadiusz Woźniak

56'
59'

59' Guilherme

71'

73' Łukasz Janoszka

73'

84' Martin Nespor

84'

89' Aleksandar Todorovski