Koniec meczu. Na inaugurację ligowego sezonu remisujemy z Jagiellonią 1:1.
  • 90+1'
    Z dystansu Rafał Grzyb, na szczęście ponad bramką. Doliczone trzy minuty.
  • 89'
    Znów fantastycznie Malarz i korner dla gości. Będzie nerwowo, nasza obrona bardzo zagubiona.
  • 87'
    Czerwona kartka dla Aleksandrowa! Bardzo dziwna decyzja sędziego...
  • 83'
    Kartka również dla Ondreja Dudy.
  • 83'
    Ostatnia zmiana w tym meczu - Mystkowski zastępuje Frankowskiego.
  • 82'
    Faulowany w środku pola Francuz i kartką ukarany Grzyb.
  • 79'
    Z powrotem przenosimy się pod bramkę Jagiellonii - ruleta Ondreja Dudy i niewiele zabrakło, aby po minięciu trzech obrońców dał Legii prowadzenie! Zapowiada się ciekawa końcówka.
  • 79'
    Moulin! Tuż obok słupka po płaskim strzale z 20 metrów.
  • 79'
    Świderski za Cernycha.
  • 77'
    Piłka już po drugiej stronie boiska i rzut rożny dla gości.
  • 76'
    Kolejne dobre dośrodkowanie rozpędzonego Kucharczyka i korner dla stołecznych.
  • 74'
    Bereszyński może nie dograć tego meczu do końca, kilka razy został solidnie sponiewierany.
  • 73'
    Ostatnia zmiana w Legii - Ondrej Duda zastępuje Aleksandara Prijovicia.
  • 70'
    Nikooo! To powinna być bramka! Świetnie z kontrą ruszył Kucharczyk, dograł do będącego sam na sam Nikolicia, ale piłka zatrzymała się między nogami Kelemena.
  • 67'
    Jagiellonia coraz odważniej, przed momentem przyjezdni domagali się rzutu karnego.
  • 64'
    Z dystansu po indywidualnej akcji uderzał Góralski - nad bramką.
  • 62'
    Żółta kartka dla Górskiego za brzydki faul na Bereszyńskim.
  • 60'
    Na zmianę decyduje się również Besnik Hasi - Nikolić w miejsce Kopczyńskiego.
  • 59'
    Ależ interwencja Malarza po główce jednego z rywali! Arek zbija piłkę na poprzeczkę i ratuje nas przed utratą gola.
  • 58'
    Zmiana w drużynie gości - schodzi Mackiewicz, na boisku Maciej Górski.
  • 57'
    Cernych wykorzystał potknięcie Rzeźniczaka, znalazł się sam na sam z Malarzem i technicznym strzałem pokonał naszego golkipera.
  • 56'
    Bramka dla Jagiellonii. 1:1.
  • 55'
    Ładnie z prawej strony Aleksandrow z Kucharczykiem, ten drugi zagrywa w pole karne, piłka trafia pod nogi Prijovicia, ale Serb uderza zbyt lekko, żeby zaskoczyć Kelemena.
  • 51'
    Kontra Jagiellonii i świetnie interweniuje Lewczuk. Rzut rożny.
  • 49'
    Legia nie zamierza poprzestać na jednej bramce, od początku drugiej połowy narzuca swój styl i utrzymuje się przy piłce.
  • 46'
    Legia z jedną zmianą - Tomasz Jodłowiec pojawił się na placu gry w miejsce Guilherme.
  • 45+17'
    Rozpoczynamy drugie 45 minut!
  • 45+1'
    Fantastyczne dośrodkowanie Moulina wprost na głowę Aleksandrowa, a ten bez większych problemów pokonuje Kelemena. Chwilę potem sędzia Marciniak kończy pierwszą połowę. 1:0!!!
  • 45'
    Niewiele dzieje się w końcówce - Legia ma znaczną przewagę, ale nie potrafi tego udokumentować.
  • 45'
    GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!
  • 40'
    Słupek! Główkował Prijović po precyzyjnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Legia w natarciu!
  • 36'
    Ładnie zapowiadała się kontra Legii, ale pospieszył się z podaniem Aleksandrow.
  • 34'
    Z lewej strony próbował Mackiewicz, ale zablokowany przed dobrze dysponowanego dziś Beresia.
  • 31'
    Okres gry w środku pola, wciąż jest dość chaotycznie, obie ekipy z problemami w defensywie.
  • 30'
  • 27'
    Hlousek główką do środka, piłka odbija się od Rzeźniczaka i wychodzi poza linię końcową. Od bramki Kelemen.
  • 27'
    Na strzał z dystansu zdecydował się Moulin, słowacki golkiper nie bez problemu, ale broni strzał rozgrywającego Legii. Wciąż bez bramek.
  • 25'
    W ślady Gui poszedł Bereś, zakręcił trzema obrońcami i wywalczył rzut rożny.
  • 24'
    Ponownie Guilherme, wykłada piłkę do Moulina, a ten uderza prosto w obrońcę. Świetnie gra Brazylijczyk.
  • 23'
    Odważne, indywidualne wejście Guilherme, ale nikt nie zamykał jego dogrania. Widowisko chaotyczne, ale wszyscy mają chęć na trzy punkty.
  • 22'
    Od samego początku przy linii bocznej bardzo aktywni trenerzy Hasi i Probierz.
  • 20'
    Mocna wrzutka Francuza, ale piąstkuje Kelemen. Dobitka Guilherme zablokowana.
  • 19'
    Faulowany rozpędzony Kucharczyk i będzie okazja dla Legii. Do piłki podszedł już Moulin.
  • 18'
    Piłka przenosi się z jednej połowy na drugą, obie drużyny atakują dość odważnie, ale brakuje w tym wszystkim szybkości i dokładności.
  • 15'
    Faulował Bereszyński i stały fragment dla gości. Może być groźnie.
  • 13'
    Ależ okazja Prijovicia! Sytuacyjna piłka od Kopczyńskiego, Serb znalazł się oko w oko z Kelemenem i pomylił się o centymetry!
  • 12'
    Tym razem ładny przerzut do Aleksandrowa, ten prostopadle do wchodzącego w pole karne Guilherme, ale przy Brazylijczyku od razu znalazło się trzech obrońców.
  • 9'
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał Moulin, ale jego wrzutka nie dotarła do żadnego z legionistów.
  • 8'
    Rzeźniczak niedokładnie do Hlouska, szybka kontra Jagiellonii, na szczęście na spalonym Cernych.
  • 5'
    Faulowany Bereszyński i z własnej połowy rozpoczynamy konstruowanie ataku pozycyjnego.
  • 3'
    Ładna akcja gości prawą stroną boiska, ale wyjaśnia sytuację Bereszyński.
  • 2'
    Pierwsza dobra interwencja Lewczuka, który przeciął prostopadłe podanie do Runje.
  • 0
    Pierwszy gwizdek sędziego Marciniaka i rozpoczynamy sezon ligowy przy Łazienkowskiej 3!
  • 0
    Trwa rozgrzewka piłkarzy Legii
  • 0
    Mecz z Jagiellonią zaczniemy w składzie: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Kucharczyk, Guilherme, Aleksandrow - Prijović. Do boju!