56'
69'
90'
  • 90+39'
    Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony z nami czas. Kończymy już naszą relację, którą rozpoczęliśmy w niedzielę. Zapraszamy Was jednak na nasze wszystkie materiały pomeczowe. Puchar jest nasz!
  • 90+37'
    Piłkarze Legii jeszcze raz dziękują fanom za dopinng
  • 90+37'
    Z głośników Stadionu Narodowego leci właśnie piosenka Czesława Niemena: "Sen o Warszawie"
  • 90+35'
    Legioniści schodzą z Pucharem Polski na murawę
  • 90+34'
    Zgłośników stadionu leci piosenka: "You're simply the best"
  • 90+33'
    Wszyscy odebrali już medale
  • 90+33'
    Puchar podnosi pan Lucjan Brychczy!
  • 90+31'
    Kibice Legii skandują imię i nazwisko "Kiciego"
  • 90+30'
    Pierwszy medale od Zbigniewa Bońka odebrał pan Lucjan Brychczy
  • 90+29'
    A teraz złote medale i Puchar Polski odbiorą piłkarze Legii Warszawa
  • 90+27'
    Lechici odbierają srebrne medale. Piłkarze Legii dziękują swoim przeciwnikom za grę
  • 90+26'
    Arbitrzy odbierają pamiątkowe medale za prowadzenie finałowego meczu. Wszyscy sędziowie zostali wygwizdani przez fanów Legii
  • 90+22'
    Za chwilę sympatycy Legii zaczęli skandować imię i nazwisko trenera "Wojskowych"
  • 90+21'
    Piłkarze Legii i sztab szkoleniowy dziękują za doping kibocm
  • 90+21'
    Kibice zaśpiewali z piłkarzami "Warszawę", a następnie krzyknęli: "Puchar już mamy, na mistrza Polski czekamy"
  • 90+17'
    Piłkarze Legii wraz ze sztabem szkoleniowym świętują na murawie zwycięstwo
  • 90+16'
    Legia Warszawa wygrała w finale Pucharu Polski 1:0 z Lechem Poznań. Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Aleksandar Prijović
  • 90+15'
    Hamalainen podał na prawe skrzydło do Aleksandrowowa. Bułgar próbował strzelić, ale piłkę złapał Burić. W tym momencie sędzia zakończył zawody
  • 90+13'
    Jóźwiak otrzymał podanie w polu karnym Legii. Pomocnik próbował strzelić, lecz został zablokowany. Aleksandrow przejął futbolówkę, wybił ją, trafił przy okazji lechitę i warszawiacy będą wykonywać rzut z autu
  • 90+12'
    Kucharczyk pobiegł lewą flanką, wbiegł w pole karne, przewrócił się w nim po starciu z Tettehem, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego
  • 90+10'
    Kucharczyk dośrodkował z lewej flanki. Hamalainen już się składał do strzału, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca Lecha. Korner dla Legii
  • 90+9'
    Jevtić znowu dośrodkował piłkę ze stałego fragmentu gry. Jeden z lechitów oddał strzał głową, lecz było to nieprecyzyjne uderzenie
  • 90+9'
    Burić musiał wybiec poza pole karne, aby wybić piłkę Aleksandrowowi
  • 90+7'
    Arkadiusz Malarz został trafiony racą w nogę. Kibice Lecha zaczęli się cieszyć, jakby ich zespół zdobył bramkę
  • 90+6'
    Jevtić zacentrował w pole karne, lechici na raty uderzali, ale piłka finalnie poleciała nad bramką
  • 90+6'
    Dwie race wylądowały bardzo blisko Malarza, a kibice z Poznania śpiewają: Tak się bawi, tak się bawi Lech Poznań
  • 90+5'
    Aleksandrow faulował Pawłowskiego po lewej stronie boiska
  • 90+4'
    Race co chwile lecą na murawę. Arbiter nakazuje jednak graczom grać
  • 90+2'
    Fani Lecha wciąż rzucają race w stronę Arkadiusza Malarza
  • 90+1'
    Prijović został sfaulowany przez Kamińskiego w pojedynku powietrznym
  • 90+1'
    Hamalainen zmienił Prijovicia
  • 90+1'
    Druga połowa została przedłużona o 12 minut
  • 90+1'
    Jóźwiak zmienił Lovrencsicsa
  • 90'
    Wznowiono grę.
  • 89'
    Fani Lecha znów zaczęli rzucać race na murawę. Znów została przerwana gra
  • 88'
    Jevtić zmienia Kownackiego
  • 88'
    Kolejne race odpalili fani Lecha
  • 87'
    Kibice Legii wywiesili transparent: W konstytucji nowe prawo, puchar zawsze dla ciebie, Warszawo. Fani odpalili też race i zaczęli machać flagami
  • 85'
    Rzut wolny dla Lecha. Kamiński uderzył, piłka trafiła w mur i wylądowała w rękawicach Malarza
  • 83'
    Zmiana w Legii. Aleksandrow zmienia Nikolicia
  • 81'
    Dym powoli unosi się. Sędzia wznowił grę
  • 80'
    Kibice Legii śpiewają piosenkę: "Puchar jest nasz"
  • 79'
    W międzyczasie Gajos zmienił Trałkę
  • 78'
    Kibice Legii na dolnym sektorze trybuny zaprezentowali sektorówkę z panoramą Warszawy
  • 78'
    Fani Lecha wciąż rzucają race na boisko. Ochroniarze nie nadążają ze sprzątaniem
  • 76'
    Fani Lecha rzucają race i petardy na płytę boiska
  • 75'
    Tak padła bramka dla Legii. Warszawski Zlatan :)
  • 74'
    Kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne. Dym przysłonił murawę i sędzia przerwał chwilowo zawody
  • 73'
    Nikolić przegrał pojedynek w polu karnym z Arajuurim
  • 71'
    Guilherme zgarnął piłkę po zamieszaniu w polu karnym po rzucie rożnym. Brazylijczyk zacentrował futbolówkę, a Prijović piętą pokonał Buricia
  • 69'
    Kucharczyk zacentrował piłkę z rzutu rożnego. Futbolówka została wybita, doskoczył do niej Borysiuk, który od razu uderzył. "Wizir" trafił innego lechitę i mamy kolejny rożny
  • 69'
    Gol dla Legii!!!
  • 67'
    Na Stadionie Narodowym pojawiło się 48 563 kibiców
  • 67'
    Guilherme wchodzi w miejsce Dudy
  • 65'
    Legia od kilku minut przebywa na połowie Lecha, lecz nic z tego nie wynika
  • 63'
    Teraz swoją kolejną oprawę prezentują fani Lecha
  • 62'
    "Honorem legionisty, zwycięstwo w walce"
  • 62'
    Jędrzejczyk wrzucił piłkę z autu w pole karne, ale w pojedynku powietrznym Prijović faulował rywala
  • 58'
    Kibice Legii prezentują kolejną oprawę
  • 57'
    Trałka nieprzepisowo zatrzymał Dudę. Żółta kartka dla kapitana Lecha
  • 56'
    Lovrencsics razem z Linettym na krótko rozegrali rzut rożny. Skrzydłowy Lecha minął jednego legionistę i próbował oddać strzał, ale posłał piłkę obok słupka
  • 55'
    Dobrze to wyglądało!
  • 52'
    Linetty zacentrował z prawej flanki. Lovrencsics oddał strzał, ale Malarz skrócił kąt rywalowi i zażegnał niebiezpieczeństwo
  • 51'
    Prijović dośrodkował z lewego skrzydła do Dudy. Słowak nie zdołał oddać strzału, ale piłka wylądowała pod nogami Nikolicia. "Niko" złożył się do uderzenia, ale zamiast w futbolówkę trafił w rywala
  • 49'
    Linetty starł się z Pazdanem. Po przerwanej grze, obaj zawodnicy miei jeszcze sobie coś do powiedzenia. Do przepychanki włączyli się pozostali gracze, ale nad wszystkim w końcu zapanował arbiter
  • 48'
    Nikolić próbował wykorzystać nieporozumienie między dwoma stoperami Lecha. W porę jednak ocknął się Arajuuri, który głową zagrał piłkę do Buricia
  • 47'
    Legia wyprowadzała kontrę, ale Borysiuk niedokładnie podał do Dudy i tak został przerwany
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą połowę
  • 45+18'
    Piłkarze Legii wracają na boisko
  • 45+18'
    Na murawie obecni są również lechici
  • 45+15'
    Kolejne zdjęcia
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Jak na razie tablica świetlna wyników pokazyje wynik 0:0
  • 43'
    Jodłowiec uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od nóg obrońców, trafiła do Dudy, który momentalnie podał do Prijovicia. "Prijo" strzelił, ale zrobił to nieprecyzyjnie
  • 42'
    Pawłowski sfaulował Jędrzejczyka na wysokości pola karnego. Arbiter ukarał zawodnika Lecha
  • 41'
    Linetty biegł za piłką zagraną przez Kędziorę. Pomocnik zdołał dośrodkować, ale podanie nie znalazło adresata
  • 39'
    Prijović minął dwóch zawodników na lewym skrzydle. "Prijo" zszedł do środka, piłka mu jednak trochę odskoczyła i napastnik sfaulował Tetteha
  • 37'
    Nikolić podał długą piłkę do wbiegającego w pole karne Jodłowca. Futbolówkę wybił na aut jednak Arajuuri
  • 35'
    Nikolić popędził za piłką lewym skrzydłem, ale reprezentant Węgier znajdował się na ofsajdzie
  • 33'
    Trałka wypuścił Kownackiego. Napastnik Lecha pędził sam na bramkę Malarza, ale w pewnym momencie dogonił go Pazdan. "Pazdek" nie dość, że zatrzymał lechitę i wybił mu futbolówkę, to jeszcze sprawił, iż Legia rozpocznie z piątego metra
  • 33'
    Pawłowski minął Borysiuka. Skrzydłowy Lecha składał się do strzału, ale "Wizir" nie odpuścił i wygarnął mu futbolówkę
  • 31'
    Duda odebrał piłkę Tettehowi i od razu oddał ją Kucharczykowi. "Kuchy" podał do Nikolicia, który próbował dośrodkować. Futbolówka wylądowała jednak pod nogami poznaniaków
  • 29'
    Kontra legionistów została przerwana przez Tetteha
  • 28'
    Kucharczyk zacentrował piłkę w pole karne. Kamiński próbował wybić futbolówkę, ale zrobił to na tyle nieudolnie, iż wyleciała ona na rzut rożny
  • 25'
    Legia jest częściej w posiadaniu piłki, ale na razie nie potrafi przebić się przez zasieki obronne rywala
  • 24'
  • 22'
    Lechici starają się zabrać legionistom piłkę w środkowej strefie boiska. Na szczęście piłkarze Stanisława Czerczesowa odpowiednio się asekurują i Lech nie wyprowadził w ten sposób jeszcze żadnej kontry
  • 20'
    Obserwujemy sporo walki o piłkę w środkowej strefie boiska
  • 19'
    Duda świetnie podał do Nikolicia. Napastnik Legii źle jednak przyjął piłkę, dlatego wycofał ją do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii w polu karnym został otoczony przez czterech rywali i nie miał jak oddać czystego strzału
  • 17'
    Zdjęcie Stadionu Narodowego podczas prezentacji opraw
  • 16'
    Trałka i Tetteh nieprzepisowo zatrzymywali Dudę
  • 15'
    Zamieszanie w polu karnym Legii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jeden z lechitów uderzył, ale posłał futbolówkę w trybuny
  • 14'
    Pawłowski podał do Lovrencsicsa. Niekryty skrzydłowy wbiegł w pole karne, próbował uderzyć, ale w ostatniej chwili zablokował go Pazdan
  • 13'
    Kędziora minął Pazdana, zszedł do środka i szukał miejsca do strzału. Całą akcję przerwał Borysiuk. Korner dla Lecha
  • 11'
    Oprawa Legii
  • 11'
    Nikolić zdecydował się na strzał z dystansu. Piłkę nie bez trudu sparował Burić. Korner dla "Wojskowych"
  • 8'
    Pawłowski przerzucił piłkę do Lovrencsicsa, ale ten nie opanował futbolówki i przejął ją Malarz
  • 6'
    Kucharczyk zdecydował się na strzał z miejsca, gdzie strzelił gola wcześniej Cracovii. Skrzydłowy Legii tym razem posłał futbolówkę daleko od słupka
  • 5'
    Malarz wypiąstkował piłkę zacentrowaną z rzutu wolnego. Futbolówka wylądowała pod nogami Pawłowskiego, który zdecydował się na strzał. Lechita trafił jednak w słupek
  • 4'
    Kownacki został sfaulowany na połowie Legii
  • 2'
    Kucharczyk podał do Nikolicia. "Niko" starał się opanować futbolówkę, ale piłka przekroczyła linię końcową boiska
  • 1'
    Rzut wolny dla legionistów z prawej strony boiska. Piłkę wybili lechici na korner
  • 0
  • 0
    Poniedziałek 15:58 - Kibice Legii i Lecha zaprezentowali swoje oprawy i odpalili środki pirotechniczne
  • 0
    Poniedziałek 14:47 - W rezerwach pozostają: Kotorowski, Wołkow, Jevtić, Gajos, Ceesay, Wilusz, Jóźwiak
  • 0
    Poniedziałek 14:45 - Znamy skład Lecha: Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar - Trałka, Tetteh - Lovrencsics, Linetty, Pawłowski - Kownacki
  • 0
    Poniedziałek, 14:34 - Tak wygląda obecnie Stadion Narodowy
  • 0
    Poniedziałek 14:33 - W rezerwie pozostają: Cierzniak, Bereszyński, Brzyski, Vranjes, Guilherme, Aleksandrow, Hamalainen
  • 0
    Poniedziałek 14:32 - Znamy już skład Legii: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Duda, Borysiuk, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijović, Nikolić
  • 0
  • 0
    Poniedziałek, 13:01 - Tutaj z innej perspektywy ;)
  • 0
    Poniedziałek, 12:58 - Kibice szykują się do wymarszu na Narodowy!
  • 0
    Poniedziałek, 12:30 - 3,5 godziny do meczu!
  • 0
    Poniedziałek 12:22 - Dużo dobrego do zespołu Legii wniósł Stanisław Czerczesow. Po jednych z ostatnich meczów Kucharczyk mówił, że pracują bardzo ciężko. Było to widać chociażby w konfrontacji z Cracovią, w której sposób poruszania warszawiaków wywierał na mnie wrażenie. Imponujące jest również to, że wszyscy poza Nikoliciem i Prijoviciem wracają walczyć o odbiór piłki do defensywy. Nie wiem co się stało w Lubinie. Uwierzyli w spokojne zwycięstwo? Bez charyzmy i charakteru nie da się odnosić sukcesów, nawet mając fantastycznych grajków - uważa Jarosław Araszkiewicz w rozmowie z Legia.Net.
  • 0
    Poniedziałek, 11:40
  • 0
    Poniedziałek 11:30 - Na PGE Narodowym trwa obecnie dziecięcy "Puchar Tymbarku". Za nami już finały w kategorii do 10 lat. Teraz trwają spotkania U-12. Transmisje z tego wydarzenia można oglądać na żywo na Facebook'u "Łączy nas Piłka".
  • 0
    Niedziela 23:59 - Dziennikarze z Warszawy przegrali z rywalami z Wielkopolski po rzutach karnych w wieczornym meczu, który odbył się na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Najpierw to przeciwnicy prowadzili 2:0, ale gospodarze po dwóch trafieniach Mateusza Skwierawskiego z "WP" wyrównali. Taki rezultat utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra (2x30 minut). Doszło do rzutów karnych, w których poznaniacy wygrali 4:3. Ze stołecznej strony pomylili się Jan Szurek (Legia.Net) oraz Seweryn Dmowski (Legia Warszawa). Nieskuteczną "jedenastkę" w ekipie z Poznania wykonał z kolei Damian Smyk (GW). Atmosfera była ciekawa - walki nie brakowało, a emocje były w dużej ilości. Jedno jest pewne - to było fajne spotkanie!
  • 0
    Niedziela 23:55 - W poniedziałek pod sklepem "Żyleta" przy Łazienkowskiej 3 od godziny 11:30 będzie można jeszcze kupić okolicznościowe koszulki na finał Pucharu Polski. Zapraszamy!
  • 0
  • 0
    Niedziela 19:58 - Piast Gliwice w Ekstraklasie pokonał 2:1 Pogoń Szczecin. Oznacza to, że drużyna ze Śląska zrównała się punktami z Legią. "Wojskowi" i "Piastunki" mają po 37 "oczek". Już za tydzień o godzinie 18:00 obie zainteresowane ekipy zmierzą się ze sobą przy Łazienkowskiej.
  • 0
    Niedziela, 19:53: Dobra informacja z sekcji koszykówki. Na razie same odpowiednie informacje przed finałem Pucharu Polski. Oby piłkarze też jutro mogli świętować.
  • 0
    Niedziela, 19:49 - Coś w tym jest ;).
  • 0
    Niedziela, 18:32 - Świetnie wygląda okolica gdzie w poniedziałek Legia i Lech powalczą o Puchar Polski
  • 0
    Niedziela, 17:24 - Wypowiedzi Urbana oraz Trałki i Dawida Kownackiego znajdziecie już na Legia.Net.
  • 0
    Niedziela 17:10 - Łukasz Trałka odniósł się do filmiku z autobusu, który wcześniej wrzucaliśmy. - Cała sytuacja wyszła spontanicznie, a moja reakcja była zbyt ostra. Sytuacja była normalna, rozmawiałem przez telefon i chlapnąłem głupotę. Nie ma pojęcia do kogo to kierowałem. Jeśli ktoś poczuł się urażony, to po finale chętnie się z nim spotkam. Mam z kibicami niezłe relacje, a z wieloma znam się osobiście. Mój stosunek do nich jest przecież znany. W imieniu całej drużyny chcemy podziękować za to, że wspierali nas przed wyjazdem. Nie żyjmy tym jednak teraz i razem walczmy o triumf w poniedziałek - stwierdził.
  • 0
    Niedziela, 17:15 - Spotkanie Legii z Lechem zawsze są wyjątkowe. Takim meczem tym bardziej jest finał Pucharu Polski. Zawsze towarzyszy temu zainteresowanie kibiców i mediów. Moim zdaniem tabela ligowa nie ma wpływu na poniedziałkową konfrontację. Bodźcem do jeszcze lepszej gry jest stadion i należy dziękować PZPN-owi, że tak to wszystko wygląda. Uważam, że jeżeli będziemy wygrywać w Ekstraklasie, to zagramy w europejskich pucharach dzięki odpowiedniej pozycji w tabeli. Jesteśmy przekonani, że ostatnio nieźle gramy w piłkę. Mamy jednak trudności ze strzelaniem goli - w tym elemencie musi być lepiej w finale - stwierdził Jan Urban, szkoleniowiec Lecha Poznań.
  • 0
    "Puchar jest nasz, ten puchar do Legii należy"! ;)
  • 0
    Niedziela, 16:50 - Za dziesięć minut spotkanie trenera Jana Urbana i kapitana Lecha z mediami.
  • 0
    Niedziela 16:20 - Skończyło się już piętnaście minut otwartego treningu piłkarzy Legii. Dziennikarze zobaczyli rozgrzewkę warszawskiego zespołu
  • 0
    Niedziela 16:00 - Na Legia.Net znajdziecie zapis konferencji z udziałem Stanisława Czerczesowa, Nemanji Nikolicia i Jakuba Rzeźniczaka. Sprawdźcie, co panowie powiedzieli przed spotkaniem z Lechem
  • 0
    Niedziela, 15:43- Pytanie o Urbana do Nikolicia...? Zobaczcie ;).
  • 0
    Niedziela, 15:46: O 16:00 trening Legii, dla dziennikarzy otwarty przez piętnaście minut.
  • 0
    Niedziela 15:42 - Wszystkim się wydaje, że nasza sytuacja w lidze jest skomplikowana. Ale tak nie jest - powiedział Nikolić. W podobnym tonie Rzeźniczak: - Sytuacja w lidze jest komfortowa. Na razie mamy trzy punkty przewagi i jeśli wygramy wszystkie mecze do końca to mistrzostwo Polski będzie nasze. Najważniejsze na ten moment jest jednak spotkanie z „Kolejorzem”.
  • 0
    Niedziela, 15:35 - - Zagraliśmy już kilka meczów przeciwko Lechowi. Ostatnie dwa wygraliśmy i pokazaliśmy się z dobrej strony. Byliśmy dobrzy w ofensywie oraz w defensywie. Przed nami szansa triumfu w Pucharze Polski i na tym się skupiamy. Myślę, że potrafimy pokazać jakość i zrobimy wszystko, by w poniedziałek okazać się lepszą ekipą od Lecha - stwierdził Nemanja Nikolić.
  • 0
    Niedziela, 15:30 - Po pierwsze, z okazji pierwszego maja życzę wszystkeigo najlepszego. Czy stresuję się przed tym, jakie mamy cele do osiagnięcia? Chyba większy stres przeżywa osoba zadająca takie pytanie. Gdybyśmy obchodzili 97-lecie, a nie stulecie, to nie musielibyśmy wygrywać? Dzisiaj jest święto wszystkich, a jutro nasze, bo gramy w finale Pucharu Polski. Ważne, by jutro Warszawa była United - powiedział Stanisław Czerczesow.
  • 0
    Niedziela 15:10 - Głos z firmy "Trawnik Producent" w kwestii stanu boiska: - Murawa jest gotowa do meczu. Żeby mogła spełniać warunki meczowe, musi być hodowana na plantacji osiemnaście miesięcy. Na PGE Narodowy przywiozło ją 25 TIR-ów, w których stan trawy był kontrolowany. Przed finałem Pucharu Polski odbędzie się kilka meczów Pucharu Tymbarku dla dzieci, ale będzie ich mniej. To kwestia naszego porozumienia, które osiągnęliśmy. Będzie dzięki temu lepiej.
  • 0
    Niedziela, 14:50 - Ciekawa opinia byłego piłkarza Legii i Lecha, Jarosława Araszkiewicza. - Sądzę, że w poniedziałek zobaczymy bardzo ciekawe widowisko. Piłkarze w obecnych czasach mają wiele wytłumaczeń, ale nigdy nie patrzą na swoje umiejętności. To jednak one są najważniejsze, a nie trawa czy but, który ma na nodze - powiedział były piłkarz.
  • 0
    Niedziela, 14:30 - Bagażnik pełen ;).
  • 0
    Niedziela, 14:10 - Prawdopodobnie czeka nas kolejny mecz z Lechem. Tym razem w CLJ, w półfinale, do których awansowali dziś juniorzy Legii po pokonaniu 2:0 SMS-u Łódź! Brawo!
  • 0
    Niedziela, 14:00 - Czujecie emocje ;)?
  • 0
    Niedziela, 12:35 - Z obozu rywala... Filmik prosto z autokaru Lecha i "ciekawe" słowa jednej z osób w środku.
  • 0
    Niedziela, 12:16 - Naszą redakcję będzie reprezentował Jan Szurek! Człowiek, który od 1997 roku związany jest z legijnymi mediami. Trzymajcie kciuki za stołeczną drużynę!
  • 0
    Niedziela, 12:15
  • 0
    Niedziela 12:10 - O godzinie 15:30 odbędzie się konferencja prasowa Legii na Stadionie Narodowym. Z dziennikarzami spotkają się Stanisław Czerczesow, Jakub Rzeźniczak oraz Nemanja Nikolić. Potem "Wojskowi" będą trenowali na obiekcie, gdzie w poniedziałek odbędzie się mecz
  • 0
    Niedziela 12:00 - Przed godziną 10:00 piłkarze Lecha mieli wyjechać do stolicy. Przy Bułgarskiej pojawili się kibice, którzy odbyli rozmowę z zawodnikami oraz skandowali różne hasła. "Poznań.sport.pl" przytacza m.in. "Zero litości, połamcie tym k... kości!" oraz "Chcemy Pucharu, Kolejorz, chcemy Pucharu!"
  • 0
    Niedziela, 11:45 - Przypominamy o sobotnim komunikacie "Nieznanych Sprawców". Główne informacje to to, że pochód ze stadionu Legii na Narodowy ruszy o 12:30, obowiązuje zakaz samowolnego odpalanie pirotechniki, a wszyscy mają być ubrani w okazjonalne koszulki dodawane do biletu. Na biało i na trzeźwo :-)
  • 0
    Niedziela, 11:30 - Witamy w naszej specjalnej, pucharowej relacji na żywo, która potrwa przez całą niedzielę oraz poniedziałek, w który odbędzie się finał PP pomiędzy Legią, a Lechem. Będziemy informować o wszystkich rzeczach wokół spotkania
Lech PoznańLegia Warszawa

42' Szymon Pawłowski