51'
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje
  • 90+3'
    Gola dla Legii strzelił w drugiej połowie Michał Kucharczyk. Warszawiacy rozegrali lepszą drugą połowę, pierwsza była niestety gorsza
  • 90+3'
    W Herning Midtjylland przegrało 1:3 z Napoli, które po trzech meczach lideruje naszej grupie z dorobkiem dziewięciu punktów
  • 90+2'
    Kuciak wypiąstkował futbolówkę. Po chwili Słowak zagrywa długą piłkę na połowę rywali, ale Duda fauluje przeciwnika
  • 90+2'
    Koniec. Legia zremisowała z Club Brugge 1:1
  • 90+1'
    Lewczuk fauluje na około 20 metrze Izquierdo. Niezła sytuacja do dośrodkowania dla Vanakena
  • 90'
    Poprawiać próbował Meunier, ale piłka ponownie została wybita. Brugge teraz przy piłce, Belgowie starają się mocniej zaatakować. Kolejne dogranie wyłapał Kuciak
  • 90'
    Sędzia dolicza dwie minuty
  • 89'
    Kolejny korner dla gości
  • 89'
    Dośrodkowanie Vanakena wybite z pola karnego.
  • 88'
    Izquierdo przejął piłkę po zablokowanym strzale Pereiry. Atakujący Brugge uderzył jeszcze z dystansu, ale dobrze ustawiony był Kuciak, który złapał piłke
  • 86'
    "Legia walcząca, Legia walcząca do końca"
  • 85'
    Dobrą szansę mieli legioniści. Kucharczyk odzyskał piłkę, poczekał na kolegów, w pole karne wbiegł Pazdan i on dostał piłkę od "Kuchego". "Pazdek" jednak został zablokowany
  • 85'
    Niecelne uderzenie Kucharczyka
  • 85'
    Tak wyglądał Gol Kucharczyka, obyśmy zobaczyli jeszcze jedno trafienie dla Legii
  • 83'
    Prijovic zabrał się z piłką, prostopadle starał się zagrać do Trickovskiego, ale nic z tego nie wyszło
  • 83'
    Kucharczyk dobrze dośrodkował ze skrzydła, znalazł w polu karnym Trickovskiego, ale ten źle trafił w piłkę i od bramki rozpocznie golkiper belgijskiego zespołu
  • 82'
    W środku pola zwija się z bólu Rzeźniczak. Obrońca jednak podniósł się z boiska bez pomocy medyków
  • 81'
    Duda do Brzyskiego, ten świetnie do Jodłowca, ale legionista został zablokowany w polu karnym
  • 80'
    Vossen na spalonym
  • 80'
    Teraz Vossen opuszcza boisko, a wjego miejsce na boisku pojawi się Leandro Pereira
  • 79'
    Prijović faulowany 30 metrów od bramki Brugge przez Denswila
  • 79'
    Ponownie sędzia uznaje, że legioniści zbyt agresywnie zachowali się w polu karnym. Sędziemu chodziło o faul Rzeźniczaka na Simmonsie
  • 78'
    Lewczuk głową do Kuciaka, a ten łapie futbolówkę w ręce
  • 78'
  • 77'
    Jodłowiec do Dudy, a ten znowu niecelnie podaje. Słowak wygląda, jakby brakowało mu rytmu meczowego
  • 76'
    Ostatnia zmiana w Legii. Aleksandar Prijović wchodzi w miejsce Nikolicia
  • 76'
    Brzyski w pole karne, walczył o piłkę Jodłowiec, ale... sędzia uznał, że legionista faulował rywala
  • 75'
    Legia rusza z kontrą. Kucharczyk przebiegł kilkanaście metrów, powalczył z Meunierem i mamy kolejny rzut rożny dla stołecznego klubu
  • 74'
    Za łatwa strata Dudy w środku pola. Piłkę przejął Vanaken, znowu uruchomił kolegów w ofensywie, ale po raz kolejny na spalonym był Vossen
  • 73'
    Słabe dośrodkowanie, wybite przez legionistów
  • 72'
    Kolejny korner dla rywali. Kucharczyk zablokował dośrodkowanie Izquierdo
  • 71'
    Uff... Vanaken prostopadle do Izquierdo, ten pokonuje Kuciaka w sytuacji sam na sam, ale jednocześnie sędzie słusznie sygnalizuje pozycję spaloną piłkarza rywali
  • 71'
    Diercx wchodzi w miejsce Diaby'ego
  • 69'
    ;)
  • 68'
    Pierwsza zmiana wśród rywali. Za Bolingoliego wchodzi De Bock
  • 67'
    Chwila przestoju na boisku
  • 67'
    "Ole ole, ole ola i tylko Legia, Legia Warszawa!" - krzyczą fani na trybunach
  • 65'
    Warto zauważyć, że pierwszy raz od dawna dobrą zmianę daje Ondrej Duda. Słowak wreszcie nie zwalnia gry, dyktuje tempo i nieźle się go ogląda
  • 65'
    Ładnie walczyli teraz legioniści w polu karnym, ale rywale wybili piłkę
  • 64'
    Legioniści wreszcie wymienili kilka podań na połowie rywali. Akcja zakończyła się strzałem Brzyskiego z dystansu, który jednak pewnie złapał Bruzzese
  • 64'
    Bruzzese, niczym Neuer, musiał teraz interweniować przed polem karnym, by do piłki nie doszedł Nikolić
  • 62'
    Brzyski dośrodkowuje piłkę, wybija ją Denswil, ale dopadł do futbolówki Jodłowiec. Ten groźnie uderzył, w środek, ale bramkarz z kłopotami odbił futbolówkę na róg
  • 62'
    Golkiper Bruggi z problemami łapie piłkę po dośrodkowaniu z narożnika
  • 60'
    Korner dla Legii
  • 60'
    Po dośrodkowaniu Brzyskieg, starcie Rzeźniczaka z Simmonsem w polu karnym. Rywal oparł rękę o legionistę, ale raczej nie może być mowy o rzucie karnym dla naszego zespołu
  • 58'
    Jodłowiec ruszył środkiem pola, zagrał na prawą stronę do Brozia, ale tym razem niedokładnie. Po chwili obrońca odzyskał piłke i podał do Trickovskiego, ale ten niecelnie podał do Nikolicia
  • 56'
    Obie ekipy starają się grać z większą dokładnością
  • 56'
    Ojj tak
  • 55'
    Legioniści zażegnują niebezpieczeństwo
  • 54'
    Pazdan wybija piłkę, Vanaken ponownie dośrodkowuje i następny róg dla Brugge
  • 53'
    Kolejny korner dla Brugge. Dobrze interweniował teraz Dusan Kuciak
  • 52'
    Akcja dwóch skrzydłowych! Jodłowiec prostopadle zagrał do Trickovskiego, który wypatrzył w środku pola karnego Kucharczyka, a ten dopełnił formalności i doprowadził do remisu
  • 51'
    1:1!!! Michał Kucharczyk!
  • 50'
    Rzeźniczak fauluje Diaby'iego w środku pola i za faul taktyczny został ukarany przez arbitra żółtą kartką
  • 49'
    Izquierdo walczył o piłkę na połowie Legii, ale ostatecznie faulował Lewczuka
  • 47'
    Wszyscy widzieli już chyba piłkę w bramce, ale... Michał Kucharczyk uderzył obok bramki. Akcję rozpoczął Jodłowiec, dostrzegł Dudę, a Słowak świetnie podał w tempo do "Kuchego". Szkoda tej sytuacji, to była dobra okazja
  • 45+16'
    Gramy! Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+16'
    W miejsce Guilherme na boisko po przerwie wszedł Trickovski, a za Furmana Ondrej Duda
  • 45+13'
  • 45+10'
    Nie da się ukryć...
  • 45+7'
    Obecnie Midtjylland przegrywa 1:3 z Napoli
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa z Club Brugge 0:1. Oby w drugiej połowie wynik i dyspozycja gospodarzy były lepsze
  • 45+1'
    Brak dokładności wśród legionistów woła o pomstę do nieba...
  • 45'
    Znowu potężne szczęście po stronie Legii.., Zgubili się obrońcy stołecznego klubu, Izquierdo urwał się Lewczukowi i minął Kuciaka w polu karnym. Rywal wybiegł jednak za daleko, a bramkarz Legii był dobrze asekurowany przez kolegów. Warszawiacy zażegnali niebezpieczeństwo
  • 42'
    Pazdan tym razem dobrze blokuje Izquierdo
  • 42'
    Dobre, długie podanie do Vossena, ale czujny był Kuciak, który podbiegł pod linię pola karnego i złapał piłkę
  • 40'
    0:1...Davy de Fauw
  • 40'
    Brugia szukała szans po kornerach i znalazła... Piłka spadła pod nogi Mechele, ten oddał strzał, a futbolówkę jedynie odbił Kuciak. De Fauw dobił piłkę z bliska i zdobył pierwszą bramkę dla Belgów
  • 39'
    Izquierdo ponownie ruszył lewą flanką, rozpoczął bój z Lewczukiem i góra był Polak, który powstrzymał rywala i wybił piłkę na róg
  • 38'
    Tym razem prosta strata Vanakena w śrorku pola
  • 37'
    Lewczuk wybija piłkę z okolic pola karnego. Po chwili Vanaken podaje do Izquierdo, ale tego bardzo dobrze powstrzymał Łukasz Broź
  • 35'
    Meunier potrzebował krótkiej przerwy po starciu z Kucharczykiem, ale z jego zdrowiem jest już w porządku
  • 34'
    Nieudany rzut wolny Brugge
  • 34'
    Napoli prowadzi już z Midtjylland 2:0 po trafieniu Gabbiadiniego
  • 33'
    Izquierdo próbował minął dwóch legionistów w polu karnym, ale zdecydował się wycofać akcję
  • 32'
    Legioniści starali się rozegrać piłkę na własnej połowie, ale zabrakło cierpliwości Pazdanowi, kopnął ją do przodu, wprost do golkipera Belgów
  • 32'
    Kolejne długie podanie do Nikolicia, ten powalczył, ale i tak od autu rozpoczynają gracze z Brugge
  • 31'
    Furman zahacza rywala w środku pola, od rzutu wolnego rozpoczynają przeciwnicy
  • 30'
    Guilherme prostopadłym podaniem szukał Nikolicia, ale próba niestety była niecelna
  • 30'
    Bolingoli zagrywa w pole karne Legii, Rzeźniczak przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i zgrywa ją do Kuciaka, który dalekim wykopem wznawia grę
  • 29'
    Na spalonym tym razem Diaby
  • 28'
    Nikolić do Kucharczyka i... pomińmy tę akcję
  • 28'
    Zdecydowanie zbyt mała liczba legionistów atakuje
  • 27'
    Kucharczyk minął na szybkości Meuniera, dośrodkował, ale piłka została wybita. Po chwili powtórka, lecz futbolówkę złapał golkiper Belgów
  • 26'
    Kolejne dwa kornery dla Belgów, już cztery razy mogli w sumie dośrodkować z narożnika boiska
  • 26'
    Piłka odbiła się od rywala, spadła pod nogi Denswila, ten uderzył, lecz został na siódmym metrze zablokowany przez Pazdana
  • 25'
    Ależ mamy szczęście! Rywale szybko skontrowali Legię, Vanaken z pola karnego podał do Vossena, a jak ten nie trafił do siatki wie chyba tylko on. Futbolówka przetoczyła się między jego nogami
  • 24'
    Wieści z innych boisk. W meczu dwóch najlepszych drużyn naszej grupy, Napoli prowadzi od 19. minuty 1:0 z Midtjylland po golu Callejona
  • 23'
    Diaby ładnie na lewą stronę, wzdłuż linii pola karnego, podał do Izquierdo, a ten próbował centrować, ale czujni byli obrońcy stołecznego klubu
  • 23'
    Jodłowiec otrzymał piłkę na skraju pola karnego, dośrodkował, ale nie było tam żadnego z legionistów
  • 22'
    Nikolić przyjął długą piłkę, podał do Furmana, ale ten stracił piłkę i sytuacje próbował ratować atakiem na rywala. Sędzia odgwizdał faul
  • 21'
    Głośny doping słyszymy ze strony kibiców, którzy krzyczą "Legia gol!". Na razie życzenia fanów nie mają przełożenia na rzeczywistość
  • 21'
    Guilherme rozrzucił grę na lewe skrzydło. Piłkę dostał Brzyski, ten podał do Kucharczyka, a skrzydłowy został pozbawiony futbolówki przez Mboli'ego
  • 19'
    Pazdan podaje i... od bramki grę wznowi Bruzzese
  • 19'
    Dużo niedokładności z obu stron aktualnie obserwujemy
  • 18'
    Furman przechwycił piłkę, ale cóż z tego, skoro po sekundzie się poślizgnął i ją stracił. Wyszła z tego kontra, po której uderzał Diaby, lecz na tyle słabo, że Kuciak złapał futbolówkę
  • 17'
    Tym razem "Rzeźnik" zatrzymuje Vossena i od dalekiego wykopu z autu bramkowego rozpoczyna Kuciak
  • 16'
    Na spalonym Michał Kucharczyk
  • 15'
    Mały bilard w polu karnym, piłkę głową musnął Denswil, lecz Kuciak poradził sobie z uderzeniem
  • 15'
    Nieporozumienie Kuciaka i Rzeźniczaka i rywale zaczynają od autu na wysokości pola karnego Legii
  • 15'
    Izquierdo uderza mocno z szesnastu metrów, ale pewnie łapie piłke Kuciak
  • 14'
    Rzeźniczak dobrze przechwycił piłkę w polu karnym, ale po chwili tracimy ją w środku pola. Błyskawicznie Belgowie przetransportowali futbolówkę do Vossena, ten wpadł w pole karne, ale został skutecznie zablokowany przez Lewczuka i kolejny korner dla gości
  • 13'
    Dobry powrót Kucharczyka w defensywie
  • 12'
    Brzyski ruszył lewą stroną, rozegrał piłkę z Kucharczykiem i dośrodkował piłkę w pole karne, ale bardzo niecelnie i mocno. Bez kłopotu przejęli ją przyjezdni
  • 11'
    Coś w tym jest ;)
  • 10'
    Belgowie na razie dominują. Legioniści nie zdołali na razie przeprowadzić żadnego groźnego ataku. Rywale raz za razem starają się sforsować legijne szyki defensywne
  • 9'
    DeFauw do Diaby'ego w pole karne, ale ten był na spalonym. Całe szczeście, bo sytuacja była dosyć groźna
  • 8'
    Nikolić, Pazdan i... traci piłkę grający dziś w pomocy zawodnik, choć walczyć o nią już leżąc do samego końca
  • 8'
    Ponownie Kuciak bez kłopotu wyłapuje dośrodkowanie Izquierdo z lewej flanki
  • 7'
    Za niskie dośrodkowanie Brzyskiego, wybite przez Izquerdo
  • 6'
    Mbombo bez trudu wbiegł na połowę Legii nie robiąc sobie nic z pomocników, ale świetnie powstrzymał go Lewczuk. Wkrótce piłka powędrowała do Guilherme, a ten został sfaulowany przez rywala. Mamy rzut wolny
  • 5'
    Przechwyt Furmana na własnej połowie, legioniści starają się rozegrać piłkę w defensywie. Rywale zastosowali bardzo wysoki pressing, zmusili Rzeźnicaka do błędu i gracze Brugge mają rzut rożny
  • 5'
    Piłka po dośrodkowaniu wybita poza pole karne
  • 4'
    Brzyski naciskany pod linią końcową, wybija piłkę na aut
  • 3'
    Od bramki zaczyna golkiper rywali, Meunier szybko kopie piłkę do przodu, a po chwili sędzia uznał, że Vossena dotknął piłki ręką przy próļie jej przyjęcia
  • 2'
    Lewą stroną ruszył Michał Kucharczyk, starał się zagrać do Nikolicia w pole karne, ale zagranie nie było celne. Po chwili Vanaken przejmuje futbolówkę
  • 0
  • 0
  • 0
    Przed startem meczu jeszcze wspólne zdjęcie demonstrujące sprzeciw dla rasizmu
  • 0
    21:03 - Odegrany został hymn Ligi Europy. Trwa powitanie zespołów oraz rozmowa pomiędzy kapitanami, a sędziami
  • 0
    21:02 - Piłkarze wychodzą na boisko
  • 0
    20:58 - Hymn Legii juz za nami. Piłkarze czekają już w tunelu na wyjście na boisko. Początek spotkania o 21:05
  • 0
    20:50 - Zakończył się mecz Lecha z Fiorentiną. Zespół Jana Urbana, który w przeszłości pracował w Legii, sprawił niespodziankę i pokonał Włochów 2:1 po golach Kownackiego oraz Gajosa
  • 0
    20:40 - Powoli dobiega końca rozgrzewka obu zespołów. Od rozpoczęcia spotkania dzieli nas już tylko 20 minut
  • 0
    20:20 - A tak to na razie wygląda w środku ;)
  • 0
    20:15 - Ahh, bardzo ładny widok ;)
  • 0
    20:10 - Trybuny powoli się zapełniają. Kompletu jednak na pewno nie będzie. Obecnie licznik zajętości miejsc na oficjalnej stronie klubu pokazuje liczbę 19 124
  • 0
    20:02 - Tak na grafice wyglądają składy obu drużyn
  • 0
    19:50 - Czerczesow zdecydował się na taki sam skład, jaki w ostatnią niedzielę pokonał 3:1 Cracovię. Szkoleniowiec przyznawał na konferencji prasowej przed meczem, że Legia musi zagrać lepiej niż ostatnio, żeby pokonać Belgów
  • 0
    19:43 - Na ławce rezerwowych zasiądą z kolei: Malarz, Bereszyński, Duda, Vranjes, Trickovski, Saganowski oraz Prijović
  • 0
    19:42 - Znamy już skład Legii na mecz z Club Brugge: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme, Pazdan, Jodłowiec, Kucharczyk - Furman - Nikolić
  • 0
    19:30 - Legię i Brugge prowadzą jako trenerzy byli bramkarze. Na temat Czerczesowa oraz Preud'homma popełniliśmy taki tekst, w którym wspominamy również o innych golkiperach na ławkach. Zachęcamy do lektury.
  • 0
    19:25 - Dobra statystyka - Legia trzy razy grała z belgijskimi ekipami w Warszawie, za każdym razem wygrała i nie traciła goli!
  • 0
    19:20 - Dokładnie o godzinie 21:05 ma się rozpocząć spotkanie Legii Warszawa z Club Brugge przy ulicy Łazienkowskiej. Już teraz zapraszamy na relację jaką przeprowadzimy z meczu III kolejki fazy grypowej Ligi Europy