69'
80'
88'
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia wygrywa 3:2, zdobywa Mistrzostwo Polski Centralnej Ligi Juniorów i w przyszłym sezonie zagra w Młodzieżowej Lidze Mistrzów!
  • 90+2'
    Jeszcze korner dla Lecha
  • 90'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 88'
    Janicki celnie uderzał w okienko, ale po raz kolejny Leleń był na posterunku
  • 87'
    Po podaniu Michalaka Nawotka pakuje piłkę z do niemal pustej bramki! Szybka kontra i Legia wychodzi w ostatnich minutach na prowadzenie. 3:2 dla zespołu z Warszawy
  • 86'
    Wrzutka w pole karne Legii, ale Roszczyk nie dochodzi do piłki i ta ląduje w rękach Lelenia
  • 83'
    W ekipie Lecha Kurbiel zmieniony przez Roszczyka
  • 82'
    Wojciech Kochański zastępuje Filipa Karbowego
  • 79'
    Spychała ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu Legii
  • 78'
    Faul na Michalaku. Miejscowe trybuny nie oszczędzają w słowach legionistów
  • 76'
    W ekipie Lecha też mamy zmianę. Szubertowski ustąpił miejsca Tetychowi
  • 75'
    Kozak ustępuje miejsca Nawotce
  • 74'
    Wieteska chroni zespół Legii przed utratą bramki! Nadal są emocje!
  • 73'
    Indywidualnie prawą stroną Michalak szukał podaniem wszerz Kozaka, lecz tego ubiegł bramkarz Lecha
  • 72'
    Korner dla Lecha. Niecałe 20 minut do końca meczu
  • 71'
    Konrad Michalak zastępuje Roberta Bartczaka
  • 68'
    Hołownia z żółtą kartką za faul taktyczny w okolicach linii środka boiska
  • 67'
    Na stadionie we Wronkach dzieje się sporo. Czerwoną kartką ukarany tym razem wprowadzony w drugiej połowie Jakub Zagórski. Tym razem Legia gra w przewadze
  • 66'
    Wieteska wykończył strzałem głową dośrodkowanie kolegi i wyrównał stan meczu!
  • 65'
    Pawlicki wchodzi za Rymara w ekipie Lecha
  • 64'
    Kozak starał się indywidualnie przedrzeć pod pole karne rywala, ale został zatrzymany przy linii bocznej. Futbolówka wciąż w posiadaniu legionistów
  • 64'
    Piotr Rymar ukarany żółtą kartką
  • 64'
    Wieteska! 2:2!
  • 61'
    Legia odzyskała wiarę w siebie. Dwa rzuty rożne dla podopiecznych Piotra Kobiereckiego. Oba źle wykonane
  • 60'
    Marcin Banaszak z drugą żółtą kartką za faul na Kozaku i siły zostały szybko wyrównane
  • 57'
    Sanocki ustępuje miejsca Zagórskiemu w ekipie Lecha
  • 55'
    Duże zamieszanie wyniknęło po tym przewinieniu. Mateusz Lis ogląda żółtą kartkę
  • 53'
    Czerwona kartka dla Legii... Miłosz Szczepański brutalnie fauluje rywala i Legia dokończy ten mecz w osłabieniu
  • 51'
    Następny strzał z dystansu, tym razem uderzał celnie Rymar, ale świetnie broni Leleń
  • 49'
    Banaszak przerywa rajd Ryczkowskiego. Rzut rożny dla gości
  • 49'
    Za mocne dośrodkowanie i strata piłki
  • 48'
    Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu jednego z lechitów, także niecelny
  • 47'
    Piotr Rymar ze strzałem z dystansu, lecz bardzo niecelnym
  • 47'
    Janicki zagrał piłkę ręką. Piłka dla Legii
  • 46'
    Zmiana w zespole Legii. Mateusz Hołownia zmienił Eryka Rakowskiego
  • 45+16'
    Zaczęliśmy drugą połowę
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Lech się rozkręca, póki co prowadzi 2:1 i potrzebuje trzy bramki do zwycięstwa w dwumeczu
  • 45+1'
    Kolejna składna, błyskawiczna kontra w wykonaniu Lecha i Robert Janicki z bliskiej odległości strzela do pustej bramki po podaniu Kurbiela
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 44'
    Krystian Sanocki w akcji lewym skrzydłem. W porę legioniści zażegnują niebezpieczeństwo i przejmują futbolówkę
  • 42'
    Rakowski nie radzi sobie z rywalami... żółta kartka po faulu z kategorii "ostatni ratunek"
  • 41'
    Gawron ze strzałem z dystansu, niecelnym.
  • 39'
    Przerwa w spotkaniu, ucierpiał Wieteska
  • 37'
    Znów problemy ma Rakowski, rywale łatwo go mijają. Na szczęście dla Legii asekurują go koledzy z zespołu
  • 36'
    Niedokładnie Najemski i piłka dla Lecha
  • 34'
    Gawron świetnie wypuścił Kurbiela, lecz dobrze Leleń wyszedł do napastnika Lecha i tylko rzut rożny dla lechitów
  • 33'
    Banaszak taktycznie fauluje Szczepańskiego. Żółta kartka dla obrońcy Lecha
  • 31'
    Fatalnie gra w tym momencie obrona Legii. Kontratak w wykonaniu Lecha szybko rozmontował defensywę warszawskiej drużyny, ale tylko sam Jóźwiak wie, dlaczego w sytuacji jeden na jednego z Leleniem nie zdecydował się na strzał, a podawał do... obrońcy Legii
  • 30'
    Szubertowski tym razem fauluje Kozaka. Chwilę wcześniej Gawron ukarany żółtą kartką
  • 28'
    Szybko kontrowała Legia, lecz Bartczaka zablokował Spychała i od bramki wznowi grę Lis
  • 28'
    Najemski przerywa szybką akcję lechitów
  • 27'
    Janicki ze strzałem, składna akcja Lecha, broni "na raty" Leleń
  • 26'
    Banaszak z kolejnym przewinieniem. Tym razem ucierpiał Karbowy
  • 25'
    Bartczak już wrócił do gry. Przy futbolówce Legia
  • 23'
    Faul na Karbowym w okolicach środka pola
  • 22'
    Naciera Lech. Świetna okazja Kurbiela, broni instynktownie Leleń
  • 20'
    Robert Janicki lobuje Lelenia po błędach obrony Legii. 1:1
  • 19'
    Karbowy strzelał z dystansu, lecz niecelnie
  • 18'
    Kurbiel na pozycji spalonej, drugi raz w tym meczu
  • 18'
  • 17'
    Od bramki grę wznawia golkiper gospodarzy Mateusz Lis
  • 16'
    Ze stałego fragmentu gry nie wynikło zagrożenie pod bramką rywala, ale legioniści wciąż w okolicach pola karnego Lecha
  • 16'
    Znów w głównej roli Kozak. Faulował go Wojdak
  • 15'
    Miłosz Kozak wywalcza rzut rożny dla Legii
  • 14'
    Makowski faulowany przez Kurbiela. Piłka dla gości
  • 13'
    Karbowy fauluje rywala na własnej połowie. Okazja dla Lecha na dośrodkowanie w pole karne Legii
  • 13'
    Najemski wybija daleko dośrodkowanie jednego z lechitów
  • 13'
    Kurbiel na pozycji spalonej
  • 9'
    Świetna akcja dwójki Szczepański - Ryczkowski. Ten drugi z dość ostrego kąta, ale z bliskiej odległości i ku zdziwieniu trybun pokonał golkipera rywali
  • 8'
    Ryczkowski! Gooool! 1:0 dla Legii!
  • 6'
    Spychała do Jóżwiaka, ale ten drugi się poślizgnął, z kontratakiem ruszyła Legia, lecz faulowany był błyskawicznie Szczepański
  • 4'
    Dużo przewinień w pierwszych minutach meczu. Tym razem na murawie leży Kozak
  • 2'
    Prostopadlego podania szukał Rymar, ale wyjaśnił sytuacje Najemski
  • 2'
    Faul Makowskiego w środku pola. Piłka dla Lecha
  • 1'
    Faul na zawodniku Legii w środku pola
  • 0
    Zaczęliśmy!
  • 0
    Jesteśmy po hymnie Polski i przywitaniu obu zespołów. Lada moment zaczynamy mecz!
  • 0
    W rezerwie pozostają: Lasota, Górka, Kochański, Hołownia, Michalak, Trąbka i Nawotka.
  • 0
    Skład Legii na to spotkanie: Leleń - Skowron, Wieteska, Najemski, Rakowski - Bartczak, Makowski, Karbowy, Szczepański, Kozak - Ryczkowski.
  • 0
    Witamy ze stadionu we Wronkach. Czekamy na rozpoczęcie drugiego spotkania finałowego w ramach Centralnej Ligi Juniorów
Lech Poznań (ME)Legia Warszawa (ME)

21' Robert Janicki

21'

30' Marcin Gawron

30'

33' Marcin Banaszak

33'
43'

43' Eryk Rakowski

45' Robert Janicki

45'
54'

54' Miłosz Szczepański

55' Mateusz Lis

55'

61' Marcin Banaszak

61'

67' Jakub Zagórski

67'

80' Mateusz Spychała